• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
venduš....neboooj, deti sa duchov neboja, my možno :stuck_out_tongue_closed_eyes: naša pampula sa v postielke krúti a vždy sa prekrúti až ku mne...no fakt neviem, či je to tým tvrdým kokosovým matracom, alebo jednoducho chce byť pri mne :stuck_out_tongue_closed_eyes: , kedže máme otvorenú postielku nie je problém ani s nahadzovaním dudla, ani s pritúlením
:slight_smile:
20. máj 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. máj 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dietko zaspalo - idem dať normálne raňajky :wink:
20. máj 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prej hmlovinu :grinning: :grinning: :grinning: , ta je pod zemí, nad zemí jsou černý a bílý stíny...jsem se včera dočetla :grinning: :grinning:
...tak stolár...? A kde byl, když se učili ztloukat stoly? :grinning: :grinning:

já bych taky otevřela postýlku, ale mezi naší madrací a její by byla ďura....a má i jinou výšku....
20. máj 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...ja som sa zase trápila s tými inzerátmi, ale sú nahodené na babybazary, dnes ich ešte nahádžem na koňa..a teraz ideme von, aj do obchodu, náš tatik má kristove roky dnes, tak dačo pre neho..

a duchovia...naša miška vraj často pozeráva dohora a ukazuje ... tak zrejme niečo vidí...možno aj erik bude vidieť, mohol by svojeho bratríčka, aspoň takto, aj ked si to pamätať nebude :pensive: a už mi je teraz smutno, zajtra by mal paťko 2 ročky...

lucka..myslíme na miňa, poprosím paťka, nech dá na neho pozor :wink:

ideme...snád sa sem neskôr dostanem a popíšem :slight_smile: papa zatial
20. máj 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak naša postielka ma na chlp rovnaku výšku...ale už je to nebezpečné, bo štvornožkuje po posteli jak blesk a stavia sa na zadné :grinning:
Za Miňa ďakujem...už aby to mal za sebou, neviem kto má viac stiahnutý žalúdok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj inneska si zlatáááá, až sa mi slzy tlačia do očú....Paťkovi anjeličkovi ďakujem vopred :dizzy_face:
Tatikovi gratulka, ja som slavila v novembri 33, booože som to ja ale stará "kefa" :grinning: ale len číslom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. máj 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super milenec
Zveruje sa blondínka kamarátke:
Vieš akého som si našla býka?
Akého?
Predstav si, že aj hodinky mu stoja !
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
:grinning:
20. máj 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
inn - :pensive:
lucka - tak to sme dve :grinning: :grinning: :grinning: 32
20. máj 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. máj 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :slight_smile: :slight_smile: vsetko naj oslavencom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: luci tak drzime palce malemu-velkemu sportovcovi :wink: :wink: :wink: nech vsetko dobre dopadne :wink: :wink: posielame pusinu na rychle uzdravenie :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. máj 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
innes, podívala jsem se znova na fotky paťka...erik je mu tak strašně podobnej, jako jeho dvojčátko...2 roky, už by to byl chlapák velikej :pensive:
posílám pusu, cmuk
20. máj 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu aka stara ved kristove roky :grinning: :grinning: tie su najkrajsie a potom od 50 vraj zacina pravy zivot :grinning: :grinning: tak to hovoria v taliansku :grinning: :grinning:
20. máj 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...tak už si len počkať na 50 a presťahovať sa do Talianska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn gratulko tatikovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pekne to oslavte wecer :grinning: :grinning: :grinning: a zajtra mate tiez velky den :wink: :frowning2: sladucky anjelicek bude mat dva rocky :frowning2: :slight_smile: dakujeme mu,ze nam opatruje deticky :slight_smile: :slight_smile:
20. máj 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žmurka idem s tebou :grinning:
Ale nieee, ja som to vždy vravela, deti vyrastú a po 40 si už budeme užívať...no a môžme, budeme mať Natálku školáčku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru zmur,ale nemusis sa stahovat aj na dialku to pomaha :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a je po klude :frowning2: zas dosli pracanti :frowning2: to tu budu zas robit bordel :frowning2: no macik asi uz dospal :confused:
20. máj 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moc sa tu asi dnes neohrejem :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. máj 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nykyta a kto vám tam robí bordel? :sweat_smile:
20. máj 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helou :dizzy_face:

Oslavencům hurá 3krát :dizzy_face:

Kukněte sem,to je super nápad.....http://bydleni.idnes.cz/vyzkousejte-si-obri-kuchyni-mozna-tak-ochranite-svoje-dite-pred-urazem-1ni-/kuchyne.asp?c=A100519_171615_kuchyne_rez
20. máj 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale majstri :rolling_eyes: bud vrtaju,alebo huci miesacka,alebo oni hulakaju akokeby boli v krcme :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. máj 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simo tak tomuto sa hovori poucenie na cely zivot :confused: :confused: mrazive video :confused: dakujem za infosky :wink: som poucena :wink:
20. máj 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chvalabohu,ze mam vysoku linku takze tam nedociahne tak skoro :dizzy_face: ved mne je po pas a to mam 178 vysku :wink: no ale aj tak opatrnosti nikdy nie je dost :confused: :confused: no uz sme hore tak idem paaa :slight_smile: pekny den :slight_smile:
20. máj 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mama
Matka uloží dievčatko späť. O chvíľu sa ozve:
- Mami, ja musím ísť cikať.
Mamina ju dá vycikať. O chvíľu:
- Mami, ja som smädná.
Mamina dá napiť. O chvíľu:
- Mami, mne sa nechce spinkať.
Na to mama vážne hovorí:
- Janka, ak ešte raz budem počuť z tejto izby slovo mama, tak uvidíš.
O chvíľu:
- Pani Nováková...

:grinning:
20. máj 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočiarik
Dievčatko tlačí prázdny kočiarik. Babka sa jej pýta:
- A prečo nemáš v kočiariku bábiku?
- Lebo beriem antikoncepciu.

:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. máj 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vypadol z oka
Päť ročný Janko príde domov a hovorí mamičke: \"Mamička, ja už viem, že ma nepriniesol bocian\". Mamička sa pýta: \"No a ako si teda prišiel na svet\" ? Janko odpovedá: \"Keď som išiel zo škôlky, tam sa dve tety rozprávali a jedna hovorí tej druhej: \" No pozri, ten Janko oteckovi z oka vypadol\".
20. máj 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy :slight_smile:)))chcela by som sa k Vam pridat,mam doma slečnu-Rebeku,teraz mala 5 rokov a ešte maleho huncuta Maximka,ten bude mat 22.5. 10 mesiacov. Na konika som občas mrkla,hlavne ked som mala problem:slight_smile:)))teraz mi maly zaspal,tak mam chvilu volno,ale priznam sa,že už mi chyba ten okolity svet,pretože som tu už zatvorena 5 rokov s malou prestavkou,byvame kusok od BA na dedine,takže žiadne maminy,žiadne ihriska pre deti a ešte aj to počasie,mam dost,ale asi niesom sama však?:slight_smile:))))))))
20. máj 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladenka ahoj a vitaj...tu určite nájdeš spriaznené duše...Rebeke a Maximkovi posielam pusinku :astonished:
20. máj 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok