Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
lucia32
31. aug 2009
reilyyy...a chce sa nosiť v šatke? už ste skúšali? naša hodku a pol vydrží, potom začína štrajkovať...

voski...ahoj...vidíš, ten leták z Lidlu som aj ja okuki a celkom som na to zabudla a to som okolo neho dnes 2x šla...autom...žeby sme šli ešte raz na prechádzku s kočiarom? 😃
Ja si myslím, že ešte vecičky budúúúú...
lucim
31. aug 2009
ja som dnes nakupovala na mimibazare. jesenny overal, pyzamka a dupky. 😉 do lidlu
lucia32
31. aug 2009
lucim ahoj...
reilyy
31. aug 2009
lucim, nakoniec na tu hadicu pasoval aj kohutik ]-( tak nechapem
lu, boli sme uz v lekarni aj v praci, vsetko tak do pol hodky tak vydrzal
lucim
31. aug 2009
rei takze uz perieees? 😃
reilyy
31. aug 2009
neperiem 🙂 este som sa k tomu nedopracovala, peciem zajacie stehna 🙂
lucia32
31. aug 2009
čo si vykradla králikáreň? 😃
reilyy
31. aug 2009
😃 nem, to bol 1 kralik, stehna som odfikla na pecenie a zo zbytku na smotane, dala zamrazit aby bolo ked nebudem stihat tak rozmrazim zohrejem a jem 😉
lucia32
31. aug 2009
ja som dnes nič nevarila, zbytok od včera+chleba....na večer buchty na pare+zemiaky v trúbe s bryndzou...
simonito
31. aug 2009
Kuk....toto sem právě četla =-) ...všechny už asi kočárky máme,ale stejně...třeba pošlete dál

]-( http://www.babyweb.cz/Clanky/a3544-Test-kocarku...
lucia32
31. aug 2009
simonito ahoooj...kde " flákaš? "
ten test ma dostal...majú pravdu, kočiar je už o prestíži...
simonito
31. aug 2009
Luci čau 🙂 ..no já se neflákám...já tak nějak se snažím zvládat domácnost a dva lumpíky(když nepočítám taťku 😎 )

Natálka je hezounká...takový podobný puclík jako naše Malča :-N
lucia32
31. aug 2009
Ti verím, mne dáva zabrať aj jedno prdolátko...net je u nás zapnutý cez prázdniny od večera do rána tak občas mrknem...
Amálka je tiež kočička...máme krásne holčičky 😉
ani3012
31. aug 2009
http://www.slezak.estranky.sk/stranka/ako-sa-ne...

keď sa chcete trochu odrelaxovať 🙂
reilyy
31. aug 2009
😃 😃 to je dobreeee

boli sme v satke v lekarni po harmancek, kakame husty lepkavy sliz tak nech to zriedime
josifek
31. aug 2009
Ahojky mamulky už jsme doma z nákupu, byli jsme v lidlu a koupila jsem punčošky a deku a pak jsme šli do tesca a tam měli velkou výprodej 🙂 dvoje body dva kabátky a pár bryndáčku a jen 300kč 😉 Koupili jsme takovou tu bundičku co má i Ineska Medvídkovou 😃
reilyy
31. aug 2009
do kelu, uz by som aj ja mohla nejake veci kupit :-| potrebujeme na zimu taky hruby overal s kapucnou, viete co myslim??
josifek
31. aug 2009
Reily však jěště můžeš 😉
reilyy
31. aug 2009
😃 jaka chutna je v tom 😃
reilyy
31. aug 2009
a maju to tam? ja chcem take aby to bolo ako bunda na zimu s nohami aj rukami vsetko jeden kus oblecka...mate niekto take?
josifek
31. aug 2009
Děkujem nemohli jsme to tam nachat za 80kč 😉
reilyy
31. aug 2009
no za 80 urco nie 🙂 to by som schmatla aj ja 😉
josifek
31. aug 2009
Rei tak to jsem tam naviděla to je jen bundička
reilyy
31. aug 2009
no, sak to, ja chcem aby to bola taka bundicka ah s prisitymi nohavicami, aby to bolo hrube nepremokave na zimu
josifek
31. aug 2009
Rei vím co myslíš ale měli tam jen ty bundičky a jsou dost hrubé, měli tam jen bílou a hnědou co má ineska
reilyy
31. aug 2009
lidl je dokopca... 8-( 8-( a tesco nemame :-N
josifek
31. aug 2009
Na zimu máme takovou já ti ji vyfotím 😉
reilyy
31. aug 2009
jj 🙂 chcem vidiet.a kde si ju kupila?
ani3012
31. aug 2009
viete čo ma hnevá? Že nemôžem pridávať komentáre k fotkam ]-(