Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
17. máj 2010

Lucim! nenaťahuj 😨 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nykyta
17. máj 2010

klara my sme na um od porodnice a preto som ti to pisala aby si vedela,ze sa netreba vzavat.ze si potiahne kolko potrebuje a tak je to aj s um 😉

nykyta
17. máj 2010

luciiim!kde to vazne 😎 😎 😎 😎 😎

traktor
17. máj 2010

veru vsetko lyzickou alebo poharikom...a pokial mas mliecko a papa prikrmy...umele mlieko by som vobec neriesila 🙂

lucim
17. máj 2010

klarka matko je len kojeny a nevypije mi nic ine okrem vody, a tiez naraz tak 20ml, tak mu ju ponukam castejsie, ked mam pocit, ze mu treba (napr. ked mal teplotu.)

a prekvapco tu : 😅 😉 😵 aj u nas dnes frcala masinka .. jede jede masinka .... a tu je vysledok - pre porovnanie - pred a po. 😉 😲 😕 😵

nykyta
17. máj 2010

ved prave to hovorim aj ja,ze neriesim aj ked viem ze ma pit viacej mlieka,lebo ine mliecne veci my nejeme takze treba aj to 🙂

nykyta
17. máj 2010

lu tak to je riadna zmena 😎 aky fesak 😎 sice aj pred tym bol,ale teraz je este vacsi 😎 no nic mm mi ide ukradnut pc na chvilu tu nebudem 🙄 🙄 🙄

raona
17. máj 2010

som len na skok, dieta sa mi tusim prespalo za tie dve hodky a este nespi... ale je mrzuta, pojdem s nou na postel..Luci, ale ste ho osmykali 😉 sekne mu to..

traktor
17. máj 2010

tak matko bol krasny 😵 a le teraz je este krajsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 , velmi mu to pristane.. 🙂

klara_klara
17. máj 2010

babky fakt dakujem za podporu ...budem vytrvala a idem dalej ziadne odstavovanie...ja mu dam betarovi 😀 😀 😀

zmurkaz
17. máj 2010

Lucka - tomu Maťkovi to ale strašlivánsky svečí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ... js teda moc takéto vykosovance nemusím ... ale vám to tak sekne 😵 😵 😵

traktor
17. máj 2010

klara 😉 😀 😀

klara_klara
17. máj 2010

lucim matkjo je fakt fesak

lucim
17. máj 2010

nyky dik, tak zober aj trhaca von, nech nemusis odbiehat potom. 😉
rao, to vy ste nas inspirovali, som uz nevedela, co s tou jeho kuceravou prehadzovackou roznych dlzok robit ... a mame chalana, to sa rozhoduje lahsie. 🙂
a diiik

klara_klara
17. máj 2010

trosku som ho premenovala matko prepac 😉

traktor
17. máj 2010

vykosovance 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
17. máj 2010

traky zmur klarka diiiiky, odkazem matulovi, rano, ked sa zobudi. 😵 🙂
tiez nie som moc za prudko kratke ucesy, kamoska kadernicka to ma zakazane robit drahemu, ze ja s vypalnikom zit nebudem, ale pri matulkovi na prvy krat bolo treba, dala som sice masinku na najvacsiu dlzku, ale to tie jemne paperka vobec nechytalo, takze sme isli na trosku kratsie. vsak dorastu ... teraz je do blond, a ak sa mu budu krutit po tatovi, to este bude zabava . 😉

klara_klara
17. máj 2010

ja asi velmi nemam doveru dat si maleho fotky na net. co ja viem...uz som o tom aj viackrat premyslala, ved kazda mamina sa chce pochvalit ale vzdy som si to rozmyslela...
inak dens mi akurat svokra vravela ze pred tyzdnom bolo v spravach nieco o unose babatka v tescu...v trencine tusim...vraj museli az uzavriet cele tesco a potom ho vraj nasli na zachode uz prezlecene a ostrihane... hroza 😝 😝 😝

zmurkaz
17. máj 2010

☹ ...no ja si zas myslí,. že keď sa má niečo také strašné stať - tak tí ľudia si ťa vytipujú aj bez netu 😔

raona
17. máj 2010

luci no tak to som veeelmi rada, ze sme vas inspirovali 😀 😀
ale jasne, ja som tiez uz nevedela ani na ktoru stranu jej ten stred cesat, vyzeralo to ostrasne, som rada, ze sme ju ostrihali.. len babka v nedelu pri obede nas vyhresila, ze boze co ste ju tak vystrihali??!!!??? 😉

nyky, som docitavala.. no u nas je to rozne, ona aj ked spi dva krat dvasat minut aj tak nejde skoro spat, ale niekedy zas uz o takomto case spi.. no dneska jej tie dve hodky zjavne nepropeli, ked je este hore a o spanku ani len neuvazuje.. ale hovorim, je to rozne, kazdy den mame iny a tak je to i so spankom.. nerobim si z toho hlavu, ked sa jej chce spat, dam ju spat a ked spi, tak ju nebudim.. ze halllo uz spis dlho 😉 😉

zmurkaz
17. máj 2010

trakuš 😀 😀 😀 ...vieme o čom 😉

traktor
17. máj 2010

ak chce niekto uniest dieta , unesie ho aj tak...ci uz su fotky na nete, ci nie su...to je uz v hlave toho blbca...bo normalny clovek toto neurobi...

raona
17. máj 2010

klara, tak taky pribeh som uz pocula, a bolo to davnejsie, nejde nahodou o ten isty pripad? len si nepamatam odkial to bolo.. ale presne ako pise zmurka, ked sa ma stat stane sa ci ho na net das ci nie.. mne za fotky na nete nadava moj svagor, ze ci sa nebojim, ze mi ju ukradnu... no a ja mu vzdy hovorim, ze aj jemu mozu dieta ukradnut ked ide do skoly...

traktor
17. máj 2010

zmurka 😉 😀 😀

klara_klara
17. máj 2010

ja som to vlastne nemyslela ako v spojitosti s netom a unosmi ale vlastne preto ze na nete si tie fotky moze pozerat hocikto aj vselijaky uchylaci a to ma na tom najviac stve 😝

lucim
17. máj 2010

ja ani nestihavam docitavat, ale co som stihla, - babulky, dufam, ze uz nikoho nezatopi, trakusik voda je este v pivnici? dufam ze nestupa . 😕 😕 😕

a spanok? aaach jaj, je nas viac v tom klube zlespavcov ... dnes som matka uslavala hodinu, som zvedava, kedy zavola o ratu ... a skoda, ze sa neda - teda nechceme fotit s bleskom - 5 minut po tom, co som ho opustila tvrdo spiaceho som ho nasla uuuplne na druhom konci, ritka nahor, vylozeneho na rezervnom vankusi, co mava pri nohach na posteli. 😀

klara_klara
17. máj 2010

raona neviem dnes mi to vravela svokra ja spravy vobec nepozeram bo vtedy akurat vacsinou uspavam 😉 no ako vidim spravy sa nesu aj bez telky a clovek zostane vystraseny ci pozera tv alebo nie 😝 😝 😝

traktor
17. máj 2010

s tym neurobis nic...jedine co mozes, ze si dieta nebudes fotit bez plienocky...ale len oblecene....taka je doba...ono ..odfotit si ich mozu aj na ulici a potom co s tou fotkou robia....fakt sa tomu neda zabranit...ja si to nepripustam ani na to nemyslim...bo keby som si vsetko pripustala tak sa zblaznim a z domu ani nos nevystrcim...

raona
17. máj 2010

hmm neviem, ale taku infosku som pocula no dobreho pol roka do zadu...
no a s uchylakmi asi nic nenarobime..

zmurkaz
17. máj 2010

Lucim . ja som dnes dala malú spať - že 15 min na mne jej musí stačiť na tuhý spánok - dala sa pekne preložiť - som odišla a o 15 min už bola na nohách v rohu postieľky a že "aaa aaa aaaa" 😖 a bolo dospané - suma umárum 30 min ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre