Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
21. máj 2010

dúfam, že teraz bude zas pokoj až do jesene. Ale ked tak rozmýšľam, ja som mala celú základnú školu kašeľ v lete vkuse, ale nikdy sa nezisťovalo z čoho. tak u týchto to musím odsledovať.

monr
21. máj 2010

testy sa robia až na jeseň, nie?

lucia32
21. máj 2010

Myslím, že áno...už nepamätám 😝

monr
21. máj 2010

dakujeeeem, ved uvidíme čo nám povedia, ked bude zas chorá 🙂

monr
21. máj 2010

aaaaaaa, miška sa zobudila. a je po internetovaní.

inneska
21. máj 2010

tak sme boli na hrobčeku sviečočky popáliť, zastavili sa ešte u babky...hlavne sa trochu vyvetrali, dnes je krásne...paťko si zariadil počasie na dnes...a idem pobaliť veci, nech nič nezabudneme...potom v pondelok sa vám ohlásim(možno aj v nedelu večer)zatial sa majte krásne...a ĎAKUJEM vám...aj za to, že ste...cmuk....

zmurkaz
21. máj 2010

Ahojte babule ... som tu len na skok .... z tatinovho PC ... zas prídem na chviľku večer .... Lucia - super že malý je OK 😵 😵 😵 😵 😵 😵
No a my sme dnes netradične išli opäť k lekárke - malá má vzadu na podnebí biele fľaky - tak nám dala nizoral 1/4 tabletky 1x denne - ak sú to kvasinky a ak infekcia - prídu teploty 😖 ...zatiaľ sme bez teplôt ... tak to hádam ustojíme ....

babulky . dajte mi info pomocou toho @ ... nech viem čo sa deje 😅 ...ďakuem 🙂 ...a hádam večer 😉

ani3012
21. máj 2010

@zmurkaz tak ja ti teda takto odpoviem 😉 Už vieš ?

zmurkaz
21. máj 2010

@ani - dík 😀 😀

nina41
21. máj 2010

Takže som bola u doktorky a musim si to natierať,lieky mi nemohla dať kedže ešte kojim,,aj ja chcem vedieť o tom @...

ani3012
21. máj 2010

@nina41 o čom ? 😀

nina41
21. máj 2010

@ani už znam

nina41
21. máj 2010

baby môžu byť zhrubnute prsne žlazy ked je prsnik naliaty mliekom?dnes som bola u doktorky vyšetrovala a ked maly vypil tak nebolo citiť nič

brinzulka
21. máj 2010

ahojte...ak mas naliate prsia...su tvrde...ak vypije, su jak vechte...pozorujem to-ak si andrejo dlhsie necucne...
dufam, ze uzatvaram kruh chorob u nas za posledne dva tyzdne a uz bude dobre

vsetkych ahooooooooooj..a secko naaaaj

vinka
21. máj 2010

Ahojte idem vás kuknúť. 😀 😀

vinka
21. máj 2010

baby ta čo tu nikoho? 😕 Po rokoch prídem a tu nikto 😀 😀

lucim
21. máj 2010

kukuk, my sme estw pred ulozenim do postele. ..... 🙂

vinka
21. máj 2010

Ta to moje už odfukujú.By mi preskočilo keby ešte boli všetci hore 😀 😀

lucim
21. máj 2010

no, uz som tu, este som vbehla trosku kuchynu poriesit...
je tu niekto?
@brinzulka tak uz ste zdravi, ci ako? dufam ze ano. a inak ako? uz vam vyrabaju tu kuchynu? 😉
vin, my sme nocne tvory a nas synacik je po nas, uz som si zvykla ... bud je to o tom, ze ho tristvrte hodinu presviedcam v posteli, ze chce spat a zvesujem ho zo vsetkeho co sa da, alebo ho necham est e polozit po mne a nabytku v obyvke o trochu dlhsie a potom uz zalomi vlastne dobrovolne a podstatne rychlejsie. vy sa mate ako?

lucim
21. máj 2010

a teraz som tu sama ja ... 😒 nyky? traky? zmur? sev? nocne vily?

zmurkaz
21. máj 2010

😵 😵 😵 halooooooo 😵 😵

zmurkaz
21. máj 2010

@lucim - som tuuuu

lucim
21. máj 2010

aj ja, len citam a pisem inde, ked tu nist. 🙂

zmurkaz
21. máj 2010

no ja čakám na jednu - teda dve holky - chodia takto neskoro a chcú nejaké veci....
A čo že je tu dnes tak ticho .... piatok?

lucim
21. máj 2010

ja neviem, a co ze piatok, to sa chodi na zurky? inn isla prec, ale ostatni ... no asi sa niekde ventiluju .. a ci co.
ja tu tak klasicky ako kazdy vecer, kdze uz matko konecke spi, kecam s drahym, on stuka do ovladaca a ja citam, co noveho na nete. 😉
biznis ide? 🙂

zmurkaz
21. máj 2010

noo - pomaly ale ide .... rozmýšľam, že asi zainvestujem a objednámMMB - sa tak dá aktualizovať ... bo bez toho sa mi to zdá na 2 veci... ale mám to to na koňovi a už som aj popredla ... len si myslím, že tie značkové pôjdu lepšie tam. 😉
A ma štve ten zavírený PC 😠 😠 ...to je takto na prd! A Lucka - nevieš - keď sú "hnisavé očká" - tak nem von - nie?
A tebe je už lepšie?

lucim
21. máj 2010

zmur, dnes som cely den zvladla bez paralenu ci ibalginu, takze uz mi je lepsie. trosku som povinne zdriemla obidva razy, ked spal matko, pomaha to, ale ja trubka, poobede som sa hrabala hrabat do zahrady, aby som pomohla drahemu, aby bol ten buduci travnik dokonceny a potom som sa divila, ze nevladzem. 😝
a citam ako predavate, drzim palce, pomaly na to naberam aj ja odvahu, aj ked sa mi do toho moc nechce. som lenivko.

zmurkaz
21. máj 2010

Ty si trubka! Šak šetriť si sa mala!!! 😉
No ja si musím veľa krát povedať - že najlepšie čo pre tie veci môžem urobiť je to, že ich predám ☹ ....ale na najmenšie som sa ešte neodvážila 😅 😀 😀 .....a na čo si lenivnko - pofotiť a hodiť na net?
jéééé a budete mať nový trávniček 😵 😵 😵 😵

lucim
21. máj 2010

hnisave ocka - co ja viem? pokial nefuka, a zuzinka je vonku kludnejsia, a uz je aj pekne, ja by som sla kocikovat.

lucim
21. máj 2010

zmur, my sme kupili dom so starou zahradou so starymi stromami, nechali sme len 3 v rohoch a vsetko bolo hrbolate, krive, rastlo tam vsetko ako na luke, .. tak sme sa kvoli matkovi podujali to vyrovnat a zasadit novu travicku, prevazne to robi samozrejme drahy , ja len teraz tak symbolicky.
lenivko som na to najst co sa da predat a fotit a hadzat na tet pri pomalom internete. detske veci - mam odlozene iba jedno pyzamko , vsetko ostatne je u lukaska. vraj mi to svagrinka odklada a vrati, co to potom budem predavat???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre