• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
ajoj vladi :slight_smile: :slight_smile: vitaj :wink: ja som isla okolo pc tak mame tu zastavku :wink: macko tu rozhadzuje dvd tak si ma nachvilu nevsima,ze tu tukam :grinning: :grinning: ale uz zas ficime do kuchyne ideme papat :grinning: zatim pa
20. máj 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stále čakáme na operáciu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ešte ho nevzali :confounded: a vraj, že doobedu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už aby to mal za sebou...hladný, vystrašený...dieťatko moje :pensive:
20. máj 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladi - nie si :wink: ... od teraz máš nás :wink:
20. máj 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka - nech ho už rýchlo zoberú bo júlovky budú zlé a si to vybavia :angry: :angry: :angry: :angry:
20. máj 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. máj 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to čvo?
20. máj 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale,to sa mala hrala,ale dakujeme:slight_smile:
20. máj 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka a držim palce!!!!!!!!!!čo mu vlastne operuju?
20. máj 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitam novu maminu :slight_smile: , lu...ta sak uz nech ho beruuuu...drzim siiilno prsty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...a som znechutena z niektorych ludi...som si vdaka inke citala jednu temu...a jedna baba sa nakoniec ukazala ako psycho..nechapem...uz je to druha osoba za tak kratky cas, co jej sibe, ma viac nicov a vymysla si...
20. máj 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. máj 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babule :wink:
20. máj 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Vladi :wink:
som vas len velmi zbezne precital, mamina isla kocikovat maleho, ze ide s nim sama ze ja ich pri kocikovani rusim...no capete tooo :grinning: nie ze by som sa z toho nevytesovala, ale musim ist do mesta kupit nieco na veceru, tak si velmi neoddýchnem
...sak ja sa vecer ozvem, prajem vam kresny dnik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. máj 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie preklepy si nevsimajte :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ho dnes nevzali :angry: , vrrrr, normálne na prášky :rolling_eyes:
20. máj 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
acer :grinning: :grinning: :grinning: ..lu ..to je svinstvooooo...vsak to nie je normalne... :angry:
20. máj 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky...no čo ti poviem...ak ho nezoberú ani zajtra tak tam naletííííme :angry: , ale že zajtra isto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes ho ide kuki otec a nesie mu aj proviant...bo je hladný, včera im dali na obed len polievočku, druhé asi pre nich ešte nemali a na večeru párky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ranajky nemal a obed vraj dostane...no dúfam, že nie zas polífčičku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Acer...aj mne sa to stáva :slight_smile: teda nám všetkým, ruky sú rýchle :grinning:
20. máj 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nemyslíš vážne!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Mňa by asi porazilo!!!! Veď deti sú na prvom mieste!!!! Čo si šiši?!?!? :angry: :angry: :angry: :angry:
20. máj 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to ...ruky su rychlejsie ako treba :grinning: :grinning: ...no nic padim ja kupit to masisko pre muzika mojho maskozraveho :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto uz prekracuje vsetky hranice...ved aky musi mat stres...caka kedy to uz bude mat za sebou....a este aj hladny zostane..to cu su za moresy... :angry:
20. máj 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žmurka...ja šiši nie som :grinning: , to oni :angry: ...aj ja si myslím, že deti by mali mať prednosť :rolling_eyes:
20. máj 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, ako sa posiela dobierka??? ja som z toho jeleň... :rolling_eyes: a poštovné tam vyjde drahšie ako 1. triedou?? neviete náhodou ?? :sweat_smile:
20. máj 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn...dobierka je drahšia, a nie je to nič zložité...na pošte ti povedia, sa tam vypisuje asi šek ...
20. máj 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V prípade zasielania balíka s doplnkovou službou Dobierka priložte aj vyplnený Poštový poukaz na účet alebo Poštový poukaz na adresu (2. triedy).

to je výcuc zo stránky Slovenskej pošty.....
http://www.posta.sk/sluzby/balik-slovensko
20. máj 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pojdes na postu oni ti daju sek ..ty ho vyplnis..odosielatel je ta komu si poslala balik adresat si ty...potom vypises sprievodku a to je vsetko...je to drahsie, ..
20. máj 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu - šak som to sprosto napísala !!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: oni sú šiši - a to som ešte pekne ... :angry:
20. máj 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som volala so sestričkou na oddelení...a že mu brali krv na kontrolu kvôli anestéze, bo tam mal horší čas...trošku slabšiu zražanlivosť....ale že nič vážne a že....nestihli...že zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes: a púšťajú aj v nedelu :dizzy_face:
20. máj 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žmur...viem, že si to inak napísala...ale pekne sa na to reagovalo :grinning:
20. máj 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozna niekto z vas silviu tasli? :sweat_smile: ...je na fb
20. máj 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka aj tak si to pekne napisala :grinning:
20. máj 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok