• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
dik babky za pozitivne reakcie som rada ze mozem patrit medzi vas...uz sa k tomu ani ja nechcem vracat a paci sa mi to ako to vyjadrila traky.........sme tu pre oddych, pre radu, pre povzbudenie, pre radost aj smutok...a nie pre vadenie a vylucovanie... :wink: :wink: :wink: dakujem vam.
18. máj 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klara...tu prispevame podla toho, kto má kolko času...ked sa niekto ohlási raz za mesiac, tak je to v pohode..proste nemal čas..tu to neriešime, práve naopak sa tešíme, že si na nás spomenul a ohlásil sa..takže si tu vítaná a sme radi,že si tu :wink:

brusi..tak karamelka je bezodná :grinning: nám sa akotak vrátila chuť do jedla, tak sa teším...len toho zuba žiadneho...alebo čím to je, že 3-4 dni popapá všetko, dalšie 3 dni z každého zje lyžičku :unamused: ale hlavne, že prospieva :slight_smile:
18. máj 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inesko nevím neznám to u malé ta jí sotva oči otevře :grinning: :grinning: :grinning: a zuby nemáme :grinning:
18. máj 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi sa tes aspon je spokojne babatko, ved ona ked uz bezka potrebuje! :wink:
inak tvoja mala urcite nema malo zeleza po zisteniach z dnesneho rana a neprovokuj tu! tu sa riesi ze deti nechcu papat a maminy maju z toho hlavu v smutku a ty takto klince do rakvy im nabijas???!! :angry: :grinning: ale nie srandujem samozrejme :dizzy_face:
18. máj 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sev...a kolko bab zdrhlo po mojich hlaskach :grinning: :grinning: :grinning: ...a tihnut sa da vsetko...ja teraz kym pisem odskakujem k matkovi kopeme si loptu/ pst kopnem dalej...kym po nu dojde tak ja stiham pisat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: /, a medzitym robim zdrave jedlo...hamburger a po nasom čipsy :grinning:
18. máj 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokos traky ty si fakt multitalent!
ja neviem kto zdrhol a ani v tvojich prispevkoch nebadam nic take za co by mohol niekto zdrhat :confused:
18. máj 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hele sevuz nedráždí bejka rudou vlajkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vím že nepapkaj také možná nebudem až nám polezou zoubečky zatím žádný nenííííí :grinning: a že běhá je fakt ale tolik jídla nespořáda ani můj muž :grinning: co ona :grinning:
traky..2:0 prehrávame..pohreš zase za mňa :grinning:
traky jojo dá se stihnout to se přidávám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi, šak nech si dá, ked jej chutí..presne, ked pôjdu zúbky, tak jej chutiť nebude a bude čerpať zo zásob :grinning:
18. máj 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky...šikovnica...ja tiež niekedy stíham vela naraz, ale dakedy nič..ani jednu robotu, ani písanie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inesko a jak to bude jak u syna že ani nebudu vědět že má zuby tak to bude sranda :grinning: :grinning: :grinning: jednou my prostě cinkla lžička o zubky :grinning: :grinning: :grinning: a jasně že ji dopřejeme :wink:
18. máj 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi ale ked podla toho co ty pises tak jej vyvaras same dobrotky tak sa potom cuduje ze jej chuti :sunglasses:
a nedrazdim snad :sweat_smile:
18. máj 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj zanadavat som stihla...inka :wink: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: nedráždíš jsem beran né bejk :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jj u nás se papkají dobrotky jsme mlsouni :grinning:
18. máj 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute pusky, fandite fandite? ten jeden nas gol konecne bol dobry. :wink:
a stratenu ovecku maramaru zdravim, aj s tomaskom. :slight_smile:
brusi, maj drahy povedal, ze to co si napisala, ze karamelka prave zjedla, je tyzdenny jedalnicek nasho maleho. :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim to je svačinka :grinning: :grinning: :grinning: raději nepíši co od rána zblajzla :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi vsak napis , za tu srandu to stoji :slight_smile:
18. máj 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak brusi to som zvedava :sweat_smile:
18. máj 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja k tomu pre porovnanie dam, ze matko dnes zjedol jogurt a 2 kusocky chleba, polku najmensieho masovozeleninoveho prikrmu , 3 hryzy jablcka, 1 chrumku, pol keksika a mlieko. :wink:
18. máj 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lukasko:
240ml mlieka o jednej v noci! (ked cez den menej papa tak v noci mam pohotovst :angry: )
6.45 240 ml mlieka
10.30 125gramovu activiu
14.00 asi 125-150g kura, ryza zelenina
odvtedy je prec z domu a neviem co papa (je s babkou na navsteve asi bude mat brumika, alebo kukuricne chrumky:-/
a medzitym zapija vodickou
18. máj 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim na rozdiel od Mattiho - malá na ráno zjedla jeden banán, jedno jabĺčko, na obed kuracie mäsko, zemiak, broskyňu 3ks, na olovrant jednu veľkú briošku a zapila "cici mliečkom" a trošku zaspinkala, zobudí sa na kúpanie, nakojíme a snáď pospinká...keby toto aspoň za deň zjedol Matti tak skáčem od radosti...ale nemôžem to chcieť od oboch aby bola pohoda... :wink:
18. máj 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ráno v 6 h. kojo, v 8 hod 150 ml banánového mlíčka :wink: v 10 hod k150 ml kaše ovesné s hruškou :grinning: v 12 hod jsme obědvaly čočku na husto s králičkem a nočkami :wink: v 15 hod dva tousťáky s žervé a s mrkví a kedlubnem , pak na kousky 2 tyčinky sýra pro děti a v 17 hod to co jsem psala na svačinku :grinning: v 19.30 tpo bude 260 ml mlíka se sušenkami a v noci kojo :grinning: Jinak jí pořád něco pokud nespí, takže pochutiny jako křupky kousky ovoce a sýra a milujeme dubat hroznové víno :grinning:
ahojte som tu zasa na chvilku ...maly sedi a papa jablko a nesmie sa najst nikto aby mu ho zobral a hroza keby mu len spadlo...spusti huronsky rev :grinning: :grinning: :grinning: strasne lubi jablka...aj ked ma len dva zuby vie riadne zahryznut :grinning: :grinning: :grinning:
čajíku vypijeme 250 až 300ml denně :wink: Oběd je 2 skleničky od přesnídávkytak asi 400ml :grinning:
18. máj 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby davate detom aj nejaky syr alebo nieco na roztek alebo chlebik...ja zatial len suchy rozok a mame zacat aj s jogurtom asi bielym. odporucte nieco co je dobre. :wink:
18. máj 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s čajíkom sme na tom podobne brusi :wink:
18. máj 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze ten hokej je otras...mm sa tu vzrusuje :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som normálka dala biely Zvolenský jogurtík do neho napučané ovsené vločky + nejaké ovocíčko a baštila o prietrh, už papala aj jogurtík vanilkový, čí výživky od výmyslu sveta a chutilo a nič sa nedialo...takže to čo jej neuškodí, prospieva :wink:
brusi ale toto nemyslis vazne! to fakt zje viac ako 3 deti dokopy!
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok