• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
jéééé
...no aj ja som rozmýšlala nad plavkami - ale potom som si rozmyslel .... do vody aj tak s plaveckými plienkami .... a tričkom ...a vonku opäť tričko ..... ale Zuzi - vyzerá to lákavo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. máj 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadherne :wink: :wink: zajtra rano ukazem mm a dam ti vediet :wink: dufam,ze nebude neskoro :confused: hod mi do ip tvoj mobil a ja ti cinknem :sunglasses: alebo ti napisem ja do ip :sunglasses:
16. máj 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len zmurka ja som tiez chcela biele tricko a aj chcem, ale na tykych drobcov obycko nikde nemaju take tie tenke biele, som uz hladala kade tade
16. máj 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nykyta hadzem
a neskoro nebude ja pojdem z domu tak okolo 13.00 snad nebude uz take hnusne pocko.

a lucim aj ja si prosim ip s receptami ak sa da, dakujem
16. máj 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sev .... :confused: .. tak to mám doma cenenú históriu :sweat_smile:
16. máj 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre si nakupila :wink: ..zmurka :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to oblecko je fakt super , my sme tam boli v piatok, ale nehrabala som sa vo veciach, iba kyblik a lopaticku som odtial rychlo vytiahla a kupila....
16. máj 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi :angry: ale ja by som aj tak take chcela a nemozem najst ak by niekto vedel o nejakom tajnom zdroji tak dajte vediet :wink:
16. máj 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sev tak to si mi vytrhla z hlavy :grinning: presne tak :wink: ked sme chodili na plavco spolu tak mm mi to tiez hovoril :wink: a si predstav,ze aj v porodnici sme si skoro vymenili deti :grinning: :grinning: jedna tam mala podobneho synceka tak rano nam ich priviezli na dlhom voziku a ze si ich mame pobrat a ci som si ja nezobrala ine dieta :grinning: ved co druhy den po porode :grinning: aj sa mi zdal iny,ale ked na mna zarevala ze kam jej beriem syna tak som uz vedela ktora bije :grinning: :grinning:
16. máj 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda, som bola ulozit malu a tu dalsie tri strany popisane.. :grinning:
16. máj 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nykyta ty si maska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja som si to na plavani nevsimla len teraz ked na neho niekedy pozriem a on na mna vyvali tie okale tak vtedy si hovorim ze jeeej macko, ktovie ako sa to bude ked budu starsi
16. máj 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dík, idem do hajan, lebo asi bude ťažká noc, no uvidíme :pensive:

dobrú nôcku :pensive:
16. máj 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj raona :slight_smile:
16. máj 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ozi a dobru noc
16. máj 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi dobruu nocku a hlavne pokojnu :wink: sev tak sa nechame prekvapit :sunglasses:
16. máj 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase vas nestiham docitavat. :wink:
16. máj 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi dobru :slight_smile:
16. máj 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem navarit mm urologickeho caju a zaniest mu ho :confused:
16. máj 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. máj 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nechce sa mi chodit dva krat hore dolu nahodou zobudim macka :unamused: :unamused: takze babulky moje drahe vas opustam :frowning2: dobru a pokojnu nocku :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
16. máj 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej to je krasne,traky :slight_smile:
dobru ozi, nyky :dizzy_face:
som nejaka utahana ....
16. máj 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...sa ospravedlňujem ... snažím sa nejako obliecť dieťa ..teda objednať, aby nechodilo nahé :sweat_smile: :confused:
16. máj 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sevzus..

no dieta sa mi zobudilo medzicasom uz 3x, tak idem radsej do spalne nech vie, ze som tam a nebudi sa.. aj tak ma uz "berie" na spánok..
luci, dik za receptos, prvy urcite vyskusam, len som este nevidela ochutenu muku :wink: :frowning2:
16. máj 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak bruuu nocku vsetkym..

:slight_smile:
16. máj 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dieťa ako tak oblečené ... zas sme minuli peňáz :confounded: ....lúčim sa ... tak zajtra -Pááá a dobrú nocku :wink:
16. máj 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rao tak bru :sunglasses:
zmurka ja sa snazim zase predavat:slight_smile:
16. máj 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem aj ja, dobru noc vsetkym, papa :slight_smile:
16. máj 2010 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc a zhasinam dnes ja?! :pensive:
16. máj 2010 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :dizzy_face: ...že takéto hnus počasie až do stredy .... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
17. máj 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....som citala, ze ani leto nebude...ze stale len chladnejsie... :angry: ..marnost, cely svet naopak...a mame vodu v pivnicia velaaaa...este dobre, ze pivnicu mame mimo domu...mm bol aj v noci pomahat ludom co maju vodu aj v dome...a furt prsiiiii
17. máj 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok