• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
klarko dávám žervé a i ho dochutím mrkvičkou kedlubnem květáčkem řekvičkou nebo na sladko jablíčkem :wink: a k mlsání dětský sýr takové tyčinky od apetita . Kuk link :wink: http://www.apetito.cz/cnt_page.php?menu_id=66&menu_parent=56&menu_lang=cz&menu_page=48
18. máj 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sevus jojo tolik jíme a oběd denně tolik :wink: a za měsíc jsem přibraly 600g což je prý hodně na její věk :grinning:
18. máj 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matko prave schrumal 2 krajce chlebika s maslom a s platkovym syrom...a uz okusujeme jablcko :slight_smile:
18. máj 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi tie tycinky poznam super hned zajtra mu to kupim :wink: :wink: :wink:
18. máj 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky nemáme dvojičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Klárko jo jsou mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri ale v priemere, ked to spocitas, tak ti deti jedia dobre :wink: neboj, to sa upravi. :wink:
ale chudatko moj matulko, len co minuly tyzden zacal viac papkat, znovu mu vyskocila druha brada a licka, to keby do seba dal co karamelka, tak neviem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
brusiiiii, simonka ma perfektny apetit a vyborny metabolizmus. parada. fakt, este ze jej varis, by si sa nedoplatila na slenickach. :slight_smile:
klarka, najcastejsie davame z jogurtov activiu. a syry ako pise brusy ... tycinky tiez poznam, najblizsie ich v regali pohladam. :slight_smile:
18. máj 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim a activia vam robi dobre...dost sa toho bojim lebo ja ked zjem activiu tak mam hned tzv. prehanky :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ucim no my skleničky nekupujem jsem zastance vaření a i zavařování :grinning: :grinning: :grinning: a opravdu nevím kam to dává i když plenka nebo nočník je naplněn 3x denně :grinning:
18. máj 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarka s activiou mame vacsinou dobre skusenosti, ze kocky? my mame teraz lidlove jogurty velke balenia , aj tie su v pohode a chutia. prichute podla toho, co tvoje dieta papa, alebo ciste. ja skor vyhladavam take jogurty, co maju probiotika, alebo su chutovo dobre, radsej nie presladene, nizkotucne sa detom nedavaju.
18. máj 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky vratim sa k pitiu z poharika. Mam ho ucit z normalneho alebo z takeho s tym naustkom co sa cuca.
18. máj 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z akeho len chces. my mame s makkym naustkom, to vieme, s tvrdym od nuku to nevieme, nepotiahne tak silno, z normalneho poharika ho to bavi, lebo tak to prave pila mama, z obycajnej flase z naustkom sa zabavame, od rajca treba tahat, ide to, ine nemaju tu nekvapkajucu membranku, tak sa s tym polieva. :slight_smile: pijeme len vodu , ide matko vlastne nechce.
18. máj 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to sa pytam kvoli tomu kojeniu aby mi neprestal sat :wink:
18. máj 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarka, myslim, ze ak hovorime o inej tekutine, ako mlieko, voda trebars, tak sa podla mna nemusis obavat, ze by tomu dal prednost pred fajnovym materskym mlieckom. a v 10 mesiacoch uz ma to cuckanie z prsnika dobre natrenovane . este si mu nikdy nedavala nic ine na pitie? ale ak sa toho obavas, kludne skus normalny pohar, uvidis, bude to aj pre maleho zabava. :slight_smile:
18. máj 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim davam mu caj aj vodu, ale z flase a vraj to teda koli kojeniu nemam robit takze sa uistujem ako je to dobre :wink:
18. máj 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby :sunglasses:
18. máj 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muzik kupe tak ja vas trosku citam... :dizzy_face: , k tomu papaniu nam activia teda nejako velmi nechuti..ano ovocna, ten zhrozeny vyraz tvare ked mu to dam chudatko a este ho aj strasie, tak ideme skusat ine :grinning:
18. máj 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh ani ovocna :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobryy wecer babulky :slight_smile: :slight_smile: macko okupkany,napapany a uz spinka :slight_smile: trakus tak tou kasou to neni :slight_smile: takze to bola ta hruska :slight_smile: dnes rano som nedavala a pohoda :grinning: :grinning: :grinning: nejak ste to rozbehli normalne vas nemozem docitat :grinning: :grinning: nuz staroba je hnusna vec :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
acer nic si z toho nerob my totiz ani nemozeme nic mliecne takze sa nad tym nepozastavujem :wink: :wink: klara aj nam to hovorili baby v porodke.ze nedavat flasu bo si zvykne :wink: no a poculi to sestricky a tie povedali,ze je to hovadina :confused: tak si vyber :grinning: :grinning: ale lepsi je poharik :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trakusik prosim ta mohla by si mi poslat do ip ten tvoj receptik na tie pecene buchticky :grinning: :grinning: :grinning: ja ten stary nemozem najst :grinning: :grinning: ak budes mat cas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule normalne tisko zavidim ako tie vase deturence vsetko papkaju :wink: chlebik,maslo,syr a ine vecicky :confused: my mame zatial vsetko zakazane :rolling_eyes: :rolling_eyes: :frowning2: :frowning2: ale od roka zacnem pomaly davat aj ja macikovi taketo dobrotky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zase cumakujem sama na seba :confused: :confused: ja sa asi scvoknem :grinning: :grinning: :grinning: to uz je jak naschval,ze ked sa sem konecne dopracujem tak nikdenikoho :frowning2: tak ja si na vas pockam surikaty ved vy vyleziete :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nykyta a prečo máte zakázané?
18. máj 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A aké to chceš pečené buchty?jA som raz našla jednu super česku stránku.A od vtedy robím len z nej kysnuté buchty pečené a dukátove buchtičky
18. máj 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maly konecne zaspal ...dnes to bolo utrpenie...to asi preto ze sme dnes neboli vonku...je tu vietor jak svina tak sme nesli...ale zajtra v kazdom pocasi ideme bo si myslim ze ked sme vonku aj lepsie spi :wink:
18. máj 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jupiiii :grinning: :grinning: ajoj trakus :grinning: :grinning: :grinning: a ajoj vinka :grinning: :grinning: sa tesakujem,ze uz som neni sama :grinning: :grinning: traky dakujeeeem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zakaz mame kvoli atopaku :frowning2:
18. máj 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani my sme dnes neboli vonku...vsak tak fukalo a lialo, ze az...vcera bolo trosicku lepsie, tak sme sa aspon presli do obchodu...
18. máj 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky uz mal aj priznaky...ci len preto, ze niekto z vas ma ?
18. máj 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj ma byt od soboty teplejsie...my sme si uz zaobstarali aj sedatko na bicykel no a odskusali sme ho na 5 minut bo odvtedy prsi a fuka a este neprestalo tusim to je uz od minuleho stvrtku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zato sme stihli kupit uz aj prilbicku pre mna a maleho na bicykel tak sa tesime kedy vyrazime na pojazdny vylet....maly je v tej prilbe super :wink: ...baby aj vy s detmi bicyklujete? chodite na vylety? cestujete?
18. máj 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok