Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
31. aug 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
Reily jsou tam dvě jednu jsem koupila v dětském u nás ve městě tam kde si holky objednávali ten klínový polštář a druhou jsme dostali od kamošky má sekáč 😉

josifek
31. aug 2009

Ahojky Ani a pročpak tě to štve 😉 A jak se máte?

ani3012
31. aug 2009

Lebo keď sa mi nejaká fotka páči a nemôžem to k tej fotke napísať,tak ma to hnevá.
Simonka je zlatá v tom overali.Neviem aké i na konci,tak som dala mäkké 😅
Máme sa dobre,len sa mi zdá,že Evka menej papá.Za týždeň pribrala len 100 gramov.V stredu idem na poradňu.
A ako sa darí vám?

josifek
31. aug 2009

Ani no tak to můžeš vždy napsat tomu dotyčnému 😉 A možná míň papká že bylo takové horké počasíčko,třeba se zase stane jedlíkemMy také jdem zítra na poradnu, už jsme zvědavé kolik přibrala, nemám vůbec odhad. Evička je rozkošná na fotečkách a děkujeme za pochvalu 🙂

leniccka
31. aug 2009

rei, myslis nieco taketo???
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6237318

ja mam takeho tmavohnedeho usateho macka aj s chvostikom, len neviem ci sa aspon na jesen do toho zmestime, kedze rastieme strasne rychlo, zdedili sme to po malom susedovi a je to chutne...
asi do toho malu len tak navleciem a aspon odfotim 😝 😀

josifek
31. aug 2009

ahojky Leničko...krásné, a malá je pořádné vlasatisko ale moc roztomilá je 😵 😵 😵 😵

leniccka
31. aug 2009

josi ahoj, dakujeme
ale rastie strasne rychlo, nestihame veci kupovat... minule mi suseda chcela dat po jej synovi ktory sa narodil vo februari a som ju zrusila ze my sa uz do takych malych veci nenavlecieme 😎 😖 mala vsetkych dako prerasta 🙂

leniccka
31. aug 2009

a uz sa prebudza... zase mi odkvecla pod hrazdickou pocas hry 😀

traktor
31. aug 2009

ahojte, a pekny den 😉 , ani babetka okolo 3 mesiacia akoby menej papali, takze aj menej naberu na vahe /aj mamine sa akoby menej tvorilo mliecko/ ale ono sa to upravi ...neviem preco je to tak, ale je to , to mi potvrdila i detska dokyna... 🙂 a inac aj ja kukam detske overali a nikde som nic nenasla / aj vetrovky a nic/, uz mam vsetko prelezene / net i obchody/ a nikde nic...keby ste daco objavily , tak hodte sem , budem vdacna...a dnes sme boli v tescu, taje jak vykradnute, maju len oblecko pre princezne a na chlapcou uplne zabudli... 😠

josifek
31. aug 2009

Leni to znám také rosteme nějak rychle, ale věcí mám dost, chodím do supr bazarku kde nakoupím za levňocha a jaou to krásné věcičky a občas kuknu do výprodeje abychom měli něco výstavního 😉

inneska
31. aug 2009

hello holky 🙂

tak ráno sme so segrenkou vyrabovali lidl 😀 to preto tam voskovka už nič nemala 😀 😀 😀 😀
kúpila 2 packy bodyniek, overal, 2je punčošky a 3je ponožky...a 2 kurence do mrazáka 😀 😀 stála som už 6,55 pred lidlom...keby som aj ja prišla o 7,30 tak tam už nič neni 😅

traktor
31. aug 2009

rei a dnes sme boli cicit / matej nechcel doteraz past konicky , len sem tam urobil pozu a koniec/, tak nam sestricka povedala,z e nemusi past do 3 mesiacou, potom uz treba zacat cvicit vojtovou metodou....a ze ho treba casto davat na brusko, nevadi ked aj place, aj tak treba davat...no a dnes tam matej predviedol krasne konicky / proste sa ukazuje pred zenami ze je sikulka 😀 /, a recnil tak ze sa nanho prisli pozriet sestricky aj od ostatnych stolou...no heeeerec to bude 😀 😀

inneska
31. aug 2009

rei...taký overalček na zimu máme požičaný 🙂 ešte máš čas to kúpiť 😉

josi...malá je roztomilá v tom bielom plyšovom, by s erikom boli krásna dvojka medvedíková 😵 😵

leni...inak mám aj ja jesenné kompeltíky, len mám tucha, že tiež do toho nevlezieme 😅 som to kupovala ešte pred paťkom....asi budem aj ja nové kupovať 🙂

josifek
31. aug 2009

Ahojky Traky a Inesko......my byli i v lidli i v tescu a nakoupili a na chlapce tam měli traky hromadu krásných věciček

traktor
31. aug 2009

in a tie body su s kratkym ci dlhym rukavom?aj v tescu maju krasne body s kratkym rukavom 3 ks myslim nejak 159 korun...

josifek
31. aug 2009

Však jsem psala Inesko že mají stejný jen jinou barvičku 😉

traktor
31. aug 2009

ahoj josi, zeby som si odskocila do vaseho tesca? 😀 😀 😀

josifek
31. aug 2009

Sice trošku daleko ale proč né 😀 Traky 😉

josifek
31. aug 2009

Kukli jste jaké jsme my koupili zimní overaly? 😉

inneska
31. aug 2009

traky, ja ked som ešte nemala požičaný overal, tak som uvažovala nad týmito overalčekmi 🙂 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4788080
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4875209

traktor
31. aug 2009

matej ma vela veci som nakupila este pocas tehu, aj overali na zimu....ale ked on neskutocne narastol a neskutocne pribral...takze mubude asi vsetko male / uz teraz kopu veci neoblecie a to su pre 6-9 mesacne det 😅 /tak mozem kupovat znovu...jeden overal som nasla ,co sa mi aj celkom paci a je v quelle/ len ja tu neviem hodit tie stranky - v tom som nesikovna/ 🙄

josifek
31. aug 2009

Inesko je moc pěkný 🙂
Traky neboj jěště teprve bude zimní zboží 🙂

inneska
31. aug 2009

josi...v lidli boli s dlhým rukávkom, také som chcela, bo s krátkym mám vela 🙂 a overalček som kukla, ty máš plyšový, ja mám taký ako bunda, taký hrubší...nemám ho sfotený, ani nenafotím, mám ho založený v sedačke a tá je zasunutá za postelou, tak sa mi to nechce vyťahovať...potom neskôr 🙂

a v tescu majú akciové skoro všetko na oblečko do 1roka..a ja som kupovala už také na 1 1/2 - 2 roky...také väčšie 🙂 a v tescu som nakúpila tričká(tuším 2-3 roky) vyšli na 52sk...

traktor
31. aug 2009

in pekne 🙂 , ako sem hadzes tie stranky , porad trdlu domacemu 😀 😀 - ale tak jak pre male dieta - zrozumitelne 😀 😀 😀 😀

josifek
31. aug 2009

Inesko ono to vypadá že je tenčí ale je hrozně naducaný.Já tam jela pro ty punčošky a koupila jsem jěště jednu deku tu žlutou byla krásná a jemná a levná 😉

traktor
31. aug 2009

tak to asi iba nase tesco je vyrabovane a nic v nom nie je 😠 , asi vsetko presunuli....

inneska
31. aug 2009

traky...aj my nápodobne nosíme oblečko 6-9 mesiacov 😀 a ked chceš sem dať najaký link...tak si na tej stránke skopíruj adresu(označ celú adresu, pravé tlačidlo na myške a copy, kopíruj a tu to vložíš, klik do odpovede a pravé tlačidlo a paste, vlož) 🙂

inneska
31. aug 2009

josi...a od tej kamošky čo mám ten overal, tak mi slúbila aj fusak, už sa ma pýtala, kedy si pre neho prídem...tak ked budem mať fusak, overal nemusí byť moc teplý...no ale uvidíme, ako bude v zime...a fusak mám slúbený v prípade potreby aj od sesternice po natálke 🙂

traki..pochopila??? 🙂

inneska
31. aug 2009

už sa teším, ked budem skúšať erikovi to teplé oblečko, či mu to bude a ked tak kupovať nové...ja to tak rada 😀 a vôbec mi nevadí, že zase pomíňam peňazí 🙂 na erika by som dala aj posledný cent, aj keby som nemala čo jesť 🙂

josifek
31. aug 2009

Ineska my také budeme mít fusak, kupujeme ten od Emitexu 3 v jednom je do 3 roků a na chalupě ho využijeme i na sáně 😉 Ale pokud nebude moc mrznout budem v overalku, když už jsou doma 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre