• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
A vybavenie kočíka, teda vrátenie peniažkov super :dizzy_face:
21. máj 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia asi máš pravdu, snáď z toho vyrastieme...on sa nebije, ale je taký ukričaný...uvidíme, ľúbime ich rovnako aj sa im rovnako venuje, ale to, že Laurinku kojím a je pri mne "pricicnutá" keď som po ruke, tak to mu nejde do tej malej hlávky :wink:

ani aj takí sú ľudia, ale ako si to ty vypátrala, ty naša pátračka :wink:

a ten kočík, ešte že tak, veď ak chcú byť považovaný za spoľahlivého predajcu, musia takto jednať, no nie? :wink: super
21. máj 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. máj 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drobec je už na rade... o chvílu bude mať snáď po tom :dizzy_face:
21. máj 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci a včera ho neoperovali? :confused:
21. máj 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani...už som to kukala...ráno mi skočila do oka jedna téma blízka inneske a tam sa tiež jedna " mrdka " ukázala a potila :angry: ...nechápem takých ludí, ktorí si vymyslia smrť dieťata :rolling_eyes: len aby boli zaujímaví, to už je chorééééé...mráz mi z toho behá po chrbte :frowning2:
21. máj 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani...včera ho vraj nestihli :stuck_out_tongue_closed_eyes: , naše zdravotníctvo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda ! Veď čo si človek vytrpí,než ho zoberú a nie to ešte dieťa. Mne tak robili mandle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inneska ja ta viem pochopit ako sa cítiš mne zomrel synček tiež 7.augusta volal sa Szabolcs ale v roku 2OO4 :pensive: aj mne pomohlo to že som otehotnela hned ináč neviem ako by som to zvládla 2.7.2005 sa nám narodil synček Márk a vyzeral presne tak isto ako moj prví maličký bolo to strašné ako som sa onho bála či sa všetko nezopakuje.A teraz mám Tomáška narod:7.7.2009 a som strašne štasná že ich mám.Ale neprejde ani jeden den že by som nemyslela na maličkého :pensive:
21. máj 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 ty nasa spionka :sunglasses: :sunglasses: parada :wink: tak to su,ale ludia bet chrbtovej kosti :rolling_eyes: :rolling_eyes: a nemyslia,ze sa im to nahodou moze aj stat :rolling_eyes: ved si same privodia nestastie ked takto budu vymyslat :rolling_eyes:
21. máj 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 tak nech sa vam to dnes podari :wink: drzime palceky :wink:
21. máj 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani našťastie tam nik "známy" nie je...pre mňa teda... idem off tak pekný piatok a krásny víkend, snáď nebude len liať...ahojte
21. máj 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 tak gratulko k tomu kociku :sunglasses: dobre to dopadlo sa tesakujem ,ze to vyslo :wink:
21. máj 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laurajana pekny den a slnecny vikend zelam :sunglasses: :sunglasses:
21. máj 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcu ajoj :wink:
21. máj 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vendulacky mala je rozkosna a ake pekneho konicka ma :wink:
21. máj 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky idem varit obed :wink: :wink: ale este nakuknem :sunglasses: zatim papa :wink:
21. máj 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sevzuz ajoj :wink: macik pozdravuje lukaska :wink: :wink: vcera na plavani nic moc stale je nejaky divny :frowning2: moc ho to tam uz nebavi :frowning2: chybate :frowning2: mm povedal,ze ked to takto pojde dalej tak asi prestaneme chodit :confused:
21. máj 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem všetkým, že nám držíte palce...už sa na tom pracuje.... :slight_smile:
21. máj 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcu to je smutné, že sa takéto niečo stáva, ale už máš 2 chrobáčikov, ktorí ti dajú všetku lásku sveta...
21. máj 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte maminy :wink:
21. máj 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ineska Patkovi do nebicka posielame pusinku :pensive:
21. máj 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky- aj my sme dnes na plavani plakali...tak som isla s nim von z bazena a o 10 minut znova a to uz sa jasakoval, jaaaaj lupeznik maly, sa potrebuje najprv okukat kde je a co je, az potom do tej vodicky studenej :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a oslavencekom setko len to naaaaaajjjjj :wink:
a k tym nickom, a kradnutiu foto.....to je hrooooza, ale nejaky ten psycho sa vzdy najde :angry:
inak ked zme sa snazili o mimco tak som chodila do jednej temy kde boli snazilky, ale ked som otehotnela tak som si dala novy nick a odvtedy ficim ako acerka (acer = javor po latinsky) :grinning: :grinning: inak sa volam Monika :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vtip:
Kaderník strihá 7 .ročnú dievčatko. Ako žuve žuvačku,tak jej spadne na zem,dvihne ju a vloží si ju naspäť do úst.
Kaderník sa jej pýta:
"A nemáš ju náhodou už chlpatú?"
"Ti šibe ? Veď mám len sedem !"
21. máj 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@acerka ahoj Monika :grinning:
21. máj 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den, vsetkych vas zdravim, mavam :slight_smile: matulik spinka, tak chvilu relax...
10 mesacnym oslavencom vsetko naj, :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
inneska, tebe velke objatie a patkovi posielam pusu do nebicka, :pensive:
ven, velmi vystizne si to napisala, len nech tu je hluk, nech si kludne lumpaci, len nech tu nie je ticho. :pensive:

ani, super, ze uz mas peniazky naspat na ucte ... druhy kocik uz je na ceste? ci ten osobne kupite?

lu - velkemu sportovemu hrdinovi drzim palec aj dnes. :wink:
21. máj 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim už radšej osobne.Teraz som si vyhliadla zoppa fusion
21. máj 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes mi prisli capicky pre lupeznika :dizzy_face: :dizzy_face: a ked som mu cela natesena dala siltacku na hlavu, spatno na mna kukol a stiahol si ju dole :unamused: , tak neviem snad ich bude chciet nosit :confused:
21. máj 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
acer, no smola, mamina sa tesi, ze bude frajer a dieta sa nauci to davat dole ... je som nasho drobca stale chvalila, ze ciapky nosi v pohode ... mas ho vidiet, uz asi 2 tyzdne si ich dava dole, ale nie vzdy, skor, ked nema inu zabavu, treba ho niecom zaujat, a ciapky poistit kapucnou, kym jej neda pokoj .
si brala tie satky, ze? :slight_smile:
ani, a kedy pojdete kupovat? :slight_smile:
21. máj 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok