• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
stále sme neni na druhej strane??? :confused:
31. aug 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smeeeeeeeeeeee :grinning:
31. aug 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky..no ked sa spočíta, celkom zaujímavá suma vyjde :sweat_smile:
31. aug 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne už erik spí 2 hodinu :confused: čo je u neho cez den na posteli nezvyčajné :grinning:
31. aug 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm , len ja kocikovne nedostanem, 4 deti su uz asi pre vladu natarchu :angry: a ja im na to zvysoka s.....aj bez toho budeme :wink: ,ja mam kocik / az 2/ ale tento sa mi paci ze je lahky a sama s nim nastupim do autobusu, ked budem chciet ist rychlo preliezt obchodiky..... :slight_smile:
31. aug 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja mam rodinu v rakusku a tam to vyjde na polovicu :slight_smile:
31. aug 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki..tak to potom hej, ked je možnosť zohnať lacnejšie :wink: a overeal je krásny :slight_smile: neviem, či bude treba do fusaku hrubý overal(ako bunda), alebo by stačil aj takýto flísový...nechcem, aby mu bola zima, ale zase ani to, aby sa potil :sweat_smile:
31. aug 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. aug 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si myslim ze do fusaku staci aj taky , aby sa velmi nepotil a potom chcem este poriesit nejaky nepremokavy, to ked pojdeme na sanky....
31. aug 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuším, že všetky detské vecičky sú krásne :slight_smile:
31. aug 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdá sa, že niekto sa sem naučil vkladať linky :grinning: :grinning:
31. aug 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
da sa fakt najst krasne kusky, len ja mam stale problem s velkostou, v obchode je to ine, obleciec, vyskusas, ale takto cez net....a si myslim, ze hlavne pri hrubych veciach je to problem, hlavne to zapinanie ku krku, niektore bundy, overaly...ho maju dost vysoko, babetka este nemaju krk / sadielko :grinning: /, tak aby ich tam zips nekusal...
31. aug 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidím, či oblečieme niečo z toho čo máme kúpené, inak sú to krásne teplé súpravičky(modrá a béžová)béžová bude 100pro malá, modrá dúfam, že nie :grinning:
31. aug 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej dajak ma to chytilo, majte so mnou trpezlivost, urcite ma to prestane bavit.... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
31. aug 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a potom ...mala som dobru ucitilku....ktora si asi nabuduce rozmysli, ci ma daco nauci.... :grinning: :grinning:
31. aug 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este jedno zistenie...tie detske veci su neskutocne predrazene, asi sa fakt oplati pockat na vypredaje.....
31. aug 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tradá, a sme hore :slight_smile:

ako dnes v tom lidli to oblečko, je určite väčšie ako tie velkosti čo sú popísané...aj segrenka skonštatovala, ked obliekla velkosť akú nosí natálka, tak sa v tom išla utopiť :slight_smile: tak je ťažko odhadnúť, pokial nie sú popísané rozmery :slight_smile:
31. aug 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ja nič, v poho...aspoň ked niečo zaujímavé nájdeš, tak nám to tu hodíš :wink:

určite je to predražené, bo vedia, že na tie deti to človek kúpi...určo sa oplatia výpredaje a vždy sa na ne teším :grinning: :grinning: poprípade bazáre, nie som taká, že všetko musí byť funglom nové :slight_smile:
31. aug 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja musim vsetko kupovat, po patkovi som veci porozdavala, / vsak sme chceli skoncit pri 3 :grinning: :grinning: /, a ked som bola tehu, tak mi nazvlacali z rodiny neskutocne mnozstvo veci / bolo by aj pre 10 deti/ ale vsetko dievcenske, / sme mysleli ze bude baba, a nakoniec sa ukazalo nieco naviac :grinning: / , az mi to bolo luto, take boly krasne...tak som to posunula dalej....
31. aug 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa idem venovať erikovi, ešte pol hodinku a ideme sa kúpať :slight_smile:
31. aug 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale maťko určite chodiť s holou ritkou nebude :grinning:

do písania večer :wink:
31. aug 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja verim ze este pol hodinku a bude sa kupat / spi akoby mal vstat az rano :grinning: :grinning: / tak uvidime...
31. aug 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prijemnu zabavu papa :wink:
31. aug 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrzi ma to :sweat_smile:
31. aug 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. aug 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. aug 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok