• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
a rano ho veduci sprdol, ze mal strazit.... :angry: ..vsak strazil ale ked videl, ze hned vedla roboty zatapas dom ta co mal lenkukat cez okno?to su ludia... :angry:
17. máj 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. máj 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miran.da...............17.6.....................Karolínka má dnes 11 mesiačikov :dizzy_face:

Dnes máme 10 mesiačikov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
vinka.....................17.7.....................Chiara
mifinka.................17.7....................Vojtíšek

Meniny oslavuje: Gizela , Andronik, Ditmar, Paskal, Andronika, Paskália, Aneta
Meniny oslavuje v ČR: Aneta, Dětmar, Paskal, Paskala, Všeslav

Prajeme všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kalendárium:
:diamonds: Svetový deň hypertenzie (Svetová liga pre hypertenziu – WHL, od 2005)
:diamonds: Svetový deň telekomunikácií a informačnej spoločnosti (Medzinárodná telekomunikačná únia – ITU, pripomína sa od 1965; v ten deň 1865 v Paríži podpísali Medzinárodný telegrafný dohovor, ktorým založili Medzinárodnú telegrafnú úniu, 1. 1. 1934 sa premenovala na Medzinárodnú telekomunikačnú úniu; OSN, vyhlásený na zasadnutí VZ OSN v marci 2006 ako Svetový deň informačnej spoločnosti, pripomínal sa od 2007)
17. máj 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srdečná gratulácia všetkým.

ste ale po nociach ukecané :grinning: ae aspoň môžem dočítavať.

môžem aj ja poprosiť do ip receptoš? som to nevedela dohľadať. :frowning2:
17. máj 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko...sranda vás dočitávať, včera vám to mlelo :slight_smile:
Oslávencom posielame gratulu...u nás chladno, poprcháva, ešteže máme doma naše malé slniečko...snes sme vkuse spinuškali do 5.15 a ráno babke ukazovala ako vie robiť krôčky, sa podarili asi 3...no máme z nej velkú radosť :dizzy_face: aj ked ju už nemôžme nechať samú, bo sa dvíha a púšťa do blba :grinning: Sranda, som si myslela, že to príde až ovela neskôr...aj ked Bianka mi začala chodiť okolo nábytku v 10. mesiacoch a toto tu, rovno sa hádže do priestoru :sweat_smile: :grinning:
17. máj 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. máj 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani...šikulka malá to je :slight_smile:
17. máj 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teeeda, šikovnica Evička

a Naty tiež

no po kom tie dietky sú ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim, ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem pekne
17. máj 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monr...no dnešné deti sú velmi, velmi šikovné ....a ako Miška? Očká už poslúchajú?
17. máj 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu, chvalabohu, očká už ok, po poslednom prepichnutí ešte slzili, ale už je ok.
17. máj 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všem krásný i když uprškamý dník. oslavencům velikámský cmuk a i minulím což třeba Matějkovi spešl velikánský cmuk :wink:
My se tu moc ukazovat nebudeme máme na chalupě zase náštěvníky , bráška přivezl děti a babinku z minulého léta :frowning2: zase se tam mele voa a mají veliký strach snad už pršet nebude :angry: no co mám říkat jsou to chudáci nervy mají na pochodu tak jsou zase u nás :wink:
Tak toho je trochu víc ne mě ale jekmile se to uklidní jsme zpět :grinning:
Mám Vás ráda babulinky a dětuličky :dizzy_face:
17. máj 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to som rada...nám slzilo len jedno a chvílku, no nič príjemné pre dieťatko...
A inak sa máte ako?
17. máj 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukám už 2 týždne na nete, mužov kolega ide peškom cez celé slovensko, v takomto počasí, normálne mi ho je ľúto. Píše denník, tak striehnem, či ho nejaký maco nezjedol. :slight_smile:
17. máj 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brusi...jaj chúdence, všetci čo im voda škodu narobí :rolling_eyes: ...len od vody čo najdalej, už neplatí to čo kedysi, že sa treba usádzať u potoka, pri vode...
17. máj 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi, držkajte sa.
lu, inak pohodička, zlaté dieťa. A vaša Naty sa tiež púšťa, to je super, bude čoskoro chodiť
17. máj 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monr...no nevybral si najlepšiu dobu, to počasie je des :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máme schválenú operáciu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jupííííííííí, no syn sa až tak tešiť nebude....
17. máj 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu veru, včera mu dokonca snežilo, zostáva mu cez 250 km, a len 6 dní, som zvedavá, ako to zvládne.
17. máj 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkujeme a držíme se dneska se mnou spinkaly dvě děti neboť se strašně bojí a pláčou ze spaní, hold si to už prožili malá v postýlce a já dvě na postely můj v obýváku a u syna další mrňous :frowning2: dneska jdem na chalupu a bude tam s nimi noje tchýňka a tchán a bráška se svojí láskou. my budem denně jezdit :wink:
Opravdu by mohlo už přestat je to hrůza :confounded:
17. máj 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, to je super správa, radšej skôr, nech stihne vyzdravieť. Máš športovo nadané dietky.
17. máj 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mon...no teším sa, lebo to nevyzeralo ružovo, tak pôjde všetko podla plánu....a dakujem, majú koníčka, baví ich to, my ich podporujeme, mm je športovec telom i dušou :wink:
Brusi...jaj deťúrence, to musí byť strašné, ked ťa živel vyženie z domova....
17. máj 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi, no to máte riadne rušné.
17. máj 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj máme a tak zatím pa pa pa jdu dodělat chlebík a jedeme eza nimi :wink:
17. máj 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi, majte sa :slight_smile:
17. máj 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej lu, čítala som, hlavne že to predsa schválili. som rada
17. máj 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brusi, pá...držte sa :slight_smile:
17. máj 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, luci super a si to vybavila ci samy to schvalili?
brusi, tak to je na nervy ked ma niekto taketo problemy, drzim palce nech to dobre dopadne,
a gratulujem ku krockom :grinning: lukasko je iez taky otareny ked sa rozhodne tak sa otoci do priestoru a padne na hubu uuuuplne bez problemov a rozmyslu :unamused:
17. máj 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aha aktualne nas lukasko:
17. máj 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sev...no trošku sme volali, lebo sme chceli vedieť, že ako...a ked sme vysvetlili, že prečo to potrebujeme teraz, tak " že sa pokúsia" a zrejme sme natrafili na dobrú dušu....
jj, také kroky do preistoru, že chytaj ma :grinning:
17. máj 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok