Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
17. máj 2010

nykyyyyyyyyyyy....si superska mama....on si to len setri...ti to povie ked nebudes cakat, neboj... 😉 😵 😵 😵

lucim
17. máj 2010

ahojteeeeeeeeeeee 🙂
idem vas trosku docitat.

traktor
17. máj 2010

zmurka ceny mas dobre....cakaj...ak to nepojde o malicko zlacni...dopis dnes akcia... 😉 ...niekedy sa opati pockat...naco hned zlacnovat 🙂

traktor
17. máj 2010

ahoj ucim 🙂

traktor
17. máj 2010

lucim 😀 😉

lucim
17. máj 2010

ahoj raky - traky 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
17. máj 2010

Ahoj Lucim .
Traky - dík ... šak to ešte neviem - to strúham z brucha 😕 😕 😕
Klára - presne ako píše traky .... ponúkať ponúkať ponúkať ... nevzdávať sa .... nepanikárčit (sa ľahko povie - horšie zrealizuje) a ak chce - dať mu aj vodičku - ale len v poháriku, alebo lyžičkou - aby ti chcel ešte ťahať . A stáva sa, že ak majú maminky veľa mliečka -tak majú dvorce moc plné a keď sú detičky napapané tak zlenivejú viac potiahnuť - tak si treba pár krát stlačiť prsko - ono sa to tam uvoľní a lepšie si chytí ... no a ak chceš poriadnu erudovanú radu tak choď na koňovi je dobrá ženská - poradí - je to téma Ďakujeme Annag .... jej napíš a ona ti odpíše 😉 veľmi rýchlo 😵 😵

nykyta
17. máj 2010

ajoj lu 🙂 🙂 🙂 🙂 no ked povies trakus 😀 😀 😀 tak sa necham prekvapit 😀 😀

zmurkaz
17. máj 2010

Joj a kurňa - som skoro gate predala 😠 ... práve teraz ... no ale im boli že veľké 🙄

klara_klara
17. máj 2010

babky dakujem za rady...verte snazim sa nepanikarcit ale je to tazke...aj do temy dakujeme annag som pisala uvidim co mi napise...a este mam taku pootazku ked nebude chciet a budem mu davat tekutiny lyzickou kolko by mal vypit...bojim sa aby sa nestalo ze bude smadny a z toho mal nejake problemy ☹

klara_klara
17. máj 2010

babky a este mi mozno budete vediet pomoct s jednym problemom...nas maly strasne spickuje, uz som mu kupila aj zdravotne topanocky no nepomaha, neriesite niektora nahodou podobny problem?

zmurkaz
17. máj 2010

Klári - ak budeš prikladať a bude smädný - potiahne - mne tak Jurko tiež protestoval - a ani čaj a vodu som vtedy nedávala - a potiahol 😉 ... tak do 2 dní . A keď píšeš, že v noci pije - tak ak by potreboval - potiahne viac - v noci deti dobre pijú 😉

lucim
17. máj 2010

klarka, si zlata, ze to riesis, a neboj, on sa ti zase rozpije, mozno sa blizi nejaky zubok, mozno teraz potrebuje menej a pojdem si aj ja precitat, co ti annag poradi 🙂 aj nas matko obcas len tak cucka, obcas vypije oba prsy do dna. teraz sa uz zase trocha rozjeda s prikrmami.

zmurkaz
17. máj 2010

Klári - my sme riešili len to, že malá jednu nohu vytáčala strašne do vnútra - ale ako začala sama chodiť - tak chodí pekne. Boli sme s tým aj na ortopédií a dokino povedal že pokiaľ dieťa nechodí úplne samo 3 mesiace tak sa nemusí nič robiť - bo vlastne nechodí 😅 🙄 ... ale sa skús opýtať lekárky 😉

klara_klara
17. máj 2010

baby ste super...uz som bola taka zufala, ale zasa ziskavam lepsi pocit...dufam ze sa to zlepsi...a zubky to je cela story...chudence deti furt maju nejaky problem, vobec im nezavidim...
lucim prikrmy boli aj u nas horor...najskor nam mrkva zapekala, potom sme naznasali ryzu, potom sme vsetko vypluvali...ale nastastie teraz papame uz pekne a aj trosku viac nez tri lyzicky

traktor
17. máj 2010

klara mne matko doteraz nema rad ani vodu ani cajik...len mliecko....sem tam...ale fakt sem tam stavicku...nasa dokyna povedala ze si tekutiny doplni, ci z polievocky, ovocia...skratka, ze mu to staci...ako ponukam a ked to nejde tak to nejde...urcite to nebudem silit, aby potom neskor nemal odpor...a ked nahodou pije tak sa mu paci z velkeho pohara...

traktor
17. máj 2010

a klara...uz to nie je len babo co pije mliecko...hce aj papat prikrm....tak to jednoducho je...mliecko uz nebude papat v takej miere ako doteraz...a to ze vecer pije je super...znamena ze este tvoje mliecko potrebuje 😉

nykyta
17. máj 2010

zmur neboj predas sak ide este len sezona 😎 😎 😎

klara_klara
17. máj 2010

traktor aj ja to skusim z pohara lebo vodu z flasky ked pije tak maximalne 20 ml

traktor
17. máj 2010

ak ti vytiahne 20 aj to je super...neboj ..neskor potiahne viac 😉

zmurkaz
17. máj 2010

nyky - to ja mám Trakuš ako odbornú poradkyňu - a nemienim tam dávať obrovské ceny - bo aj tak mi je to ľúto - tak nech to ide rýchlo preč ... 😢

zmurkaz
17. máj 2010

Traky - by si mala dnes povedať našej mladej - že už nemá toľko to prso moriť 😠 - som taká ožutá - jak už dávno nie ... ale potichúčku obviňujem spodnú dvojku ... 😅

nykyta
17. máj 2010

klara ked ti pomoze aj nas macik uz nechce pit mlieko 😕 a zboznuje vodu tej vypije pocas dna veeela 😝 😝 😝 😝 a tiez rad soska z velkeho pohara 😀 😀

lucim
17. máj 2010

o chvilu bude foto s prekvapenim 😉

klara_klara
17. máj 2010

traky to som myslela ze vypije 20 ml vody nie mliecka... skusam mu dat nech aspon nieco pije...ale dala som z flase...preto pisem ze poharik by bol asi lepsi...lebo kym sa to kojenie nezlepsi musi nieco pit aj ked papa aj jedlo kde je voda aj ovocie ale aj tak tych tekutin je asi malo ked nechce mlieko ☹

traktor
17. máj 2010

klara ja viem, ze vody...aj to je uspech..niektore deti nevypiju ani tolko..vodu skratka ignoruju...tvoj ju aspon toleruje...aj ked teraz malo, uvidis , ze postupne sa rozpije...

klara_klara
17. máj 2010

nykyta ale nedas umele mlieko?

nykyta
17. máj 2010

ooo lu som nedockava 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

traktor
17. máj 2010

lucim tesim...no podmeee 😀 😉

zmurkaz
17. máj 2010

klári - dávaj pozor na fľašu - deti sa ľúbia po nej úplne odstaviť 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre