• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
nyky jak niekto, ja som ta to chcela naucit, ale ty si sa dalej nepytala , co mas robit. :grinning: :unamused:
gabi moooc gratulujem. :slight_smile:
acer, projektuj projektuj, budu bubaciky. :dizzy_face:
18. máj 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. máj 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
acer co projektujes?
18. máj 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj gabi :slight_smile: gratulko a vitaj spat :slight_smile: :slight_smile:
18. máj 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky nevzdavaj sa..ja som sa tiez vecne pytala...baby ochotne vysvetlili...vsak lucim, in a lu :grinning: ...nase IPby vedeli rozpravat :grinning:
18. máj 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o chvilu vas opustim, ide mi oblubeny serial... profesionali...pozaravate niekto?
18. máj 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klari - zahradky :wink:
18. máj 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klari dik, som sa musela minuly tyzden smiat u neurologicky, lebo sa ma spytala, ci uz matko hovori babababa a mamamama ... som skoro odpovedala ze uz nie, ale vazne, hovoril, ale daaaavno, uz je pri inych slabikach. :slight_smile:
nyky nie si na FB alebo skype? ze by som ta skusila znavigovat cez nieco, kde je online pokec?
18. máj 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj lu ale na toto som cakala :grinning: :grinning: ved jasne ze si ma to ucila step ba step som vedela ze sa hned na mna vrhneeeees :grinning: :grinning: :grinning: a co som sa mala pytat ved ked to nejde tak nejde :grinning:
18. máj 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie som nikde iba tuuuuuuu :grinning: :grinning: a sak neboj raz sa to podari :wink: ked pojdeme v pn na stretko tak mi to ukazez :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky ale ideeeeeeeeeeee...skoda. ze tu nie su temy este zo zciatkov...to by si sa kukla ..jak som vedela len zapnut a vypnut pc :grinning: :grinning: :grinning: a teraz uz viem viac aj to blbe äääääääääääää :grinning:
18. máj 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ĎAKUJEM baby jasne aj fotočky pridám, ale nie dnes chcela som vás len pozdraviť a konečne sa idem vyspať lebo tie posledné noci boli strašnééééééééé tak a zajtra som tu zas papik a dobrú nôcku všetkým :grinning: :dizzy_face: :wink:
18. máj 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky tazko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , nebudem tam trepat notebooka, toho som brala iba na tehulkovske stretko v senci. :slight_smile: tak pis do IP co si urobila a kde to zlihalo, tak ako ti pusa narastla, ako ti idu myslienky, nehladaj odborne vyrazy, vsetci sme tu amaterski uzivatelia. :slight_smile:
18. máj 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky tak ja idem spat...mm ma vola ...nechce ist sam... :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trakyäääääääääää :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a ešte som chcela aby ste mi poslali do IP na vás kontakt, ako vás nájdem na FB kto che teda... :wink:
dobru noc :wink:
dobru nocku gabi a klara :pensive: :pensive: :pensive: lu teda ty si :confused: :confused: :confused: ja si tam mozem doniest notebook :grinning: :grinning:ale ked sa ti nechce sak ja si poradim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucimäääääääää...este potrebujem o ...vies ..ze kon..neviem ho najst :grinning:
18. máj 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocgabi aj klara aj klarin mm :grinning: :grinning: :wink:
18. máj 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarkovci prijemne tutumutu
traky tam kde si ho nasla minule :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jklô ôôôôôô jklô jklô ôôôôô .... uz vies kde je?
18. máj 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôô jasne :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nerobte si zo mna srandu :frowning2:
18. máj 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je reklamaaaa :rolling_eyes: este to ani poriadne nezacalo :angry:
18. máj 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej adamko je zlaty :slight_smile:
18. máj 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky..kt si s teba robi srandu?...
18. máj 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky my si nerobime srandu, my ti radime uplne vazne, s usmevom na tvari, len ty sa tomu branis. :grinning: :grinning: :grinning: no kde mam tu IP? :slight_smile: ozaj, kolko mas rokov? na fotke vyzeras tak mladucko, :slight_smile: ja som stara korcula. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
acer - krasnucka fotka, :slight_smile: ale zmazu ti ju. nie je v sulade s pravidlami.
traky superôôôôôôôôô :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
acer aspon sa budes tesit viacej na profacov :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dvievčence :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...dnes to bol riadny boj u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ešte že obe detúchy už spia - a ja som skukla Ordináciu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a aj Paľbu - a idem vás pozdraviť a šup do postele :wink:
18. máj 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim -musim na foto byt ja alebo ja a maly? :confused:
18. máj 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok