Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
19. máj 2010

mne kava nechuti...vona sa mi paci ale ta chut...raz som vyskusala a skoro ma vystrelo,nikdy viac..

nykyta
19. máj 2010

no to teda ano trhac ma ochrani,ale mna medzitym slaktrafi 😀 😀 😀

lucim
19. máj 2010

ven, tusim som to uz kedysi spominala - bola sa so mnou rozlucit stara mama, to uz som bola na vyske, a este sa mi snivala moja fenka, co mi ju preslo auto, ze nemam mat vycitky, ze ma strazi - vo sne ma ochranila pred naburanym kamionom. a kym neboli mobili, mavala som sny s pribuznymi, najcastejsie s mamou, ktori ma potrebovali, ze sa s nimi nieco deje. 🙂 mama sa uz do telefonu smiala, ze akovies, zase sa ti snivalo? 🙂

a tlak mam aj ja skoro stale nizsi.

nykyta
19. máj 2010

lu mam husiu kozuuu 😕 😕 😕 idem si dat vody bo mi vyschlo v krku 😝 😝 😝

traktor
19. máj 2010

..mne ked sa snivalo ze sa vydavam furt dakto zomrel v rodine....ale len ked som mala v sne biele saty... 😕 ..je to normalne?...

nykyta
19. máj 2010

traky ty si rarita,alebo si mimozemstanka 😎 😎 😎 😎

traktor
19. máj 2010

ine nemam...nikoho nevidim..nic...

traktor
19. máj 2010

😀 😀 😀 😀 ...opytam sa nasich ci som ozaj ich? 😀 😀 😀

lucim
19. máj 2010

....a este som si spomenula - ako dieta som vidavala postavy v tme, ale sama sebe som si nahovarala, ze su to len tiene, ocny klam. 😉

nykyta
19. máj 2010

ja som zasa mala problemy s hadmi 😕 😕 ked sa mi snivalo o nich tak zial niekto zomrel ☹ ☹ ☹ ☹

nykyta
19. máj 2010

tak lucim aj ja ale namiesto tvare mali lebku 😕 😕 😕 to som sa naplakala 😢 😢 bojim bojim bo obcas sa mi to aj teraz stane 😕 😕

traktor
19. máj 2010

dobru temu mame na vecer...mne mm zas sluzi nocnu...kto pojde za mna cikat?

traktor
19. máj 2010

...ja som ani ako dieta nikoho nevidela...co som mala tak to , ze som vedela snivat z otvorenymi ocami...fakt..a mam to doteraz lahnem a uz si predstavujem, vymyslam...ja som taky snilko...

zaba2707
19. máj 2010

ajojte tak zasa som tu na skok 🙂 na dovcu ideme kam inam do Chorvatska 🙂 a neskutocne sa tesim. V praci je to velmi divne od jula si Cesi stahuju uctovnictvo k sebe do CR takze uz nebudem robit to co som robila doteraz ale budem robit papierovu robotu na servise na co sa vobec ale vobec netesim. Musim tam zotrvat potrebujem odpracovat pol roka aby som vedela zobrat zo svagra spolurucitelstvo na uver na byt co mame tu v BA (ked sme brali uver ja uz som bola na MD preto musel rucit niekto iny) takze je to cele fakt nejake zvlastne tam ... teraz chodim do prace na 9,15 o 9,00 rano nosim Fifa do jasli - pondelok, utorok, streda, stvrtky je zatial doma mm takze zajtra maju moji pani pansku jazdu 🙂 no a piatky som zasa ja.

Vendy, vsetci aj my aj detusky to zvladnu vidim to na sebe ale my sme napriklad zacali davat maleho od 6. aprila a az tento pondelok bola uplna pohoda KLOP KLOP ... asi uz aj oni prisli na sysem ako na Filipka (ze krikom nic nevyriesia a ani ked ho budu v kuse hresit) on je este maly a nechape to ako deti ktore maju rok a pol. cize viac ako mesiac sme si zvykali a takmer kazdy krat co som ho tam nechavala a sla do prace som si cestou v aute porevala. Mne ako taky navrat do prace nevadi, ved vlastne som robit vobec neprestala akurat som robievala z domu a teraz chodim tam .... ale ked budeme chciet druhe dieta chcela by som to bez pracovneho stresu. Na druhej strane je super ze clovek z toho vobec nevypadol a aj ten navrat nie je o tom ze som mala 3 roky pauzu a ani obraz ani zvuk o zmenach v praci. Ma to aj klady aj zapory.

nykyta
19. máj 2010

babulky idem do hajan bo mi oci dali vypoved a uz lezim na klavesnici 😀 😀 dobru a pokojnu nocku 😔 😔 sladke snicky 😔 😔

lucim
19. máj 2010

nyky nemusis mat husiu kozu, treba sa s tym naucit zit ... nebat sa toho ale vnimat to ako dar ... proste som vlastne bola rada, ze mi cosi dalo vediet, ze ma niekto potrebuje. 🙂 a ze mam pocuvat svoju intuiciu. 🙂 teraz to mam trochu inak, mavam nutkavy pocit, ze sa mam komusi ozvat, aj bez sna. 😉
traky, tak aj ty si vnimava osoba, je to proste tak, mas ten "dar" . ty to neovplyvnujes, len to vies dopredu.

traktor
19. máj 2010

nyky dobru 🙂 , lucim 😉 , zabka..no nech uz to fifovi tak zostane..nech je spokojny ty aj on 🙂

lucim
19. máj 2010

traky ty nas snilek, to je na tebe zlate 🙂 - aj ja rada snivam .
ahoj zabiiiiiiiiiiii 🙂 no nemas to jednoduche s tou pracou ,ale si sikulka a vies si poradit. fifovi velkeho cmuka. je to chlapik. 🙂

lucim
19. máj 2010

nyky dobru noc. 🙂
ven, uz to mas napisane? 😉

vendulacky
19. máj 2010

kurnik, tu mám rozjednáno na všechny strany :D

vendulacky
19. máj 2010

dočtu, píšu

zmurkaz
19. máj 2010

baby - predávam .... 😵 😵 😵 😵 ....ale sranda, že nie to čo mám na nete - ale to, čo som nestihla naň dať 😀 😀 😀 ...tak držte palec....
žaby 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
No a mňa furt prehovárajú ale s tým, že mamina by mala majú a denne by som bola mimo domu tak akurát na prechádzku po vonku - že by si to malá ani nevšimla - mužovi sa to moc nelúbi - ale ja začínam špekulovať, že by som aj od sempt. nastúpila 😅 😨

lucim
19. máj 2010

zmur, rozhodnutie je na teba a zase - da sa aj vratit na rodicak, keby sa ti to nepozdavalo. 🙂

zaba2707
19. máj 2010

je fajn ze clovek nezostane na rodicaku to hej ale doma to bola pohodka 🙂 trvalo mi dlhsie nieco sice z prace urobit resp. uz som to riesila tak ze som robila po nociach ked poklad spal ... teraz sa teskam na tu dovcu, potom zasa nato ze Fifco bude mat uz rok urobime oslavu 🙂 a zacnem kukat po inej robote ten servis ma totiz vobec nelaka

lucimka ahoj babula co mate nove? sto rokov som tu nebola a nemam sancu docitavat. Idem zatim hodit sprch 🙂este sa tu ukazem 🙂 som rada ze som sa k vam dnes prepracovala. A co nejake stretko nic nehrozi???? Ak by sa zlepsilo pocko kludne niekde vonku detuchy vyblaznit hmmmmm? Nic sa neplanuje?

vendulacky
19. máj 2010

ty jo luci, ty jsi naše medium 🙂 ale fakt neskutečné....nezažiješ, neuvěříš...

no a co se mě stalo...
jsme byli kdysi na "výletě" u karlštejna, je tam velká a malá amerika...zatopené lomy a štoly
ze štol se stala turistická atrakce, tak i my jsme šli...asi v půlce je tzv. hagenova štola, že za války se tam schovával nějaký německý voják a že tam zemřel...je tam dokonce knížka, do které zapisuješ své pocity 🙂 no a visí tam zvonec a to se říká, že když na něj 3x zazvoníš, tak do roka a do dne...jsem tam přísahala, kdo na ten zvonec šáhne, tomu urazím hnáty 😀 naštěstí se nikdo neodvážil 🙂 no ale udělali jsme si tam fotky, zhasli jsme baterku a vyfotili (chvíle, kdy baterka byla zhasnutá, byla jak roky....1,5 km od vchodu a 1,5 km od východu...ve štole, která nebyla moc vysoká, široká a hodně hluboko pod zemí, brrrrrr) a jak by tam ten zvonec v tom tichu asi zněl...no hrůza pomyslet....tak jsme pak vylezli, byla jsem ráda, že mám tohodle bobříka splněnýho..a když jsem nechala vyvolat fotky (tenkrát ještě nebyly digitály), 2 fotky normal a na 3 je nějaká zamlžená "postava" před náma....divný, strašidelný. Hlavně jsem si řekla, že už nikdy víc. Tu fotku mám schovanou do dneška

zmurkaz
19. máj 2010

no baby - asi vlezem k trakyne pod deku 😕
Lucim - čím viac nad tým rozmýšlam - tým viac sa mi zdá, že to bude OK 😅

lucim
19. máj 2010

zabi, akurat som si pisala so susy nedavno, ze ci nebude stretko - myslim, ze by sme mali aj nejake bratislavske naplanovat. aku volnu plochu bezpecnu pre vybeh nasich deticiek vymyslime? stretko bolo v marci ... malo by byt v juni, ze?

ven, fuuuuuuha, duch na fotke, to je nieco. 😲 a ako citam, atrakcia splnila svoj ucel, vystrasena si doteraz. 😨 🙂 .. a ja medium? no co uz narobim. 😀

traktor
19. máj 2010

zmurka...tak vlez 😀 😀 ..drzim prsty nech sa rozhodnes tak aby si sa citila ty aj zuzka v pohode 😉 a nech ti idu obchodiky 🙂 ...ven...ty vies tak dobre pisat...pri tebe nemam potrebu ani knihu otvorit...fakt, rada ta citam... 🙂 😉

vendulacky
19. máj 2010

traky, duchařská knihovna před spaním, hlavně mě nebij, jestli se ti bude zdát o hagenovi 😀

zmurkaz
19. máj 2010

Traky - už som tam - čo ma nevidíš? 😕 😕 😕 😨 😨 😨 😨 húúúúúúú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ... a mám ešte chviľku na rozmys - do ničoho sa nútiť nebudem - by to nebolo ono ... ak mám nastúpiť - tak musí byť malá v poho a neodrevať si nič a ja tiež 😉
A ven - to by bol bestseller - či ako sa to píše 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre