Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

raona
20. máj 2010

my budeme mat Hello Kitty, ale aj s telickom, nie len tvaricku 😉 upecie nam sestra..

acerka
20. máj 2010

co to tu fici za @ ????? som zase nieco zmeskala 😲

nykyta
20. máj 2010

@zmurkaz nevadiii 😀 😀 😀

inneska
20. máj 2010

dieťa mi poobede spalo 2,5 hodky(keby ho nezobudil fon, tak aj dlhšie), čo sa u nás nestáva...naposledy asi pred mesiacom tak dlho spal 😀 teraz ešte nespí, aj ked sa tvári, že by chcel...

nykyta
20. máj 2010

acer neboj to je novinka na trhu nic si nezmeskala bo aj ja este lapam po niti 😀 😀 😀

lucim
20. máj 2010

ta doba ladova je super
@acerka
zmur, uz je dobre, uz sa potim, tym padom aj hlad zacina prichadzat. 😝 a myslim, ze som to chytila na zumbe , lebo ak kamoska sa citi nafigu, plna telocvicna, unaveni nadseni ludia, vydychany vzduch. 😖
@zmurkaz
ja este neviem ako s tortou .... ci skusim ja nieco soft aj pre krpca a ked si to bude viac uzivat, tak o rok objednam , laebo uz fcul ... ???

zmurkaz
20. máj 2010

No vám poviem - je to riadna hovadina s tými Kto na teba spomína... som sa nem vedela zorientovať 😕

lucim
20. máj 2010

zmur, mozno je to dobre pre tyxch, co chodia malo, ja mozem akurat kukat, ako sa mi to cislo zvysuje. 🙂

nykyta
20. máj 2010

zmur ja neviem,ale takto mne skoro nikto nebude pisat 😒 to si tu budete pisat medzi sebou a tak neviem ci o mna aj niekto zakopne 😒 😒 to ako keby som mala odist odtialto 😀 😀

raona
20. máj 2010

a to kde ste nasli, ze kto na teba spomina 😉 akasi som mimo z toho..

nykyta
20. máj 2010

ale mne sa tu paci 😀 😀 len skoda,ze lucim ma nemusi 😀 😀 😀

raona
20. máj 2010

nykyta to nieee... neboj,
ani mne obcas nikto neodpise.. ale vsak co uz nevadi, nevadi, aspon si napisem sama so sebou 😀 😀 😀 😀

nykyta
20. máj 2010

@lucim neboj ja na teba myslim 😵 😵 😵

lucim
20. máj 2010

nyky zase to chapes z najhorsieho konca. sak citaj vsetko, privatne to nie je, akurat to rozlisi, ci napisem nyky, alebo kliknem
@nykyta .... aspon ti neujde, ze ti niekto odpovedal, ked sa tu rozsantime a vela piseme.

nykyta
20. máj 2010

tak to sa obcas stava aj mne,ale neboj sama si neni 😀 😀 😀

nykyta
20. máj 2010

@lucim neboj ja to neberem z najhorsieho konca ja len uvazujem ako to tu bude 😀 😀 ale zvyknem si 😎 😎 a neboj mne neujde nic bo ja dosledne ciiitam a zerem pismenko za pismenkom 😀 😀

traktor
20. máj 2010

mne jedno ci budem hore svietit ci nie....hlavne, ze budem mat s kym pisat 😀 ...

lucim
20. máj 2010

@raona

@nykyta
tak nech vam to tam aspon blika. sak to nic, ani mna si obcas nevsimnu. 😝 vsak tu za to nikto nie je plateny 😀 😵 😵 😵 😵

inneska
20. máj 2010

idem pustiť pračku....aby bolo čisté na víkend k svokrovcom 😝 bude mať aj švagrina aj svokra narodky...

raona
20. máj 2010

baby teraz uplne ale uplne od veci, ale spytam sa:

neviete alebo nemate niekto v rodine, alebo nepoznate niekoho odkial by som mohla zohnat - kupit spätné zrkadlo, lavé, na felíciu, v ciernej farbe /myslim, ten ram cierny/??? ak by ste o niekom vedeli, pls dajte mi vediet, budem strasne happy...

traktor
20. máj 2010
acerka
20. máj 2010

a jaaaa som mimoooooo....co sa to tu deje @@@@@@ 😲 😲 😲

inneska
20. máj 2010

@lucim
@traktor
@nykyta
@raona
@zmurkaz
@acerka

aj ja na vás myslím 😵

raona
20. máj 2010

traky nas potesila 😉

raona
20. máj 2010

jjeeej aj inn 😉

ale ja nemusim svietit, staci ze mi obcas volakto odpise 😉 😉 😉

acerka
20. máj 2010

lucim - ze je ta torta milena 😝 som chcela šreka ale take nerobi ☹

traktor
20. máj 2010

a preco raona ostala cierna a nie modra? 😕 ...kurnik..ale teraz normalne musim kukat ako sa volate...bo uz som si zvykla na skratky...

traktor
20. máj 2010

a dopredu upozornujem, budem na vas vsetky mysliet...ale toto pouzivat nebudem....ja radsej skratky...

lucim
20. máj 2010

dobre, vidim v tom vyhodu - konkretny priklad, pred chvilou som zalistovala naspat a par stran dozadu sa ma rano nina pytala, co si ma dat, ze je seknuta, ninka, zlatko sorryyyyy, nevsinla som si ten tvoj riadok medzi ostatnymi. verim, ze uz si si nejak pomohla, - @nina41 - poradila by som len ibalgin alebo paralen a trebars konsku mast - pri kojeni .
... a takt oto ninke zasvieti , ze v tom dave riadkov je to pre nu. jo? 😵 😵 😵

lucim
20. máj 2010

traky raonka ti nesvieti, lebo tam chyba medzera okolo jej nicku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre