Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
brusinka.pusinka
18. máj 2010
klarko dávám žervé a i ho dochutím mrkvičkou kedlubnem květáčkem řekvičkou nebo na sladko jablíčkem 😉 a k mlsání dětský sýr takové tyčinky od apetita . Kuk link 😉 http://www.apetito.cz/cnt_page.php?menu_id=66&m...
brusinka.pusinka
18. máj 2010
Sevus jojo tolik jíme a oběd denně tolik 😉 a za měsíc jsem přibraly 600g což je prý hodně na její věk 😃
traktor
18. máj 2010
matko prave schrumal 2 krajce chlebika s maslom a s platkovym syrom...a uz okusujeme jablcko 🙂
klara_klara
18. máj 2010
brusi tie tycinky poznam super hned zajtra mu to kupim 😉 😉 😉
brusinka.pusinka
18. máj 2010
traky nemáme dvojičky 😃 😃 😃 😃
Klárko jo jsou mňam :-p
lucim
18. máj 2010
lauri ale v priemere, ked to spocitas, tak ti deti jedia dobre 😉 neboj, to sa upravi. 😉
ale chudatko moj matulko, len co minuly tyzden zacal viac papkat, znovu mu vyskocila druha brada a licka, to keby do seba dal co karamelka, tak neviem. :-p
brusiiiii, simonka ma perfektny apetit a vyborny metabolizmus. parada. fakt, este ze jej varis, by si sa nedoplatila na slenickach. 🙂
klarka, najcastejsie davame z jogurtov activiu. a syry ako pise brusy ... tycinky tiez poznam, najblizsie ich v regali pohladam. 🙂
klara_klara
18. máj 2010
lucim a activia vam robi dobre...dost sa toho bojim lebo ja ked zjem activiu tak mam hned tzv. prehanky 😃 😃 😃
brusinka.pusinka
18. máj 2010
ucim no my skleničky nekupujem jsem zastance vaření a i zavařování 😃 😃 😃 a opravdu nevím kam to dává i když plenka nebo nočník je naplněn 3x denně 😃
lucim
18. máj 2010
klarka s activiou mame vacsinou dobre skusenosti, ze kocky? my mame teraz lidlove jogurty velke balenia , aj tie su v pohode a chutia. prichute podla toho, co tvoje dieta papa, alebo ciste. ja skor vyhladavam take jogurty, co maju probiotika, alebo su chutovo dobre, radsej nie presladene, nizkotucne sa detom nedavaju.
klara_klara
18. máj 2010
babky vratim sa k pitiu z poharika. Mam ho ucit z normalneho alebo z takeho s tym naustkom co sa cuca.
lucim
18. máj 2010
z akeho len chces. my mame s makkym naustkom, to vieme, s tvrdym od nuku to nevieme, nepotiahne tak silno, z normalneho poharika ho to bavi, lebo tak to prave pila mama, z obycajnej flase z naustkom sa zabavame, od rajca treba tahat, ide to, ine nemaju tu nekvapkajucu membranku, tak sa s tym polieva. 🙂 pijeme len vodu , ide matko vlastne nechce.
klara_klara
18. máj 2010
no to sa pytam kvoli tomu kojeniu aby mi neprestal sat 😉
lucim
18. máj 2010
klarka, myslim, ze ak hovorime o inej tekutine, ako mlieko, voda trebars, tak sa podla mna nemusis obavat, ze by tomu dal prednost pred fajnovym materskym mlieckom. a v 10 mesiacoch uz ma to cuckanie z prsnika dobre natrenovane . este si mu nikdy nedavala nic ine na pitie? ale ak sa toho obavas, kludne skus normalny pohar, uvidis, bude to aj pre maleho zabava. 🙂
klara_klara
18. máj 2010
lucim davam mu caj aj vodu, ale z flase a vraj to teda koli kojeniu nemam robit takze sa uistujem ako je to dobre 😉
acerka
18. máj 2010
cafte baby 😎
acerka
18. máj 2010
muzik kupe tak ja vas trosku citam... x-) , k tomu papaniu nam activia teda nejako velmi nechuti..ano ovocna, ten zhrozeny vyraz tvare ked mu to dam chudatko a este ho aj strasie, tak ideme skusat ine 😃
acerka
18. máj 2010
heh ani ovocna 😃 😃
nykyta
18. máj 2010
dobryy wecer babulky 🙂 🙂 macko okupkany,napapany a uz spinka 🙂 trakus tak tou kasou to neni 🙂 takze to bola ta hruska 🙂 dnes rano som nedavala a pohoda 😃 😃 😃 nejak ste to rozbehli normalne vas nemozem docitat 😃 😃 nuz staroba je hnusna vec 😃 😃
nykyta
18. máj 2010
acer nic si z toho nerob my totiz ani nemozeme nic mliecne takze sa nad tym nepozastavujem 😉 😉 klara aj nam to hovorili baby v porodke.ze nedavat flasu bo si zvykne 😉 no a poculi to sestricky a tie povedali,ze je to hovadina =-) tak si vyber 😃 😃 ale lepsi je poharik 😃 😃
nykyta
18. máj 2010
trakusik prosim ta mohla by si mi poslat do ip ten tvoj receptik na tie pecene buchticky 😃 😃 😃 ja ten stary nemozem najst 😃 😃 ak budes mat cas :-p :-p
nykyta
18. máj 2010
babule normalne tisko zavidim ako tie vase deturence vsetko papkaju 😉 chlebik,maslo,syr a ine vecicky =-) my mame zatial vsetko zakazane 8-( 8-( 😞 😞 ale od roka zacnem pomaly davat aj ja macikovi taketo dobrotky :-p :-p :-p
nykyta
18. máj 2010
tak zase cumakujem sama na seba =-) =-) ja sa asi scvoknem 😃 😃 😃 to uz je jak naschval,ze ked sa sem konecne dopracujem tak nikdenikoho 😞 tak ja si na vas pockam surikaty ved vy vyleziete 😃 😃 😃
vinka
18. máj 2010
Nykyta a prečo máte zakázané?
vinka
18. máj 2010
A aké to chceš pečené buchty?jA som raz našla jednu super česku stránku.A od vtedy robím len z nej kysnuté buchty pečené a dukátove buchtičky
klara_klara
18. máj 2010
ahojte maly konecne zaspal ...dnes to bolo utrpenie...to asi preto ze sme dnes neboli vonku...je tu vietor jak svina tak sme nesli...ale zajtra v kazdom pocasi ideme bo si myslim ze ked sme vonku aj lepsie spi 😉
nykyta
18. máj 2010
jupiiii 😃 😃 ajoj trakus 😃 😃 😃 a ajoj vinka 😃 😃 sa tesakujem,ze uz som neni sama 😃 😃 traky dakujeeeem :-p :-p zakaz mame kvoli atopaku 😞
traktor
18. máj 2010
ani my sme dnes neboli vonku...vsak tak fukalo a lialo, ze az...vcera bolo trosicku lepsie, tak sme sa aspon presli do obchodu...
traktor
18. máj 2010
nyky uz mal aj priznaky...ci len preto, ze niekto z vas ma ?
klara_klara
18. máj 2010
vraj ma byt od soboty teplejsie...my sme si uz zaobstarali aj sedatko na bicykel no a odskusali sme ho na 5 minut bo odvtedy prsi a fuka a este neprestalo tusim to je uz od minuleho stvrtku :-p :-p :-p ale zato sme stihli kupit uz aj prilbicku pre mna a maleho na bicykel tak sa tesime kedy vyrazime na pojazdny vylet....maly je v tej prilbe super 😉 ...baby aj vy s detmi bicyklujete? chodite na vylety? cestujete?

Začni písať odpoveď...

Odošli