Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
31. aug 2009

stále sme neni na druhej strane??? 😕

inneska
31. aug 2009

smeeeeeeeeeeee 😀

inneska
31. aug 2009

traky..no ked sa spočíta, celkom zaujímavá suma vyjde 😅

inneska
31. aug 2009

mne už erik spí 2 hodinu 😕 čo je u neho cez den na posteli nezvyčajné 😀

traktor
31. aug 2009

hm , len ja kocikovne nedostanem, 4 deti su uz asi pre vladu natarchu 😠 a ja im na to zvysoka s.....aj bez toho budeme 😉 ,ja mam kocik / az 2/ ale tento sa mi paci ze je lahky a sama s nim nastupim do autobusu, ked budem chciet ist rychlo preliezt obchodiky..... 🙂

traktor
31. aug 2009

ale ja mam rodinu v rakusku a tam to vyjde na polovicu 🙂

traktor
31. aug 2009
inneska
31. aug 2009

traki..tak to potom hej, ked je možnosť zohnať lacnejšie 😉 a overeal je krásny 🙂 neviem, či bude treba do fusaku hrubý overal(ako bunda), alebo by stačil aj takýto flísový...nechcem, aby mu bola zima, ale zase ani to, aby sa potil 😅

traktor
31. aug 2009

http://www.quelle.sk/sk/q4r/markenwelt/adidas/p... a tato vetrovka sa mi tiez paci samozrejme modra....

traktor
31. aug 2009

si myslim ze do fusaku staci aj taky , aby sa velmi nepotil a potom chcem este poriesit nejaky nepremokavy, to ked pojdeme na sanky....

inneska
31. aug 2009

tuším, že všetky detské vecičky sú krásne 🙂

inneska
31. aug 2009

zdá sa, že niekto sa sem naučil vkladať linky 😀 😀

traktor
31. aug 2009

da sa fakt najst krasne kusky, len ja mam stale problem s velkostou, v obchode je to ine, obleciec, vyskusas, ale takto cez net....a si myslim, ze hlavne pri hrubych veciach je to problem, hlavne to zapinanie ku krku, niektore bundy, overaly...ho maju dost vysoko, babetka este nemaju krk / sadielko 😀 /, tak aby ich tam zips nekusal...

inneska
31. aug 2009

uvidím, či oblečieme niečo z toho čo máme kúpené, inak sú to krásne teplé súpravičky(modrá a béžová)béžová bude 100pro malá, modrá dúfam, že nie 😀

traktor
31. aug 2009

hej dajak ma to chytilo, majte so mnou trpezlivost, urcite ma to prestane bavit.... 😀 😀 😝 😀 😀

traktor
31. aug 2009

a potom ...mala som dobru ucitilku....ktora si asi nabuduce rozmysli, ci ma daco nauci.... 😀 😀

traktor
31. aug 2009

a este jedno zistenie...tie detske veci su neskutocne predrazene, asi sa fakt oplati pockat na vypredaje.....

inneska
31. aug 2009

tradá, a sme hore 🙂

ako dnes v tom lidli to oblečko, je určite väčšie ako tie velkosti čo sú popísané...aj segrenka skonštatovala, ked obliekla velkosť akú nosí natálka, tak sa v tom išla utopiť 🙂 tak je ťažko odhadnúť, pokial nie sú popísané rozmery 🙂

inneska
31. aug 2009

sak ja nič, v poho...aspoň ked niečo zaujímavé nájdeš, tak nám to tu hodíš 😉

určite je to predražené, bo vedia, že na tie deti to človek kúpi...určo sa oplatia výpredaje a vždy sa na ne teším 😀 😀 poprípade bazáre, nie som taká, že všetko musí byť funglom nové 🙂

traktor
31. aug 2009

ja musim vsetko kupovat, po patkovi som veci porozdavala, / vsak sme chceli skoncit pri 3 😀 😀 /, a ked som bola tehu, tak mi nazvlacali z rodiny neskutocne mnozstvo veci / bolo by aj pre 10 deti/ ale vsetko dievcenske, / sme mysleli ze bude baba, a nakoniec sa ukazalo nieco naviac 😀 / , az mi to bolo luto, take boly krasne...tak som to posunula dalej....

inneska
31. aug 2009

tak sa idem venovať erikovi, ešte pol hodinku a ideme sa kúpať 🙂

inneska
31. aug 2009

ale maťko určite chodiť s holou ritkou nebude 😀

do písania večer 😉

traktor
31. aug 2009

aj ja verim ze este pol hodinku a bude sa kupat / spi akoby mal vstat az rano 😀 😀 / tak uvidime...

traktor
31. aug 2009

tak prijemnu zabavu papa 😉

traktor
31. aug 2009

mrzi ma to 😅

traktor
31. aug 2009

🙂

traktor
31. aug 2009

🙂 🙂

traktor
31. aug 2009

🙂 🙂 🙂

traktor
31. aug 2009

🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre