Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
18. máj 2010

to sú zábery, ach jaj. ☹

vendulacky
18. máj 2010

ahoj trakouši 🙂
já tu taky ráda přivítám každou novou dušičku, jen mi mrzí jak to dopadá v už založených forech, kam se přispívalo a najednou se zamykají a vylučují účastníci, který do témy od začátku patří, jen prostě nepřispívá tak často...jako tuhle jak tu dopadla přímo zakladatelka fora...je to prostě haluz 😝 😠

jinak my se máme dobře, když mi emča zrovná nebrnká na nervy 😀 někedy jsou dny, kdy se vyspíme do růžova a je jak učiněný anděl, jindy od rána lumpačí a já za ní nestačím běhat a zachraňovat co se dá 😀
včera ráno uchňapla X skleničku na stole v obýváku, byl tam vinný nedopitý střik z večera.....kdybyste jí viděly, jak hrdě tu skleničku držela kývala s ní ze strany na stranu...mě šel chytit infarkt...ale byla jsem pro jednou rychlejší 😀

no a jak tu byly kamči děti, tak to byl tepřiv kravál!! Hemžilo se to pod nohama jak švábi 😀
musím hodit nějaký foto 😉

lucia32
18. máj 2010

Ránko...som dočítavala....uff, tie povodne, na to sa nedá pozerať, včera sme šli okolo Laborca..tečie cez Hé a dalej a voda bola vysoká, ešte kus a je na moste pre peších...ani nie pol metra...
Včera Natynka bucla z postele, po prvýkrát....bolo trošku plaču, ale spadla v spánku z postele na bruško, na lakte, som ju nechala zaspinkať na nechranenej časti postele...zlá mama, zlá 😝

simonito
18. máj 2010

Děvčátka díky...my jsme na kopcu,takže se jen bojíme sesuvů...ale je mi strašně zle,když si uvědomím,co lidi musejí zase a znova zažívat... 😔

Laura...já bych se klinila k tomu,že je to jeden z fáze vývoje ,prostě fáze nepapací, a taky možná psychického rázu...dětská dušička je strašně křehká a proměnlivá,kdo ví,jestli ho prostě netrápí nějaká prkotina,třeba něco ve školce?No jinak by možná neškodilo udělati nějaké testy na úpotravinové alergie nebo intolerance a prokonzultovat váhu a výšku s vývojovým(růstovým)grafem...tak já věřím,že to bude brzo zase v normálu 😉

A ksoukromá¨ým tématům...no já to trošku vidím,jakože z toho my ženské zase děláme třetí světiovou,přijde mi to trošku jako slepičárna,...ať si má kdo chce ,co chce...je podle mě směšné,že někdo řeší chození do jiných témat a podobné nesmysly,sorry,ale snad se tady na koňovi nedočkáme prezenčky a členských poplatků 😎

traktor
18. máj 2010

ven 😀 😀 😀 dakujem za krasny opis 😀 😀 ..foto hod, tesim, tesim 😉 ...lu ahoj...zla postel, zla postel 😀 😝 ...mama dobra 😉

lucia32
18. máj 2010

Laura...aj naša Bianka jedávala pomenej, testy boli okej, nebola ani chudokrvná, jednoducho tolko nevládala, časom sa to zlepšilo...ale chovanie sa nemenilo...teraz občas ked vidím, že je bledá, kruhy pod očami, pritom si myslím, že papá celkom dosť nasadím vitamíny a aktiferin-železo a za pár dní to prejde....

simonito
18. máj 2010

..sory já píšu rychle a špatně....se stydím... 😕

traktor
18. máj 2010

aj ja chodim do inych tem..ale tato tu je moja zakladna 😀 😀 😀 ...s tade neodidem ani ked budem na dochodku....tu poviem moje posledne chrrrr 😀 ...tak si obalte nerf cukrom uz teraz... 😀 😀 😝

traktor
18. máj 2010

lu aj moja simonka je tak...tentke tintitko akoby som jej jest nedavala....len kosti v nej hrkaju...co narobime..pride take obdobie...ako pride tak odide a bude dobre 🙂 🙂

simonito
18. máj 2010

..no a ještě k tomu jídlu a váze...já když tady někdy čtu,kolik ti vaši drobci váží a měří,tak se nestačím divit,my sme takoví zakrslíci malí, a AMálka jí přitom docela pěkně...jen sme teď za dva měsíce skoro nic nepřibrali.Nemáme ještě ani 8 kg...... 😒 😅

traktor
18. máj 2010

sim matko priberal zo zaciatku az prilis...aj bol taky bucko,teraz sa to zastavilo...vsak aj baby na stretku videli...ale pamätam si to aj pri ostatnych detoch tak bolo , vaha zastala a stala riadne dlho...

lucia32
18. máj 2010

Simo...tak Naty má už cez 10 kilo...10300 g...kde sú, kde? je to môj malý vrabček

simonito
18. máj 2010

Traky..no jasně,jen vy už jste asi tabulkoví pro roční dítě,ne?...my to musíme dohánět,takže já doufám,že zase nějak stagnovat nebudeme.Ráno jsem ji dala do ruky šunku 😀 😀 😝 ....a včera kousek řízku.....(ale pssst to se prý nemá)

lucia32
18. máj 2010

Sim...ešte hranolky 😀

simonito
18. máj 2010

Luci...ale vypadá spokojeně a kolik měří?

lucia32
18. máj 2010

Sim...máme 75 cm 🙂 teda Naty ...ja mám o meter viac 😀

simonito
18. máj 2010

Vendul...těším se na foto...já taky nějaké tady 🙂

simonito
18. máj 2010

Ty brďo...tak to máte o 5cm více a to jste o měsíc mladší...no toto 😕 ..ale já se nedivím,náš ˇ%Simon měl v roce 9 kilo...no co už,my sme takoví podviživení všeci.Dokonce už i já...jo jo ZUMBA dělá divy 😎 😀

lucia32
18. máj 2010

Si...Amálka sa trochen zmenila, predtým to bol taký puclík....teraz už velká slečna 😉

vendulacky
18. máj 2010

čoveče já ani nevím, kolik to naše klíště váží, těžká je dost...jdu jí zvážit 😀 Ty vado má 9700g!! 🙂 a nedávno ještě okolo 8 kg 😅

simonito
18. máj 2010

..jooo teď už malá slečna 😎

vendulacky
18. máj 2010

simi, málinka je úplně jiná!!! na první fotce mi připomíná naší emuš 😀
simo, kolik jsi na zumbě dala?

lucia32
18. máj 2010

...syn mal v roku 12 kg, dcera 10 a Naty? ktovie? žeby 11 😀 , ale určo je zo všetkých najvyššia, tamtí krpci mali v 9 mesiacoch 72 cm a ona mala 75 cm....a to sme sa už 3 týždne nemerali...vyrástla? uvidíme o týždeň 😀

simonito
18. máj 2010

...no nic,jestli je tady někdo,kdo nemá ještě ani 8kg(myslím dítě)tak sem,mě trošku uklidnit,vy ostatní se nechejte ty svoje míry pro sebe 😝 😀 😀 😀 😀 😀

vendulacky
18. máj 2010

krásná fotka.....
jdu taky nějaký hodit..

nykyta
18. máj 2010

dobre ranecko babulky 🙂 🙂 🙂 vsetko naj oslavencom-vela zdravicka 🙂 🙂 vcera mm okuloval pc az do polnoci a tak so musela ist spat bez rozlucenia 🙄 🙄 🙄 ☹ hlasim na kontrole nosteka a usiek vsetko v poriadku 😉 tak sa tesakujem 😀 😀 macko sa vyreval a teraz spinka 😒 😒 😉 idem vas docitat co ste vcera aj dnes popisali 😉 zatim paaa

simonito
18. máj 2010

Vendul...myslíš,kolik jsem shodila kilo? 😎

traktor
18. máj 2010

krasne fotecky 😵 😵 ...u nas bola najmensia miska /49 cm pri porode/...a aj teraz je...je rovnako vysoka ako patko...aj sa pre to trapila, sme boli u dokyni a ze co od nej chceme ze podla tabuliek je na hranici ale dobre...a ze ked bude velka , ze bude mat okolo 164 cm...tolko mam aj ja tak sme v pohode 🙂

laurajana
18. máj 2010

kráááááááááááááááááááásne detičky máte maminky...nádherné fotočky 😉

brusinka.pusinka
18. máj 2010

Teda to jsou fotečky Malá je krásná a opravdu se hodně změnila 😵 😵 😵 😵 a řízek je fajn viď Málinko 😝 😵
My už máme víc jak 8 kg ale malá si hlídá váhu 😉 kuk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre