Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
18. máj 2010

A acerka projektuje záhrady - tuším s ňou dám reč 😉 😀 😀

lucim
18. máj 2010

Vojde chlap do preplnenej lekárne a kričí:-"Pusťte maaa, doma mi leží žena!" Ľudia ho pustia k okienku a chlapvraví: -"Prosím si 4 kondómy."
to je z mojho biznisu 🙂

nykyta
18. máj 2010

trakus nezabudaj,ze tu budeme dodychavat 😀 😀 dobreee sak pockajte 😀 😀 jedneho rana si tu najdete videjka 😀

zmurkaz
18. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nykyta
18. máj 2010

ajoj zmur 🙂 🙂

acerka
18. máj 2010

zmur - hej snazim sa 😀
lucim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

acerka
18. máj 2010

idem kuk...potom som nazad

nykyta
18. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀

lucim
18. máj 2010

acer, tam, kde pridavas foto, su pravidla, klikni si tam, mozete byt aj spolu, ale ty mas byt dominantnejsia. ruka nestaci. odkedy je novy kon, adminky si na to potrpia a mazu.
a aj nam by sa zislo vymysliet zahradu, aj ked momentalne je z nej bagrovisko. 🙂
ahoj zmuuuuuuuuuuuur 😉

traktor
18. máj 2010

😀 😀 😀 😀

traktor
18. máj 2010

ahoj zmurka 🙂

zmurkaz
18. máj 2010

ahooooj babule 😉

nykyta
18. máj 2010

acer tak sa mi zda,ze tu aj najdes pracicku 😉 😉 😉 aj my ideme robit z druheho pozemku raj pre macika 😉 😉

zmurkaz
18. máj 2010

nyky a kde ty presnejšie bývaš - kamoška mám rodinnú chatku v Moravanoch - nie je to na ten smer?

acerka
18. máj 2010

babule rada vam poradim k zahradkam 😉staci sa len spytat......uz je zas reklama 😠

nykyta
18. máj 2010

no nic babule idem off 😔 dosli mrchy tak mi zacina byt zle tak idem si lahnut 😔 😔 😔 dobru nocku 😔 😔 😔 😔

acerka
18. máj 2010

lucim -a to ta ruka na foto ani nieje moja 😀 to je muzickova 😀 😀

nykyta
18. máj 2010

zmur nie na opacny smer na ratnovce,ale v moravanoch mam krstnu a aj sme tam chodili na chatu z mamininej roboty 😉

nykyta
18. máj 2010

acer tak ja sa rada s tebou porozpravam o nejakom tom projektiku 😉

nykyta
18. máj 2010

mm akurat povedal,ze sa k nam mozes prist vyburit s tvojou a nasou fantaziou 😀 😀 😀

zmurkaz
18. máj 2010

acerka - máš poštu ... teda keď bude reklama 🙂)

nykyta
18. máj 2010

ale uz idem babenky bo bolest zacina dam tabletku a sup pod paplon 😔 bruuu nocku 😔 😔 😔

lucim
18. máj 2010

acer, pozyvam ta na kavu, caj , hocico ku nam do altanku, susedi hned s nasou zahradou, mozme hodit rec. 🙂 🙂 🙂
nyky dobruuuuuuuu 😵

zmurkaz
18. máj 2010

no a mne mrchy meškajú - šak jak obvykle - ale bruch ma bolíí - jak keby som ich mala 😠 🙄

zmurkaz
18. máj 2010

Lucim - sa tam môžeme stretnúť - som sa trošku vterkla 😅 😕 🙄 😨 - a dáme reč 😉 😀 😀

lucim
18. máj 2010

zmur prisla by si ku nam? vyborne, to by bolo paradne 🙂 🙂 🙂

lucim
18. máj 2010

a ja som si zase zabudla poznacit, kedy som mala mrchy ... ale tusim nedavno, to by som si este mohla spomenut na nejaky datum. zacali vo stvrtok .. ktory? 😀 😀

zmurkaz
18. máj 2010

😀 😀 😀 .som si robila srandu 😉

zmurkaz
18. máj 2010

ale možno v lete - pri nejakom výletíku by sme zašli - len by som musela vedieť kde to bývate 😀 😀 😀 ...mám na pláne ísť pozrieť kostol na Myjave - sa tam naši sobášili 😉

lucim
18. máj 2010

ale mohla by si prist. 🙂 ak kolac by som sa mohla pokusit upiect. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre