Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
30. aug 2009

mam napad ... podme spat .... 😉

alexarisko
30. aug 2009

hehehe, no ja nemozem ale vy bezkajte, hasnem tu

lucim
30. aug 2009

jeeee uz aj macka ma vola do postele, zeby som sla? tak idem ... aj tak neviem, kedy vstane .... papaaaaaaaa zajtra 😵

babyzuzana
30. aug 2009

ja som sa umyla, povesala pradlo a idem vyskusat lahnut si
aj ked David sa puciii, chrochta o sto tristo takze za chvilu budem stavat opat

babyzuzana
30. aug 2009

bruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
a nie papa zajtra lu, ale papa dnes 😉

josifek
31. aug 2009

Krásné raníčko všem přejeme u nás svítí slunéčko a vypadá to na moc pěkný dní 😉

josifek
31. aug 2009
brinzulka
31. aug 2009
josifek
31. aug 2009

Ahojky Brin...krásné fotky ze křtu 😉 Moc vám to sluší.My jdem na vítání až 20.9. tak jsem zvědavá 😉

zaba2707
31. aug 2009

dobre ranko vsetkym maminkam aj dietkam 🙂 my dnes ideme odniest nasej dokine prepustaciu spravu z nemocky a asi vezmem aj krpca lebo ma nejake sopliky a strasne mu slzaveju obe ocka a robia sa mu tam hnusne zelene karpinky ... a septonex ci ako sa to vola nezabera ☹

josifek
31. aug 2009

Zaba ahojky a s malím mě to moc mrzí snad se mu udělá brzy lépe, a septonex někdy nepomáhá snad ti dají něco jiného

zaba2707
31. aug 2009

ahoj josi ... nie je to sice uplne oki s malym ale hlavne ze sme doma a nie v nemocke 🙂 a ako ty s malou krasnou Karamelkou?

josifek
31. aug 2009

Zabka doma to máte určo lepší než to co jste měli v té menocnici. A my jsme uplně v pohodě malá je skvělá pohodářka 🙂 a jen tak nic ji nerozhází teda pokud má plné bříško 😀

brinzulka
31. aug 2009

dakujeme..zabka...dufam, ze budete coskoro ok.
uz nam ide vankusik na brusko:
http://www.bio-market.sk/detsky-kutik/nahrievac...

josifek
31. aug 2009

Brin my ho máme z dětského obchůdku ale zatím jsme ho nepotřebovali, a snad nebudeme 😉 Ale je to dobrá věc

josifek
31. aug 2009

tady je dneska nějak mrtvo 😕

lucia32
31. aug 2009

3tie odspodku? 😅 fuuuuj hanba nám 😀
...my sa máme ako vždy...babuliatko porevkáva, ale je to lepšie...dnes som bola konečne odniesť papiere na socku a môžme čakať na bubáky...na druhý týždeň som sa objednala ku gyndoške, šestonedelie ochvíľu za nami a treba aj riešiť počet detí 😀 ...ATK to istí...zatiaľ pôstíme...mm to neriskuje 😀

josifek
31. aug 2009

LUcinka ahojky .....my už máme vyřešeno byla jsem minulí týden u gynekologa u nás se chodí po 4 tt když je císařák 😉

lucim
31. aug 2009

POZOR ZMENA POZOR ZMENA POZOR ZMENA POZOR ZMENA POZOR ZMENA POZOR ZMENA
************ KOCIKOVA STRETAVKA JULOVCIATOK ***************

Zvolavam maminy a mimina, aj manzelikov, ak chcete, alebo bez nich nemozete,
na 19.septembra v sobotu , o 15tej hodine,

do ****************** PIZZERIE MAESTRO V AUPARKU ********************************

Kedze nevieme zarucit, ake bude pocasie, tak som sa znova zamyslela a toto bude lepsie.
Majitel je zlaticko a spriaznena dusa, napriek tomu, ze mu to moze ohrozit zisk, nam umozni sa u neho stretnut.
takze - slubila som , ze si tam aj nieco objedname, ze nebudeme len o neperlivej mineralke. ja a alex si urcite dame pizzu, je tam mnamkata. takze kovove stoli oproti vytahu budu pre nas. do auparku kazda trafite. parkovat sa tam da v pohode.

kto chce prist - tu je zoznam : (dopiste sa):

lucim, alex, zmurka, majkas, babyzuz, zuzina, rius, samy, ani, fibi, oli,zaba2707, susy, zuzii , wyd, ..... KTO ESTE?

*vasa lucim*

samayka
31. aug 2009

lucim

nestraš s počasím - celý pezinok si vymodlil krásne počko - kvôli vinobraniu...

my sme sa práve vrátili z turistiky po lekároch - kramáre

Reflux nám potvrdili na sone, popriali nám vela trpezlivosti a poslali nás o dúm dál... s pupíkom sme pochodili rovnako. už sa schoval, ale je to hmatatelné, tak to máme sledovať... no a ešte sme dnes ráno našli vyhádzané pod krkom a na pleci... dostali sme mastičku - budeme všetkými masťami mazané 😀

ale elušiatko bola ukážková, hrdinka naša. ujo doktor na sone ju tam prevracal a točil - namiesto plaču sa mu tam vygrckala a bolo 🙂)))

lucia32
31. aug 2009

samayka ahoooj...máte s Eluškou problémiky? Reflux nezávidíme...naša je len trochu mrchovatá a človek má dosť, a to ani negrcká... a s pupíkom čo máte? Nechcel sa skryť?

lucia32
31. aug 2009

Moje bobko sa napapkalo a je v lehátku, chová ju Bianka....a už kňučká 😝 , robím platby cez IB , tak čakám na posuny peňazí....

reilyy
31. aug 2009

potrebujem na postu a kupit harmancekovy caj....len s tym mojim plakajlom to je dost problem 😒

lucim
31. aug 2009

samyyyy luciii caute, ja len na skok, sef ma chce pre seba cely den. 😉
akurat, co som stihla vytelefonovat tu zmenu. 😉

samy, s refluxom ta neprekvapili ,a eluska je hrdinka. 🙂

lucia32
31. aug 2009

reilyy ahoj...v kočiariku nezaspí?

reilyy
31. aug 2009

niekedy hej, len mi odpaduje koleso 😅 a pojdem dokopca, kto bude chytat koleso??? 😲

lucia32
31. aug 2009

😝 ...tak ho prilep lepiacou páskou 😀 , mne štrajkuje brzda 😝 , tiež sa s kopcami radšej nekamarátim 😀 🙄 ...mm musí pokukať...drobuľka zaspala v lehátku, tak sa venujem pracovným veciam...

voskovka
31. aug 2009

achojte...bolí sme rano o 7,30 in lidllllllll....a nič som nekupila...iba vak na spanie,2pack bodyniek a pančusky...des a hruza...všetko bolo fuč...ja neviem či tam tie maminy stepovali pred dverami už o 7mej aby nakupili....
v stredu ideme na očkovanie naše prve-tešim sa....a ešte som dala navyše latku Rotateq-proti rotavirusovym hnačkam-kuuurňa-stala skoro 4000sk!!!!!!!!!!!!!!!!!ale kedže sme problemovy s hnačkami tak radšej nech je zaočkovany... 😵

reilyy
31. aug 2009

som rozmyslala ze uviazem satku a pojdem tak....je hic....a ci maly vydrzi....joooooj nevieeeem
spravkyna mi doniesla dlhsiu hadicu na pracku 😉

lucim
31. aug 2009

vosky a nechystas sa s malym do tej martinskej nemocky nagastro?

rei no supiiiiis, este ten kohutik a bude. a maly vydrzi, popripade ho docucnes od smadu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre