Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
nykyta
20. máj 2010
ajoj vladi 🙂 🙂 vitaj 😉 ja som isla okolo pc tak mame tu zastavku 😉 macko tu rozhadzuje dvd tak si ma nachvilu nevsima,ze tu tukam 😃 😃 ale uz zas ficime do kuchyne ideme papat 😃 zatim pa
lucia32
20. máj 2010
Stále čakáme na operáciu :-p , ešte ho nevzali :-S a vraj, že doobedu :-p
Už aby to mal za sebou...hladný, vystrašený...dieťatko moje |-|
zmurkaz
20. máj 2010
vladi - nie si 😉 ... od teraz máš nás 😉
zmurkaz
20. máj 2010
lucka - nech ho už rýchlo zoberú bo júlovky budú zlé a si to vybavia ]-( ]-( ]-( ]-(
vladenka123
20. máj 2010
a
zmurkaz
20. máj 2010
vladi 😃 😃 😃 😃 to čvo?
vladenka123
20. máj 2010
Ale,to sa mala hrala,ale dakujeme🙂
vladenka123
20. máj 2010
Lucka a držim palce!!!!!!!!!!čo mu vlastne operuju?
traktor
20. máj 2010
vitam novu maminu 🙂 , lu...ta sak uz nech ho beruuuu...drzim siiilno prsty x-) x-) x-) ...a som znechutena z niektorych ludi...som si vdaka inke citala jednu temu...a jedna baba sa nakoniec ukazala ako psycho..nechapem...uz je to druha osoba za tak kratky cas, co jej sibe, ma viac nicov a vymysla si...
zmurkaz
20. máj 2010
😞 ]-( ]-( ]-( 8-(
acerka
20. máj 2010
cafte babule 😉
acerka
20. máj 2010
ahoj Vladi 😉
som vas len velmi zbezne precital, mamina isla kocikovat maleho, ze ide s nim sama ze ja ich pri kocikovani rusim...no capete tooo 😃 nie ze by som sa z toho nevytesovala, ale musim ist do mesta kupit nieco na veceru, tak si velmi neoddýchnem
...sak ja sa vecer ozvem, prajem vam kresny dnik 🙂 🙂 🙂
acerka
20. máj 2010
tie preklepy si nevsimajte 😃 😃 😃
lucia32
20. máj 2010
Tak ho dnes nevzali ]-( , vrrrr, normálne na prášky 8-(
traktor
20. máj 2010
acer 😃 😃 😃 ..lu ..to je svinstvooooo...vsak to nie je normalne... ]-(
lucia32
20. máj 2010
traky...no čo ti poviem...ak ho nezoberú ani zajtra tak tam naletííííme ]-( , ale že zajtra isto :-p
Dnes ho ide kuki otec a nesie mu aj proviant...bo je hladný, včera im dali na obed len polievočku, druhé asi pre nich ešte nemali a na večeru párky :-p Ranajky nemal a obed vraj dostane...no dúfam, že nie zas polífčičku :-p
Acer...aj mne sa to stáva 🙂 teda nám všetkým, ruky sú rýchle 😃
zmurkaz
20. máj 2010
to nemyslíš vážne!!!! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Mňa by asi porazilo!!!! Veď deti sú na prvom mieste!!!! Čo si šiši?!?!? ]-( ]-( ]-( ]-(
acerka
20. máj 2010
ved to ...ruky su rychlejsie ako treba 😃 😃 ...no nic padim ja kupit to masisko pre muzika mojho maskozraveho 😃 😃 😃
traktor
20. máj 2010
toto uz prekracuje vsetky hranice...ved aky musi mat stres...caka kedy to uz bude mat za sebou....a este aj hladny zostane..to cu su za moresy... ]-(
lucia32
20. máj 2010
žmurka...ja šiši nie som 😃 , to oni ]-( ...aj ja si myslím, že deti by mali mať prednosť 8-(
inneska
20. máj 2010
babulky, ako sa posiela dobierka??? ja som z toho jeleň... 8-( a poštovné tam vyjde drahšie ako 1. triedou?? neviete náhodou ?? :-N
lucia32
20. máj 2010
inn...dobierka je drahšia, a nie je to nič zložité...na pošte ti povedia, sa tam vypisuje asi šek ...
lucia32
20. máj 2010
V prípade zasielania balíka s doplnkovou službou Dobierka priložte aj vyplnený Poštový poukaz na účet alebo Poštový poukaz na adresu (2. triedy).

to je výcuc zo stránky Slovenskej pošty.....
http://www.posta.sk/sluzby/balik-slovensko
traktor
20. máj 2010
pojdes na postu oni ti daju sek ..ty ho vyplnis..odosielatel je ta komu si poslala balik adresat si ty...potom vypises sprievodku a to je vsetko...je to drahsie, ..
zmurkaz
20. máj 2010
lu - šak som to sprosto napísala !!! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( oni sú šiši - a to som ešte pekne ... ]-(
lucia32
20. máj 2010
tak som volala so sestričkou na oddelení...a že mu brali krv na kontrolu kvôli anestéze, bo tam mal horší čas...trošku slabšiu zražanlivosť....ale že nič vážne a že....nestihli...že zajtra :-p a púšťajú aj v nedelu x-)
lucia32
20. máj 2010
žmur...viem, že si to inak napísala...ale pekne sa na to reagovalo 😃
traktor
20. máj 2010
pozna niekto z vas silviu tasli? :-N ...je na fb
traktor
20. máj 2010
zmurka aj tak si to pekne napisala 😃