Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
19. máj 2010

volakedy ani nebolo tolko alergii, volakedy nemali tolko informacii, volakedy bola aj voda cistejsia, volakedy si nedavali veci do suvislosti ... 😉
tvaroh sa do roka nema davat pre vysoku zataz na oblicky. 🙂
ja na pitie davam dojc.vodu, ale do varenia vacsinou uz normalnu, ale u nas pouzivame britu.

traktor
19. máj 2010

klara dobru....a ven...takto napinat..sa tu furt len ukazes a nic?..vsak co si citala?...

nykyta
19. máj 2010

ja prevaram lucku uz automaticky a vodu z vodovodu nepijem ani ja 😀 😀 takze macik fici na lucke 😀 😀

traktor
19. máj 2010

nam robili rozbor vody a ze dobra, tak davame...mozno riesim, kebyze mame v rodine alergie...ale u nas nikto nic...iba ja mam obcas besnotu 😀 😀 😀

vendulacky
19. máj 2010

traky, ty jsi zvědavější jak já 😀 😀

jinak já převařuju vodu z vodovodu a když chci naředit příliš horkou vodu a nečekat než se ochladí v lázni, tak přilévám normoš stolní neperlivku...

lu, jdu mrknout na ten recept, jestli ho mám

raona
19. máj 2010

luci, pekne si to napisala... ale tiez si myslim, ze fakt sa vo vsetkom šturat, ze co obsahuje hento tamto, tiez niekedy nie je moc dobre 😉 😉 ja radsej takou zlatou strednou cestou sa snazim ist 😉

traktor
19. máj 2010

ja zijem na vode z vodovodu...pretoze nepijem nic ine...nemam rada malinovky, kavu, nic...len vodu...no...ked nad tym tak rozmyslam....ja som cela divna...ze prirodny ukaz 😀 😀 😀

raona
19. máj 2010

traky, to aj mne muz hovorieva, ze co mas besnotu??!!! 😀 😀 😀

vendulacky
19. máj 2010

doprčic, nemám, japato???

máte někdo tu stránku? kuju

zmurkaz
19. máj 2010

tak a som tu ... dieťa spí na 80% ....
ven - mne stačil názov - som si tú tému našla už dávnejšie a keď som doma sama ... brrrr 😕 😕 😕 😕 😕 😨 😨 😨 😨

traktor
19. máj 2010

rao...moj mi to uz nehovori..uz sa zmieril...co ine mu ostava 😀 😀 😀

vendulacky
19. máj 2010

zmurka, mi povídej, ještě že nejsem sama doma, ale až budu..... 😕 😖

nykyta
19. máj 2010

presne si to vystihla lu 😉 zial je doba zla a tak opatrnosti nie je nikdy dost hlavne ked mame atopika 😉 😉 ven a aj ja ked som bola mala som ich videla dokonca som sa s nimi rozpravala,ale to mi povedala mamina bo ja si na to nepamatam 😀 😀 trakus a ja som niekedy zdroj besnoty 😀 😀

zmurkaz
19. máj 2010

no tak ja to tak mám každý druhý týždeň .... 🙄

traktor
19. máj 2010

moje deti, zatial spia pokojne...asi nic take nevidia...teraz to zlahcim..staci, ze vidia mna 😀 😀 😀 ...nie vazne...su deti co s tym maju problem...dufam, ze to nebudem musiet nikdy riesit....

raona
19. máj 2010

brr mi je z toho zima

nykyta
19. máj 2010

traky tak mas moj obdiv 😎 😎 😎 ze nem kavu sak s mojim nizkym tlakom neviem co by som robila 😀 😀 a kavu milujem 😝 😝 😝 😝

lucim
19. máj 2010

ven poslem ti recepty do IP.
inak, ja tiez nechcem prehanat, vsak kontakt s potencionalnymi alergenmi je vsade okolo nas , len veci , ktore sa mozu kumulovat v tele a zatazit mladucky nezrely organizmus sa snazim eliminovat , ak sa da. lucku alebo drobceka vodu uz neprevaram, nevyvaram ani dudle (teda uz ich nepouzivame) ani lyzicky, ani flase ...
ta tema je dobra, ja na duchov verim, tiez mam skusenost. 🙂

zmurkaz
19. máj 2010

no a akurát nes som sa pýtala dokiny - že čo my a jogurty - a ona že či mám okrem celiakie aj klasikuš nejakú alergiu - napr. na pele a tak ... a ja že mi vyšli všetky testovacie látky pozitív - a ona že 😅 😕 😨 ...tak od roka 😝

nykyta
19. máj 2010

baby nestraste kto ma ist potom von s trhacom 😀 😀 😀 😀

traktor
19. máj 2010

inak musim povedat..ja som bola furt takaodvazna...nicoho som sa nebala...ale odkedy som doma, a nechodim do roboty...ja som normalne bojko...a ked som doma sama.....joj...aj nos sa bojim z izby vystrcit 😅

traktor
19. máj 2010

jaj nyky...bars sa mi to paci...ze trhac 😀 😀 😀

zmurkaz
19. máj 2010

ja mám tiež úplne že nízky - horný tak 105 naj viac 😀 😀 😀 a to furt urpatuje a pohybujem sa - inak by som asi umrela 😀 😀 😀 a kávu nem pijem ☹

nykyta
19. máj 2010

zmur tak tomu sa hovori bingo,ale aspon jeden mohol byt negativus 😕 😕 😕 😕 tak to musi byt hrozne 😕 😕

vendulacky
19. máj 2010

nyky 😀 😀 trhač tě ochrání 😀

lucim, díky moc 😉 povídej...

vendulacky
19. máj 2010

traky, jinak já jsem posránek od jaktěživa a vlastně ted si vzpomínám, že mám taky jeden super zážitek!!!

traktor
19. máj 2010

ja mam 120 na 80..obcas na 75...takze tlak dobry...ale problem zo srdcom..aritmia..uz asi 4 roky...ale zazracne po porode matka ani jeden problem...pri porode ano...tam mi to furt skakalo...ale potom uz dobre a dobre doteraz 😎

traktor
19. máj 2010

ven...ta zabijem...ty furt daco napises a nedokoncis...vsak aky zazitok...sem s nim...neze odides.. 😀

traktor
19. máj 2010

arytmia 😀

nykyta
19. máj 2010

zmur a ja pijem a nic sa nemeni,ale to aj pijem bo my smakujeee 😀 😀 teda ja nie som bojko,ale clovek nikdy nevie 😕 😕 😕 ved aj ufonov som uz videla a to bol des 😕 😕 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre