Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brusinka.pusinka
18. máj 2010

klarko dávám žervé a i ho dochutím mrkvičkou kedlubnem květáčkem řekvičkou nebo na sladko jablíčkem 😉 a k mlsání dětský sýr takové tyčinky od apetita . Kuk link 😉 http://www.apetito.cz/cnt_page.php?menu_id=66&m...

brusinka.pusinka
18. máj 2010

Sevus jojo tolik jíme a oběd denně tolik 😉 a za měsíc jsem přibraly 600g což je prý hodně na její věk 😀

traktor
18. máj 2010

matko prave schrumal 2 krajce chlebika s maslom a s platkovym syrom...a uz okusujeme jablcko 🙂

klara_klara
18. máj 2010

brusi tie tycinky poznam super hned zajtra mu to kupim 😉 😉 😉

brusinka.pusinka
18. máj 2010

traky nemáme dvojičky 😀 😀 😀 😀
Klárko jo jsou mňam 😝

lucim
18. máj 2010

lauri ale v priemere, ked to spocitas, tak ti deti jedia dobre 😉 neboj, to sa upravi. 😉
ale chudatko moj matulko, len co minuly tyzden zacal viac papkat, znovu mu vyskocila druha brada a licka, to keby do seba dal co karamelka, tak neviem. 😝
brusiiiii, simonka ma perfektny apetit a vyborny metabolizmus. parada. fakt, este ze jej varis, by si sa nedoplatila na slenickach. 🙂
klarka, najcastejsie davame z jogurtov activiu. a syry ako pise brusy ... tycinky tiez poznam, najblizsie ich v regali pohladam. 🙂

klara_klara
18. máj 2010

lucim a activia vam robi dobre...dost sa toho bojim lebo ja ked zjem activiu tak mam hned tzv. prehanky 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
18. máj 2010

ucim no my skleničky nekupujem jsem zastance vaření a i zavařování 😀 😀 😀 a opravdu nevím kam to dává i když plenka nebo nočník je naplněn 3x denně 😀

lucim
18. máj 2010

klarka s activiou mame vacsinou dobre skusenosti, ze kocky? my mame teraz lidlove jogurty velke balenia , aj tie su v pohode a chutia. prichute podla toho, co tvoje dieta papa, alebo ciste. ja skor vyhladavam take jogurty, co maju probiotika, alebo su chutovo dobre, radsej nie presladene, nizkotucne sa detom nedavaju.

klara_klara
18. máj 2010

babky vratim sa k pitiu z poharika. Mam ho ucit z normalneho alebo z takeho s tym naustkom co sa cuca.

lucim
18. máj 2010

z akeho len chces. my mame s makkym naustkom, to vieme, s tvrdym od nuku to nevieme, nepotiahne tak silno, z normalneho poharika ho to bavi, lebo tak to prave pila mama, z obycajnej flase z naustkom sa zabavame, od rajca treba tahat, ide to, ine nemaju tu nekvapkajucu membranku, tak sa s tym polieva. 🙂 pijeme len vodu , ide matko vlastne nechce.

klara_klara
18. máj 2010

no to sa pytam kvoli tomu kojeniu aby mi neprestal sat 😉

lucim
18. máj 2010

klarka, myslim, ze ak hovorime o inej tekutine, ako mlieko, voda trebars, tak sa podla mna nemusis obavat, ze by tomu dal prednost pred fajnovym materskym mlieckom. a v 10 mesiacoch uz ma to cuckanie z prsnika dobre natrenovane . este si mu nikdy nedavala nic ine na pitie? ale ak sa toho obavas, kludne skus normalny pohar, uvidis, bude to aj pre maleho zabava. 🙂

klara_klara
18. máj 2010

lucim davam mu caj aj vodu, ale z flase a vraj to teda koli kojeniu nemam robit takze sa uistujem ako je to dobre 😉

acerka
18. máj 2010

cafte baby 😎

acerka
18. máj 2010

muzik kupe tak ja vas trosku citam... 😵 , k tomu papaniu nam activia teda nejako velmi nechuti..ano ovocna, ten zhrozeny vyraz tvare ked mu to dam chudatko a este ho aj strasie, tak ideme skusat ine 😀

acerka
18. máj 2010

heh ani ovocna 😀 😀

nykyta
18. máj 2010

dobryy wecer babulky 🙂 🙂 macko okupkany,napapany a uz spinka 🙂 trakus tak tou kasou to neni 🙂 takze to bola ta hruska 🙂 dnes rano som nedavala a pohoda 😀 😀 😀 nejak ste to rozbehli normalne vas nemozem docitat 😀 😀 nuz staroba je hnusna vec 😀 😀

nykyta
18. máj 2010

acer nic si z toho nerob my totiz ani nemozeme nic mliecne takze sa nad tym nepozastavujem 😉 😉 klara aj nam to hovorili baby v porodke.ze nedavat flasu bo si zvykne 😉 no a poculi to sestricky a tie povedali,ze je to hovadina 😕 tak si vyber 😀 😀 ale lepsi je poharik 😀 😀

nykyta
18. máj 2010

trakusik prosim ta mohla by si mi poslat do ip ten tvoj receptik na tie pecene buchticky 😀 😀 😀 ja ten stary nemozem najst 😀 😀 ak budes mat cas 😝 😝

nykyta
18. máj 2010

babule normalne tisko zavidim ako tie vase deturence vsetko papkaju 😉 chlebik,maslo,syr a ine vecicky 😕 my mame zatial vsetko zakazane 🙄 🙄 ☹ ☹ ale od roka zacnem pomaly davat aj ja macikovi taketo dobrotky 😝 😝 😝

nykyta
18. máj 2010

tak zase cumakujem sama na seba 😕 😕 ja sa asi scvoknem 😀 😀 😀 to uz je jak naschval,ze ked sa sem konecne dopracujem tak nikdenikoho ☹ tak ja si na vas pockam surikaty ved vy vyleziete 😀 😀 😀

vinka
18. máj 2010

Nykyta a prečo máte zakázané?

vinka
18. máj 2010

A aké to chceš pečené buchty?jA som raz našla jednu super česku stránku.A od vtedy robím len z nej kysnuté buchty pečené a dukátove buchtičky

klara_klara
18. máj 2010

ahojte maly konecne zaspal ...dnes to bolo utrpenie...to asi preto ze sme dnes neboli vonku...je tu vietor jak svina tak sme nesli...ale zajtra v kazdom pocasi ideme bo si myslim ze ked sme vonku aj lepsie spi 😉

nykyta
18. máj 2010

jupiiii 😀 😀 ajoj trakus 😀 😀 😀 a ajoj vinka 😀 😀 sa tesakujem,ze uz som neni sama 😀 😀 traky dakujeeeem 😝 😝 zakaz mame kvoli atopaku ☹

traktor
18. máj 2010

ani my sme dnes neboli vonku...vsak tak fukalo a lialo, ze az...vcera bolo trosicku lepsie, tak sme sa aspon presli do obchodu...

traktor
18. máj 2010

nyky uz mal aj priznaky...ci len preto, ze niekto z vas ma ?

klara_klara
18. máj 2010

vraj ma byt od soboty teplejsie...my sme si uz zaobstarali aj sedatko na bicykel no a odskusali sme ho na 5 minut bo odvtedy prsi a fuka a este neprestalo tusim to je uz od minuleho stvrtku 😝 😝 😝 ale zato sme stihli kupit uz aj prilbicku pre mna a maleho na bicykel tak sa tesime kedy vyrazime na pojazdny vylet....maly je v tej prilbe super 😉 ...baby aj vy s detmi bicyklujete? chodite na vylety? cestujete?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre