Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

klara_klara
17. máj 2010

no a co sa tyka spanku tak mi spavame dve hodiny cez den... tot vsjo...stale je to horsie a horsie...ale zasa aspon v noci spime...ak nas netrapia zubaky samozrejme 😝 😝 😝 inak sranda je u nas bola minulu noc vichrica jak svina a kto nespal...no ja...maly si spokojne odfukoval, narazy vetra mal tak v pazi ako nikto...nuz sranda velkych a hlucnych veci sa on veru neboji...ale muchy tej sa boji jak cert kriza 😀 😀 😀 😀

raona
17. máj 2010

pripajam sa k traky, ja zo zasady nedavam na net malu ako sa napr. kupe,alebo inak nahatu 😉

traktor
17. máj 2010

lucim cerpadlo napojene..zatial voda odcerpana, uvidime co prinesie noc...my sme na tom najlepsie asi...sme uz tak akoby na kopci....tak vyssie, tak tej vody nie je vela...sused co byva za nasou zahradou ma vodu aj v dome 😒

lucim
17. máj 2010

klarka, ked toho uchylaka nevidim, neviem o tom, co si robi , tak ma nema preco stvat, ze si to robi ... ale dufam, ze na fotky mojho syna sa nepozera 😠
a nedavam sem odhalene fotky. alebo ake , vlastne ani neviem, a nechcem vediet, ake fotky uchylaci vyhladavaju. 😒

zmurkaz
17. máj 2010

traky ... presne ... ale ja som ešte tak šiblá že rozmýšlam aby ich v budúcnosti tie fotky nejako nepoškodili 😅

raona
17. máj 2010

zmurka, to poznaaam, mavame bezne taketo spanky, 15 -20 min. a konieeec a vtedy sa idem zblaznit, to nestiham ani nic porobit ani si len odpocinut.. dve hodky za den je u nas skor vynimka, ale ako som pisala, ci spi 2x20min. alebo dve hodky za den, tak k vecerenemu spanku to teda vobec nepomaha.. 😉

zmurkaz
17. máj 2010

trakus 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨

zmurkaz
17. máj 2010

rao - sa aj ja idem zblázniť - bo furt ju mám na sebe keď chcem aby lepšie spala ... no snáď ich to prejde 😉

traktor
17. máj 2010

tak to len nas matko je taky ...spavec 😀 ...vydrzi byt malo hore ale zato ten cas naplno vyuziva, vsetko vynura, vynajde, vyskusa, pochodi a potom je chudak taky unaveny, zelen sa hodi na vankus a chrape...a vecne spi na zemi 😅

klara_klara
17. máj 2010

ja si myslim ze kazdy sa moze rozhodnut sam... ci da alebo neda ...som ale rada ze vam to nevadi lebo v teme kde som patrila predtym babam vadilo ze nemam fotky maleho na nete a tak ma vylucili...teda nielen kvoli tomu aj preto ze nechodim pravidelne...ale ked niekedy to fakt neslo...

raona
17. máj 2010

traky, ja som ju naschval nechala vyjst hore schodami, /jasne bola som za nou a davala som pozor aby sa nesmykla/ ze sa unaví, ale figu borovu, este sa tu hra na kukuk s tatinkom a uteka pred nim s rehotom od ucha k uchu 😀

lucim
17. máj 2010

hehe odlahcim - ale predstavila som si scenu ako z pubertalneho filmu, kde chlapi to chcu, aj holky to chcu, sak viete ake myslim (inak, neznasam take filmy) , ze nadrzany pubis si to potrebuje urobit a na kolenach ma casopis Mama a ja. 😀

traktor
17. máj 2010

😀 😀 😀

raona
17. máj 2010

je to kazdeho osobna vec ci si da ci neda fotky na net.. a vylucit niekoho z temy kvoli tomu tak to je veelmi detinskeeee

lucim
17. máj 2010

traky, budem na vas mysliet a silou vole zastavovat dazde. uz bolo dost, kvietky aj stromy su poliate. 🙄 😒

zmurkaz
17. máj 2010

rao - 😀 😀 😀
no som položila malú .. tak mám cca 20min zaručených .. utekám sa najesť a vyvešať prádlo ... Lucim - nemáš aj ty?

traktor
17. máj 2010

klara, mne to nevadi...a chodis kolko mozes.... 😉 najprv je dieta a rodina a potom ked sa podari tak aj konika treba poskrabkat 😀

raona
17. máj 2010

keby mna odtialto vylucite, za to ze chodim nepravidelne, tak si o vas budem mysliet do konca zivota skarede veci 😉 😉 !!!
vsak to je ubohe, vsak raz mozem prist a raz nemozem alebo nestiham alebo nejde net, alebo tak.. a ked su starosti tak na net je potom menej casu..

lucim
17. máj 2010

klarka, aj bez fotiek si milujuca mamina, a take sem patria. 😉

klara_klara
17. máj 2010

raona tak to si myslim aj ja ale co uz 100 ludi 100 chuti...mam radsej ludi ktorym nevadi ak sa niekto odlisuje od ich predstav 😉

traktor
17. máj 2010

lucim 😉 ....veru dazda dost a aj oteplit by sa mohlo...bo tu je riadna kosa.......a coho sa bojim, ze ked sa teraz nahla otepli bude vsade vela komarov...tak to bolo aj pred3 rokmi , ked boli zaplavi...to bolo strasne...

raona
17. máj 2010

jak dobre ze pradlo uz mam aj pozehlene 😉

lucim
17. máj 2010

zmur dnes nemam, treba poskladat este to predosle zo susiaka 😀

traktor
17. máj 2010

to je dobre ze sa nevylucuje za to , ze je tu niekto malo ani za to , ze je tu niekto vela 😀 😀 😀 😀 ...vsak sme spravne baby neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😉

klara_klara
17. máj 2010

veru aj ja idem vesat esteze to tu spominate...idem...este sa ale vratim 😉 😉 😉

raona
17. máj 2010

klara neboj, kazdy je tu sam za seba a kolko moze alebo chce byt tak je a prispeje.. ja som tiez taka ze dakedy len citam citam, ale nemam co k tomu dodat, tak nepisem... 😉 ved nebudem predsa pisat nieco od veci, ked je rozbehnuta tema a ja nemam co dodaat 😉 😉

traktor
17. máj 2010

hm...a ja mam ist co vesat....idem zavesit svetrik do skrine, bo tak smutne lezi na zemi 😀 😉

raona
17. máj 2010

traky, luci, no ktovie kto tu je taaaaak vela, ze by ste sme ho mali vylucit ??!!!??? 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝

ale zartujeeeeeeemm....

lucim
17. máj 2010

hihihihi traky, ze by nas vylucili, ze mame uz nadpracovane napismenkovane na niekolko mesiacov dopredu? 😀 😀 😀
rao, kludne napis, sak bude sranda . ... napr. ze ake boticky kupujete? ... mne tu na parapete sedi maly vtacik ... 😀 😵 😵 😵

traktor
17. máj 2010

a niekto pridava aj ked nema co dodat...jaaaaaaa 😀 😀 😀 ...som minule hladala ani basnicku, co chcela a ...vsak na kazdej stranke traktor, traktor...a ze len tak precitam, co pise....a to take voloviny....obcas... 😀 😀 😀 😀 😀 furt 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre