Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

sevzuz
20. máj 2010

bru noc a dnes zhasnem ja, mozem?
Dobru vsetkym vidime sa rano

inneska
20. máj 2010

@zmurkaz ešte som chcela, že obdivujem ženy, ktoré si privyrábajú takýmto predajom, stále fotiť, nahadzovať...by ma odviezli nohami na pred 😀

zmurkaz
20. máj 2010

@inneska
@sevzuz
dobrú nocku ....

@inneska ...sme mali debatu s manželom, že aké je to na figu že najprv urobíš ako kupujúca prevod a oni ti potom pošlú čo si si objednala ... sa mu to zdalo divné a na figu .... Tak som mu teraz vysvetlila, že keď si už urobila holka takú robotu s tým, tak to určo chce predať 😅 🙄

A už oziky DOBRÚ 😀 😀 😀 😀 😅 😔

nina41
21. máj 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵
Lucim davam si paralen,ale seknuta som stale,dnes mame stretavku zo zakladnej tak sa tešim, 😵
Mamina bola na mamografii,tak ju objednali na ultrazvuk na august ,že sa im čosi nezda,

hathor1231
21. máj 2010

bre ranko.
tak tu mame uz tyzden pekne a v noci sme mali 24stupnov v dome 😝 mala spinkala len v bodikoch,chuda nemohla dlho zaspinkat,ani ked mala okno otvorene.. ani vanku nezavialo z vonka.... to zase zacnu noci, pamatam si s tym velkym brusiskom 😝 to bol horor v noci 😀 uz tehu nechcem byt v lete 😀
pekny vikend,holky.
ja som akasi znicena... 😝

traktor
21. máj 2010

Na rozlúčku..

Tichúčko, spinká...
Už zaspal chlapček malý,
veď sudičky mu do vienka dali
len smútok, žiaľ a trápenie..
Ale to všetko pominie
a príde chvíľa prekrásna,
keď otvoria sa nebesá
a jeho duša maličká
má celkom blízko k hviezdičkam..

Tichúčko, spinká...
Už spinká malé chlapčiatko,
tak nádherne a presladko,
že zobudiť ho by bol hriech..
Tam, v raji zaznie jeho smiech,
kde netrýzni ho bolesť krutá,
tam rozpadnú sa všetky putá
a zostane len šťastie večné,
ktoré už nikdy neutečie..

Už nie je bolesť, nie je plač,
len lásky je tam nadostač,
v tom krásnom Božom kráľovstve,
kde sa s ním všetci stretneme... inka posielame silne objatie 😔

traktor
21. máj 2010

dnes tu nebudem prispievat...zapalim sviecku a pomodlim sa... 😔

ani3012
21. máj 2010

Dnes máme 10 mesiačikov 😵 😵

nika251....................21.7.........................Attila
beruska113...............21.7.........................Lukášek

Meniny oslavuje: Zina, Dobromír, Hostimil, Hostirad, Hostislav, Hostisvit, Teobald, Dobromíra, Hostimila, Hostislava
Meniny oslavuje v ČR: Monika, Hostimil, Hostimila, Hostimír, Hostimíra, Hostislav, Hostislava, Konstantin, Konstantýn, Mona

Kalendárium:

♦ Svetový deň kultúrnej rozmanitosti pre dialóg a rozvoj (OSN, UNESCO, vyhlásený v 2002, pripomína sa od 2003)


♦ Patrik od Inesky by mal dnes 2 rôčky 😔 😔 😔

zmurkaz
21. máj 2010

Dobré ránko .....tak už mám odber krvi za sebou..... 😖 ....mangelík strážil malú 😵 😵 😵
.....Paťuškovi posielame pusinku do nebíčka aby dobre strážil detičky ktoré zo sveta odišli do nebíčka a ktoré majú prísť na svet 😉

lucia32
21. máj 2010

@inneska no tak to mi doma takto nešlo, tu mi pekne skočila inneska so zavináčom sama na začiatok 🙂

nina41
21. máj 2010

Inka posielam silne objatie 😔

lucia32
21. máj 2010

Ránko...krásna básnička traky...až mi očká zavlhli.... 😢 😔
Paťuškovi do nebíčka posielam pusinku.....anjelíček malinký 😔

lucia32
21. máj 2010

A aby som nebola nespravodlivá...Tinkovi a Lukáškovi gratulka k 10. mesiačikom 😵

inneska
21. máj 2010

dakujem 😔

nykyta
21. máj 2010

dobre ranko babulky 😉 vsetko naj oslavencom 😉
@inneska do nebicka posielame vrucne objatie a velku pusinku 😔 😔

nykyta
21. máj 2010

@traktor krasna basnicka 😉 aj som si poplakala 😉 zivot je taky nevyspytatelny 😕 😕

zmurkaz
21. máj 2010

Lucka - a držíme palčoky na dnes 😉 😵

...a budem tu málo - máme zavírený PC 😠 😠 😠 😠 ...ale asi dnes príde kamoš poňho .... 🙂

lucia32
21. máj 2010

Ja som tu... žmurki, díki...zatiaľ čaká 😝 poobede ideme k nemu, teda ak bude mať po tom...môj velký malý chlapček 😵

vendulacky
21. máj 2010

inneska, přečetla jsem si znovu tvůj příběh, je to tak hrozný ☹ ☹ , nedokážu si vůbec představit tu neutichající bolest v srdíčku....
Je to opravdu smutný, čím jste si museli projít, nejhorší je, že na tom nemůže člověk nic změnit...jen se s tím naučit žít 😔
Přeju vám třem strašně moc zdravíčka, štěstíčka a radosti. A brzy další malé štěstí 😵 cmuk

Vždycky když emča lumpačí a já chytím nerva, vzpomneu si na vás a pomyslím si, jen ať zlobí a křičí, jen ať tu není ticho....díky takovýmto případům si člověk opravdu uvědomí, co má a že si toho musí vážit a vychutnávat si každý den....

jsem zas nějaká naměkko.....áchjoooo

ani3012
21. máj 2010

baby,tak za ten kočík som už dostala aj peniaze naspäť. 🙂 A presne do jedného centa 🙂 😵

sevzuz
21. máj 2010

Ahojte,
@inneska cas strasne rychlo bezi, ale rany na srdiecku a na dusicke nebudu zahojene nikdy, neviem ci by som sa s takouto stratou niekdey v zivote dokazala vyrovnat alebo neriesit a nerozmyslat stale ako a preco a za co 😔.
Ne druhej strane kvoli Erickovi treba ist dalej, ale neviem si predstavit smutok v tvojej dusi. Drzim palce Tebe a Patkovi posielam pusinu do nebicka, nech sa dnes usmieva na tento svet. A Erickovi tiez pusinu.

A oslavnecom vsetko dobre 😎 😎

sevzuz
21. máj 2010

ven presne presne si vystihla to co si myslim, ja som si to tiez precitala a revem jak blazen a to........, nechcem @inneska aby si sa trapila tym co tu piseme ale ja ta fakt obdivujem, ze to zvladas ja by som bola asi v pezinku ☹

inneska
21. máj 2010

človek nevie čoho je schopný a ako by ragoval, dokial nezažije..mňa potom podržalo to, že som skoro ostala tehotná...snažila som sa byť v pohode, neplakať, lebo som vedela, že to nerobí dobre malému...inak by osm sa stále utápala v žiali...

a ešte raz dakujem všetkým za podporu a krásne slová 😔

aj som dnes zabudla ísť na prednášku do MC so zubárkou 🙄

vendulacky
21. máj 2010

posílám pár fotek, snad vyčarují úsměv na tváři

laurajana
21. máj 2010

zmurkas - výsledky ok, len musíme sa zamerať na zeleninku, ovocie a mäsko...aj keď vôbec neviem ako...chýba mu farbivo v krvičke, ale všetky výsledky od pečene-obličiek a tak sú v poriadku...tak som rada. Ešte počkáme mesiac na tie výsledky z celiakie...a uvidí sa...papá čo chce, no hlavne papá a tá nervozita u neho - žiarlivosť na malú a na to, že sa venujem podľa neho viac jej ako jemu aj keď sa snažím pri oboch "biť" rovnako 😉

pekný dník všetkým a oslávencom tiež všetko naj naj na svete 😉

lucia32
21. máj 2010

Vendy...Emuš je krásna malá princeznička 🙂
U nás prší..... 😝

laurajana
21. máj 2010

traky nádherné...inka aj naše objatia máš...

ani3012
21. máj 2010

no a ešte jednu vec- prišla k nám nedávno nová maminka andrejkaa23 a má bloknutý nick z tohto dôvodu:
askorka23 + jej dalsie nicky nanuska12 a andrejkaa23 - zavádzanie uzivatelov, vymyslanie si pribehov o svojom zivote + kradnutie fotiek deti z fotoblogov inych uzivateliek a vydávanie ich za svoje vlastne fotky

lucia32
21. máj 2010

Laurajana...tak snáď sa tá celiakia nepotvrdí a nechutenstvo je len prechodné....a žiarlivosť? no je ešte maličký, asi to patrí k tomuto veku, aj náš trošku žiarlil, buchnatoval ju, strkal a dodnes mu to ostalo...tomu sa hovorí súrodenecká láska 😝 😀

lucia32
21. máj 2010

Ani...to fakt? No comment 😠 No niekto asi nemá fakt nič iné na práci 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre