• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
my budeme mat Hello Kitty, ale aj s telickom, nie len tvaricku :wink: upecie nam sestra..
20. máj 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co to tu fici za @ ????? som zase nieco zmeskala :astonished:
20. máj 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz nevadiii :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dieťa mi poobede spalo 2,5 hodky(keby ho nezobudil fon, tak aj dlhšie), čo sa u nás nestáva...naposledy asi pred mesiacom tak dlho spal :grinning: teraz ešte nespí, aj ked sa tvári, že by chcel...
20. máj 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
acer neboj to je novinka na trhu nic si nezmeskala bo aj ja este lapam po niti :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta doba ladova je super
@acerka
zmur, uz je dobre, uz sa potim, tym padom aj hlad zacina prichadzat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a myslim, ze som to chytila na zumbe , lebo ak kamoska sa citi nafigu, plna telocvicna, unaveni nadseni ludia, vydychany vzduch. :confounded:
@zmurkaz
ja este neviem ako s tortou .... ci skusim ja nieco soft aj pre krpca a ked si to bude viac uzivat, tak o rok objednam , laebo uz fcul ... ???
20. máj 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vám poviem - je to riadna hovadina s tými Kto na teba spomína... som sa nem vedela zorientovať :confused:
20. máj 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmur, mozno je to dobre pre tyxch, co chodia malo, ja mozem akurat kukat, ako sa mi to cislo zvysuje. :slight_smile:
20. máj 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmur ja neviem,ale takto mne skoro nikto nebude pisat :unamused: to si tu budete pisat medzi sebou a tak neviem ci o mna aj niekto zakopne :unamused: :unamused: to ako keby som mala odist odtialto :grinning: :grinning:
20. máj 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to kde ste nasli, ze kto na teba spomina :wink: akasi som mimo z toho..
20. máj 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale mne sa tu paci :grinning: :grinning: len skoda,ze lucim ma nemusi :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nykyta to nieee... neboj,
ani mne obcas nikto neodpise.. ale vsak co uz nevadi, nevadi, aspon si napisem sama so sebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim neboj ja na teba myslim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. máj 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky zase to chapes z najhorsieho konca. sak citaj vsetko, privatne to nie je, akurat to rozlisi, ci napisem nyky, alebo kliknem
@nykyta .... aspon ti neujde, ze ti niekto odpovedal, ked sa tu rozsantime a vela piseme.
20. máj 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa obcas stava aj mne,ale neboj sama si neni :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim neboj ja to neberem z najhorsieho konca ja len uvazujem ako to tu bude :grinning: :grinning: ale zvyknem si :sunglasses: :sunglasses: a neboj mne neujde nic bo ja dosledne ciiitam a zerem pismenko za pismenkom :grinning: :grinning:
20. máj 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne jedno ci budem hore svietit ci nie....hlavne, ze budem mat s kym pisat :grinning: ...
@raona

@nykyta
tak nech vam to tam aspon blika. sak to nic, ani mna si obcas nevsimnu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: vsak tu za to nikto nie je plateny :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
idem pustiť pračku....aby bolo čisté na víkend k svokrovcom :stuck_out_tongue_closed_eyes: bude mať aj švagrina aj svokra narodky...
20. máj 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby teraz uplne ale uplne od veci, ale spytam sa:

neviete alebo nemate niekto v rodine, alebo nepoznate niekoho odkial by som mohla zohnat - kupit spätné zrkadlo, lavé, na felíciu, v ciernej farbe /myslim, ten ram cierny/??? ak by ste o niekom vedeli, pls dajte mi vediet, budem strasne happy...
20. máj 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. máj 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jaaaa som mimoooooo....co sa to tu deje @@@@@@ :astonished: :astonished: :astonished:
@lucim
@traktor
@nykyta
@raona
@zmurkaz
@acerka

aj ja na vás myslím :dizzy_face:
traky nas potesila :wink:
jjeeej aj inn :wink:

ale ja nemusim svietit, staci ze mi obcas volakto odpise :wink: :wink: :wink:
20. máj 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim - ze je ta torta milena :stuck_out_tongue_closed_eyes: som chcela šreka ale take nerobi :frowning2:
a preco raona ostala cierna a nie modra? :confused: ...kurnik..ale teraz normalne musim kukat ako sa volate...bo uz som si zvykla na skratky...
a dopredu upozornujem, budem na vas vsetky mysliet...ale toto pouzivat nebudem....ja radsej skratky...
20. máj 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre, vidim v tom vyhodu - konkretny priklad, pred chvilou som zalistovala naspat a par stran dozadu sa ma rano nina pytala, co si ma dat, ze je seknuta, ninka, zlatko sorryyyyy, nevsinla som si ten tvoj riadok medzi ostatnymi. verim, ze uz si si nejak pomohla, - @nina41 - poradila by som len ibalgin alebo paralen a trebars konsku mast - pri kojeni .
... a takt oto ninke zasvieti , ze v tom dave riadkov je to pre nu. jo? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. máj 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky raonka ti nesvieti, lebo tam chyba medzera okolo jej nicku
20. máj 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok