• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
tak len tíško seď :grinning:
17. máj 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak som sa odhodlala a aj pozehlila a stihla dalsie pradlo prevesit z vonka na radiatory.. a dietko spalo dve hodky, ale uz je hore a tlaci do seba bananik :wink: :wink:
17. máj 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule - mladý mi asi trochen prechladol - ucvrkával a že ho trošku štipká :confused: :confused: :confused: :fearful: :fearful: :fearful: ...tak som mu dala teplú podušku a urologický čaj - a mu to ustúpilo .... tak ho budem držať v teple .... môže to mať z toho že sedel na kožennej sedačke? :confused:
17. máj 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurky mne to teda vadí,ja som prechladnutá zo spodu hneď
17. máj 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani - bo od včera prikurujeme .... a ani sme nikde neboli.... ale dnes bol celé doobedie u našich - a ram majú koženú sedaňu :confounded: ... si myslím, že nie je teplá :confounded:
17. máj 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry wecer kocenky :slight_smile: no tak mrnciaci den za nami :frowning2: tak ja uz neviem ako mu vyhoviet :confused: hrat sa nechcel,chodit nechcel v ohradke sa hadzal az som sa bala a v choditku nadskakoval jak na strune :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ci tie zuby,usi ci co :rolling_eyes: ale zajtra ideme k dr kvoli piatku tak ked bude pozerat nos tak mu moze pozriet aj uska :confused: tak zajtra rano o 9.30 na nas myslite :confused: dufam,ze bude vsetko ok :confused: zmurky mas pravdu moze to byt s tej sedacky :frowning2: svokrovci maju tiez,ale prikryte s hrubymi dekami a aj tak mi je zima na prdel :frowning2:
17. máj 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sa tesakujem,lebo konecne zacali vyrabat nutrilon nemliecnu kasu :grinning: :grinning: dnes wecer mackovi smakovala tak uvidim aka bude noc a na ako dlho to zasyti :confused: konecne som ho uspala :confused:
17. máj 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inac zmur moze to mat aj od noh :frowning2: mozno mal vlhke nozky :frowning2: v tomto pocasi je mokro aj v gumakoch :frowning2:
17. máj 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat pozeram spravy to je hruza co sa deje kvoli potopam :rolling_eyes: :rolling_eyes: :frowning2: :frowning2: :frowning2: traky si ok :confused:
17. máj 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rao a ked ti spi dietko tak dlho spi aj wecer? :confused: maco keby takto spal tak sme hore do polnoci :rolling_eyes:
17. máj 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky sme ok, len voda v pivnici, ..v dome nie, ...a zacalo svietit slnko, ...kiez by tak vsade bolo, aby ta spodna voda uz nebola....
17. máj 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.youtube.com/user/matejkovamamina?feature=mhw4 matko sa cely den hraje z pancuchymi...ani hracky mu netreba... :grinning:
17. máj 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trakus to som rada,ze je to u vas relativne ok :wink: to je katastrofa s tou vodou :frowning2: aj v cechach a polsku je to des :frowning2: svet sa zblaznil v tatrach sneh a vichrica :frowning2:
17. máj 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute baby, čo idete kupovať deťúrencom na prvé narodeniny?
Ja chcem saške kúpiť trojkolku ale neviem, či ju to bude baviť :sweat_smile:
17. máj 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj aky je zlaty :wink: :wink: :wink: :wink: to mas stastie aj mama ti povie :wink: ma to dojalo a aj slzicka mi padla :cry: macko neviem kedy mi povie mama :confused: baba dede tata ano ale marne cakam na to krasne slovko :frowning2: ake okale ma nadherne :wink: u nas sa vsetko zahadzuje nic ho nebavi :rolling_eyes:
17. máj 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj adka :slight_smile: no to je dilema :rolling_eyes: bo skoro vsetko uz ma :slight_smile: tak ma nic nenapada,ale trojkolka je pekny darcek ovsem ak ju nekupis skor :wink:
17. máj 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to vieš, že ju kúpim skôr, teraz majú v dráčiku akciu a saška si ešte vyhrala na pretekoch lezúňov poukážku na 17€ do dráčika, takže asi pôjdeme kúpiť. A rôčik má za mesiac, takže dovtedy bude schovaná v garáži :grinning:
17. máj 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky - vonku sme neboli - šak by nás odfúklo :sweat_smile: ... bude to z tej sedane -- nakážem povinné "dekovanie" :grinning: :grinning: :grinning:
trakuš - Maťko je supíš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... a nech len ten Vinco švíci :wink: ... u nás furt poctivo prší
adka - aj my asi trojkolku - a nebude baviť teraz - bude baviť keď bude staršia - sa mi to osvedčilo pri Jurášovi - na tom sa naučil pedálovať , na kolobežke rovnováhu a bicyklovať sa bez pomocných koliesok naučil sám :wink:
17. máj 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky veru....svet sa zblaznil :unamused: ...zmurka ani sa netreba divit , ze prechladol, vsak sa tak ochladilo, staci malo a kazdy je chory... :confounded: ..adka trojkolku sme tiez chceli na rok, ale sme nevydrzali...a uz sme jazdili...ale ked bude take pocasie tak aj zabudne a znova ju vytiahneme podla planu :grinning: ...ja uz darceky na rok neriesim, dostal kopu skor + novu izbicku....takze dostane tortu a hotovo...a bude rad..ked sa v nej bude moct džabkat a ochutnavat :grinning:
17. máj 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule chcem sa spytat moze banan nafukovat brusko :confused:
17. máj 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nas trojkolka velmi baviiiii :slight_smile: ...a aj odrazadlo,sme odmontovali tu ohradku co bola okolo, a uz si vie sam sadnut...tak sedi a pusta si melodiE :slight_smile:
17. máj 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
džabkať . ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som ešte nepočula :wink:
banán? ....väčšinu ľuďom pomáda pri preháňaní - teda väčšie množstvo ...moju svokru zapeká :sweat_smile:
trakuš :dizzy_face: :dizzy_face:
17. máj 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
banan by mal byt v pohode...ved aj pri dietach ho davaju...aspon u nas ani pri jednom nikdy nic nebolo...ale ako sa hovori...furt moze byt vynimka....mas pocit, ze z bananu?...dnes ho mal prvy krat?..
17. máj 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka...no ja furt pouzivam take slova ci iny nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
džabkat- rucky podte do tortyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urobím vám rekapituláciu zo včera ... čo budeme mať ;)
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8415227
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6888372 ...vďaka trakinke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.babybazar.sk/detail.php?id=2642778 ... ak sa mi ozve :confounded:
http://www.babybazar.sk/detail.php?id=2473030 ...od tej istej

.. a ešte som ňúrala po tepl. súprave a tam ešte nie som rozhodnutá - teda pre malú - má asi 6 v obľúbených :sweat_smile: :grinning: :grinning:
17. máj 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...som pochopila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ja ľúbim také slová :wink:
17. máj 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie traky druhy,ale len pol :unamused: tak potom to bude z hrusky na ranajky,alebo zeby ta nova kasa z nutrilonu :rolling_eyes: :confused: no zajtra nedam banan ani hrusku a uvidim ci to bude ta kasa :confused:
17. máj 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hruška by aj mohla byť ... a kašu furt tú istú mu dávaš? A aké je v nej mlieko? - či to bezmliečna?
17. máj 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka budete paradny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. máj 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok