• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
volakedy ani nebolo tolko alergii, volakedy nemali tolko informacii, volakedy bola aj voda cistejsia, volakedy si nedavali veci do suvislosti ... :wink:
tvaroh sa do roka nema davat pre vysoku zataz na oblicky. :slight_smile:
ja na pitie davam dojc.vodu, ale do varenia vacsinou uz normalnu, ale u nas pouzivame britu.
19. máj 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klara dobru....a ven...takto napinat..sa tu furt len ukazes a nic?..vsak co si citala?...
19. máj 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja prevaram lucku uz automaticky a vodu z vodovodu nepijem ani ja :grinning: :grinning: takze macik fici na lucke :grinning: :grinning:
19. máj 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam robili rozbor vody a ze dobra, tak davame...mozno riesim, kebyze mame v rodine alergie...ale u nas nikto nic...iba ja mam obcas besnotu :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky, ty jsi zvědavější jak já :grinning: :grinning:

jinak já převařuju vodu z vodovodu a když chci naředit příliš horkou vodu a nečekat než se ochladí v lázni, tak přilévám normoš stolní neperlivku...

lu, jdu mrknout na ten recept, jestli ho mám
19. máj 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, pekne si to napisala... ale tiez si myslim, ze fakt sa vo vsetkom šturat, ze co obsahuje hento tamto, tiez niekedy nie je moc dobre :wink: :wink: ja radsej takou zlatou strednou cestou sa snazim ist :wink:
ja zijem na vode z vodovodu...pretoze nepijem nic ine...nemam rada malinovky, kavu, nic...len vodu...no...ked nad tym tak rozmyslam....ja som cela divna...ze prirodny ukaz :grinning: :grinning: :grinning:
traky, to aj mne muz hovorieva, ze co mas besnotu??!!! :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doprčic, nemám, japato???

máte někdo tu stránku? kuju
19. máj 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a som tu ... dieťa spí na 80% ....
ven - mne stačil názov - som si tú tému našla už dávnejšie a keď som doma sama ... brrrr :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
19. máj 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rao...moj mi to uz nehovori..uz sa zmieril...co ine mu ostava :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka, mi povídej, ještě že nejsem sama doma, ale až budu..... :confused: :confounded:
19. máj 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne si to vystihla lu :wink: zial je doba zla a tak opatrnosti nie je nikdy dost hlavne ked mame atopika :wink: :wink: ven a aj ja ked som bola mala som ich videla dokonca som sa s nimi rozpravala,ale to mi povedala mamina bo ja si na to nepamatam :grinning: :grinning: trakus a ja som niekedy zdroj besnoty :grinning: :grinning:
19. máj 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja to tak mám každý druhý týždeň .... :rolling_eyes:
19. máj 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje deti, zatial spia pokojne...asi nic take nevidia...teraz to zlahcim..staci, ze vidia mna :grinning: :grinning: :grinning: ...nie vazne...su deti co s tym maju problem...dufam, ze to nebudem musiet nikdy riesit....
19. máj 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brr mi je z toho zima
19. máj 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky tak mas moj obdiv :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ze nem kavu sak s mojim nizkym tlakom neviem co by som robila :grinning: :grinning: a kavu milujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven poslem ti recepty do IP.
inak, ja tiez nechcem prehanat, vsak kontakt s potencionalnymi alergenmi je vsade okolo nas , len veci , ktore sa mozu kumulovat v tele a zatazit mladucky nezrely organizmus sa snazim eliminovat , ak sa da. lucku alebo drobceka vodu uz neprevaram, nevyvaram ani dudle (teda uz ich nepouzivame) ani lyzicky, ani flase ...
ta tema je dobra, ja na duchov verim, tiez mam skusenost. :slight_smile:
19. máj 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a akurát nes som sa pýtala dokiny - že čo my a jogurty - a ona že či mám okrem celiakie aj klasikuš nejakú alergiu - napr. na pele a tak ... a ja že mi vyšli všetky testovacie látky pozitív - a ona že :sweat_smile: :confused: :fearful: ...tak od roka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nestraste kto ma ist potom von s trhacom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
inak musim povedat..ja som bola furt takaodvazna...nicoho som sa nebala...ale odkedy som doma, a nechodim do roboty...ja som normalne bojko...a ked som doma sama.....joj...aj nos sa bojim z izby vystrcit :sweat_smile:
jaj nyky...bars sa mi to paci...ze trhac :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám tiež úplne že nízky - horný tak 105 naj viac :grinning: :grinning: :grinning: a to furt urpatuje a pohybujem sa - inak by som asi umrela :grinning: :grinning: :grinning: a kávu nem pijem :frowning2:
19. máj 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmur tak tomu sa hovori bingo,ale aspon jeden mohol byt negativus :confused: :confused: :confused: :confused: tak to musi byt hrozne :confused: :confused:
19. máj 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky :grinning: :grinning: trhač tě ochrání :grinning:

lucim, díky moc :wink: povídej...
19. máj 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky, jinak já jsem posránek od jaktěživa a vlastně ted si vzpomínám, že mám taky jeden super zážitek!!!
ja mam 120 na 80..obcas na 75...takze tlak dobry...ale problem zo srdcom..aritmia..uz asi 4 roky...ale zazracne po porode matka ani jeden problem...pri porode ano...tam mi to furt skakalo...ale potom uz dobre a dobre doteraz :sunglasses:
ven...ta zabijem...ty furt daco napises a nedokoncis...vsak aky zazitok...sem s nim...neze odides.. :grinning:
19. máj 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arytmia :grinning:
19. máj 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmur a ja pijem a nic sa nemeni,ale to aj pijem bo my smakujeee :grinning: :grinning: teda ja nie som bojko,ale clovek nikdy nevie :confused: :confused: :confused: ved aj ufonov som uz videla a to bol des :confused: :confused: :confused:
19. máj 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok