Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
18. máj 2010

carrefou pampers premium care vsetky velkosti 13,29 eur + CD uspavaky, tesco pampers active baby megapack, 24,99 eur...ked niekomu treba 🙂

traktor
18. máj 2010

no ja ani odfotit nemozem...bo zase spime 😀 😀 😀

laurajana
18. máj 2010

brusi tak 9 mesiacov a beháte? Paráda, naša malá je lenivček asi ☹

monr
18. máj 2010

simon, naša mala začiatkom mája 7980 a 71 cm 😉

vendulacky
18. máj 2010

Podotýkám, že jsme dostaly zásilku hraček, tak jsme vybalovaly 🙂)

simonito
18. máj 2010

Monr.... 😉

Brusi..sem si všimla,že už chodíte....my jen s oporou,ale v tomhle jsem docela v klidu,už teď jsou to někdy příšerné pády...

Vendul...tak ti musím soukromně sdělit,že ,co chodím na ZUmbu,tak jelikož chodím 2krát týdně a na každé lekci vypotím hektolitry,tak mám teď tak malý zadek,že jsou mi všechny mé obvyklé kalhoty velké...tak čučím,ale kupuju vel.36 😎

traktor
18. máj 2010

mon som kukla fotku... 😀 ...je krasna..ze strapacik 😀 😵

brusinka.pusinka
18. máj 2010

Laury jojo ale někdy bych uvítala lenivečka 😀 😀
Ven Krásné fotošky a nejkrásnější je v Mičce 😵 😵 😵

simonito
18. máj 2010

Vendull...krásná...a je fakt,že jsou si ty holky naše docela podobné 😉

monr
18. máj 2010

no kočky, idem ta het, malé mrnčadlo sa zobudilo, v noci spala len 2 hodiny, chytila od staršej nádchu, tak dospávala na ruke a prsku. A teraz len nosiť a nosiť. Tak som sa tešila na víkend, máme mať sesternicovské stretnutie, cca cez 20 ľudí vrátane detí, a takto mám zrejme smolu. No nič, hlavne že Miške bude lepšie, a tiež Násmu veľkému žiarlivcovi Kike.

Zatiaľ sa mávajte, možno keď zaspí zas, tak sa ukážem.

lucia32
18. máj 2010

Vendul...tie foto som videla na FB, tuším u sestry...čo ste sa prihlásili do zbierky, že hračky pre detský domov??? 😀
Na tej druhej fotke je Emuš špica, to je po fláme? Červené oči, nahá, len korále 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
18. máj 2010

ven ta je rasna...a vsak to uz je normal , ze velka holka 🙂

brusinka.pusinka
18. máj 2010

jj Chodíme a naše umí padat je šikulka sma se divím 😀 😀 😀
No já už jsem na svých 65 kg 😀 😀 😀 😀 a oblečko 38 -40 jak co a na zumbu nechodím 😀 😀 😀

traktor
18. máj 2010

krasna 😉

vendulacky
18. máj 2010

dobrýýýý sííímo!!! já chci taky malej zadek 😀 máme zumbu jednou týdně, ale popravdě mi to přijde zumba nezumba....je v tom hodně aerobic prvků a to mě tolik neba, víc taky taneční muziky než merengue, salsy,...ale už jsem natrefila na novou zumbu, je to v jednom fit centru, kde maj i dětský koutek a hlídání dětí, dneska tam jdem poprvé, mám to na 7 návštěv zdarma (raklamní akce), tak jsem zvědavá, co nabídnou....

lucia32
18. máj 2010

Ja mám o kilo menej, bebéééééé 😝 a stále neoblečiem svoje staré veci, hlásim +13 kg...kto dá viac 😝 😀

simonito
18. máj 2010

Tak jsem vás zase ráda slyšela...mějte se krásně a doufám,že brzo už tady budou i fotečky v tričenkách a šatičkách a u bazénků....hlavně tady z toho nedělejte soukromí. 😎

Já jdu vařit...ať nám zase nevypnou proud 🙂

Malí už rabuje ve spíži...asi má hlad...

Pappppppappppapppa 😵

monr
18. máj 2010

vďaka za pochvalu a tiež chválim aj ja, krásne dietky.
no už utekám, pa

vendulacky
18. máj 2010

luci, jo sestra něco házela na fb 😉 Ty korálky máme jako na zuby, nesundaváme je a neba mě upravovat červený oči, ale jinak flámovala celej den 🙂

brusi, dobrý, kilča jdou pomalu dolů 😉

monr, pa, mějte se 😉

traktor
18. máj 2010

no uz v dome oproti hasici...voda velmi stupla...stale prsi 😖

brusinka.pusinka
18. máj 2010

Vendy pomalu né rychle už jsem na svém a jěště tak kilo dvě dám dolů a bude fajn 😉

nykyta
18. máj 2010

no konecne docitane ste ako blesky 😀 😀 😀 😀 lucim maly je strasne zlaty aky pozorovatel 😀 😀 dalo by sa povedaz,ze je ako stavby veduci 😀 😀 😀 😀 brusi mala nadherna copata vevericka 😎 ,ale keby si chcela je zalozeny klub surikat tak ju aj tam dame 😀 😀 😀 😀 trakus tak to si musime kupit gondoly,ze brusi strasna katastrofa sa deje ☹ ☹ ☹ luci nie si na vine to ta nestastna postel a plus mala bola nanesacna chuda male este stastie,ze sa nic nestalo ☹ simonito nadherna fotecka mala princezna zahradkarka-bodaj by sa uz dalo sediet na luke 🙂 😎 ven tak tomu sa hovori pomoc v domacnosti 😀 aj ja by som si mala zavolat macika aspon nezabudnem,ze mam mycku 😀 😀 😀 aka je uz velka 😎

nykyta
18. máj 2010

trakus to je hruza ☹ ☹ chvalabohu u nas vah je aspon isty ☹

lucia32
18. máj 2010

Nemachrujte tu s malými zadkami 😝 , čo si počneme my bombičky, teda ja 😝 😀 Páni na mna sa to teda nalepilo 😝
Aj u nás je zumba, len ja nemám kedy, musím pracovať 😝 a tu sa tak dobre papajú keksíky a čokošky...

Traky...tak to je sila....dúfam, že ich nezaplaví...

nykyta
18. máj 2010

tak ajoj mon a vendy 🙂 🙂 aj si ma tu niekto vsimneee,alebo sa mam preladit na iny kanal 😀 😀

simonito
18. máj 2010

..ha ještě nakukuju..Nyky....tebe já jsem asi tady ještě neviděla...tak vítej a díky 🙂

Luci...tož s něčím se machrovat musí...ale nic si z toho nedělej,nejlepší je souměrná postava...já mám teď aspoň nahoře nic a dole taky 😎 😀 😀

a teď už fakt letíííím 😵

nykyta
18. máj 2010

ako vzdy ja pridem a vsetky odchadzaju ☹ ☹ ajoj simo 🙂

nykyta
18. máj 2010

simo ved som tu stale,len rano som behala po doktoroch ☹ ☹ a tak sa na mna uz zabudlooo ☹ ☹

nykyta
18. máj 2010

☹ ☹ ☹ ☹

nykyta
18. máj 2010

dakujem za privitanie simo 😉 😉 😉 😉 aj ked uz odchadzas 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre