• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
zmur nadherne vecicky :wink: :sunglasses: aj ja musim daco pokukat,len keby som mala viac casu :slight_smile:
17. máj 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skor som ze to ta hruska
17. máj 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ahrusku mal prvy krat?....
17. máj 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurky ty necitas co som pisala o siedmej :confused: no toto :confused: kasa je nova nemliecna bo mame ha mlieko nutrilon a podarilo sa mi zohnat nutrilon kasu :confused: taka som bola vytesena :confused: ale ved nutrac je kvalita ci nie :confused: a hruska bola rano o 9.00 moze sa to prejavit az teraz :confused:
17. máj 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie hrusku uz ma tyzden aj daco :sweat_smile: ale to je aj s jablkom v skle nie cerstva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja to tipujem na hrušku ... som to sprosto napísala :pensive: No a jasné že že Nutrilon je kvalita :wink:
17. máj 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak z hrušky to nebude - keď ju má už týždeň :sweat_smile:
17. máj 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty a je mu vobec nieco? :grinning: :grinning:
17. máj 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ja som zistila o našej že sa z nes stáva papkáčik :sweat_smile: ....som ju dnes prehovorila a najedla "ozajstným" jedlom - cháp príkrm a kaša ... a div se svete - bolo dobre :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak gratulujem...vidis..niekedy staci vysvetlit a ide to :grinning: :wink: :dizzy_face:
17. máj 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes zas kupila arizonky...marnost, jemu to chuti...a vsade to mal nalepene...bol takyzlaty...a tak to rychlo pchal d pusy, asi aby mu to nikto nezobral...
17. máj 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. máj 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ..u nas co si neuchmatnes ..nemas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....vsetko mizne kozmickou rychlostou :grinning:
17. máj 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... u nás tak Jurko rastie - už mi je po plecia ... šak keď to pôjde takto ďalej - tak povedie on mňa do prvej triedy v sept. a nie ja jeho :confused: :grinning: :grinning: :grinning:

A priebežne dohadzujem veci na koňovský bazár - :frowning2: - mi je sem tam až do plaču :cry: :cry: :cry: :cry: - ale čo stým 15 rokov na povale ?
17. máj 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka nech ti to nie je luto...tak s tych peniazkou urobis detom radost, kupis im nieco pekne, co potrebuje...a na povale by to len mysi okusovali... :wink: ...nechaj si po kazdom daku drobnost na pamiatku a ostatne podme na bazarik.....aj tak co s tym....po case to zozltne....
17. máj 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si stále hovorím - že by to zobral čert .... (aj keď my myši nemáme - bo naša mamina by asi umrela od paniky :grinning: :grinning: :grinning: ) ale aj tak ... šak som si nechala .... prvé capajdy - Jurášove aj Zuzankine - veci z pôrodnice ..... a väčšinou teraz dávam tie väčšie veci
17. máj 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bola som utisit macika :unamused: no asi mu je nieco ked sa pytam :grinning: :grinning: :grinning: strasne sa v postielke kruti a poprdkava :grinning: tak hladam pricinu,ale neviem asi to nic nebude len mu dobre travi :grinning: :grinning:
17. máj 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trakus u nas im hovorime burizony :grinning: :grinning: :grinning: vy teda papate uz vsetko mozne :grinning:
17. máj 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trakus pozoor aby zahadne nezmizol aj pc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no papame...deti jedli a matko videl...ta tak sa na ne vrhol, ze sme museli aj jemu dat ...a teraz uz kupujemjeden sacok iba cisto prenho :grinning: :grinning: :grinning: ...akoze, kym sa mu nieco podari dat do pusinky tak pol sacku je vsade , ..ale za ten pohlad to stoji :grinning: :grinning: :grinning: ...hlavne ked ich ma nalepene po celej tvaricke :grinning: :grinning:
17. máj 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze mas prdkacieho macika :grinning: :grinning: :grinning: ...to nema len tak hocikto.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
...a nebolo by mu dobre dať feniklového čaju na lepšie trávenie? :sweat_smile: ...šak on furt niečo chudáčisko rieši ... či to si z niekým pletiem ?
17. máj 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurky mi riesime zial iba urazy :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: inac sme ok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze si nas s niiekym mylis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: trakus vidis to teda nema hocikto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo...a nepridas sa k nemu aj ty....ze prdkacia mamicka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...mozno ...ti povie aj mama, ked s nim budes drzat :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babky ak tu niektora koji prosim vas potrebujem poradit...mame 10 mesiacov a doteraz kojim, ale momentalne neviem co sa deje...mal nechce pit tak ako predtym...podavam aj prikrmy...ranajky, desiata, obed, olovrant, vecera-vacsinou kasa...neviem ale pil vzdy po ranajkach, desiate, olovrante a pred spanim a v noci tiez s odstupmi asi 2-3 hodiny...no teraz cez den nechce vobec a v noci sice pije stale v 2-3 h odstupoch ale len kratko cucne a koniec...bojim sa ci sa nezacal sam odstavovat... chcela b som totiz kojit dalej lebo nevidim dovod zavadzat umele mlieko...tiez ma trapi kolko by mal pit ak takto zacal odmietat mlieko...bojim sa aby mu nechybali tekutiny...poradte prosim
17. máj 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...baby baby....
Traki - ak môžeš - prosím pozri do môjho bazáru a povedz mi odborný názor na ceny .. hlavne tie posledné veci - značkové dupačky .... šak neviem, čo mám za to pýtať :confounded:
17. máj 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda trakus :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: tak chces povedat,ze som zla mama a s nim nedrzim,preto mi nehovori mama :confused: :confused: :confused:
17. máj 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Klári .... tak ja som presne taká mama ako ty... tiež sa len kojíme - len tých príkrmov máme menej ....no a dávaš mu aj niečo iné na pitie? Vodu ...
17. máj 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj klara :slight_smile: ja ti zial nepomozem nekojim :slight_smile: :frowning2:
17. máj 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
navzdavaj sa...on si sam urci kolko potrebuje....skusaj stale prikladat aj ked odmieta...niekedy potiahne , niekedy nie...mne sa tak patko zacal sam odstavovat, tiez tak vymyslal, ale stale som mu ponukala, nie nasilu, a slo to boli dni ked ledva ledva 2 x a boli dni ked bol na prsniku az prilis...a na 15 mesiacov sa odstavil celkom...ak nepije ponukni mu aspo vodicku, cajik, stavicku...vodicku ma aj v polievocke...neboj....bude dobre
17. máj 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok