Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

perla200
22. máj 2010

ahojte baby...kto si ma pamätá?🙂 ale nam tie deti rastú čo? predchvílou sme rodili....
lucia - ahojky

ani3012
22. máj 2010

@perla200 no nazdar mámo! Ja si ťa pamätám,aj keď neviem,či ty mňa 😀

perla200
22. máj 2010

jasné ani....ja si na vás vsetky spomínam.....ale kedžemala sa narodila na konci júla tak diskutujem v augustovkách....lebo vase deti sú starsie ako ten môj poklad čo tu nové? mate aj nejaké tehule už?

ani3012
22. máj 2010

perla,tak Evička je májová a aj tak chodím len sem 😀 sa ich držím ako kliešť 😅 a tehule sú,už asi tri tuším.Ja neviem,baby by vedeli povedať viac,že kto to 😵

hathor1231
22. máj 2010

@ani3012 si delas srandu 😅 my mame mamuse tehuse? 😕

@perla200 zradca 😀 ako sa mate? este kojite?

perla200
22. máj 2010

ahoj hathor....nie nekojíme už dávno...mame alergiu na laktozu a sme na sojovom mlieku....velmi sa s tým trápime ale nejako to hádam zvládneme 😒

asparaguska
22. máj 2010

Ahojte.

Dnes sme dorazili domov po 2 týždennom pobyte v Piešťanoch. Bolo super, bála som sa ako to zvládneme, ale zbytočne... 🙂
Idem si urobiť zbežný prehľad, dva týždne bez koníka... ani sa mi veriť nechce... 😲 (údiv)

zmurkaz
22. máj 2010

babulky - táááááák mi chýbate ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lucim
22. máj 2010

aspar joooj, co si sa neozvala?, by sme ta mohlidojst kuknut . 😒
zmr co mojenko, deje sa nieco? ja uz som na momentik tu, dnes sme boli cely den vonku, travnik je zasiaty, vyvalcovany, uz aby zacal rasit ... do rana? 😀 matko okecaval, asistoval, trhal margaretky, chodil za ruky a popri plote, a ked sme sa isli prejst k susedovie plotu, zrazu sa tam zvolala "schodza dolneho konca" , no vsetci proste prisli na kus reci, aj nove cerstve vnucatko martinko bol. 🙂
perla vitaj, po dlhej dobe. 🙂

lucim
22. máj 2010

@zmurkaz SRDCKO, SOM ta inak skratila, ze zmr, sorrrryyyyy 😲 😀 😒 🙂

asparaguska
22. máj 2010

Ahoj Lucimka. Škoda, som aj na to myslela, ale na koňa som heslo nemala a mail, ktorým by som si vybrala zabudnuté heslo, si viem vybrať iba doma. A net som mala len cez mobil. Na FB ma vyhadzovalo. Kontakt mám iba na Traky aj ten ostal doma... 😅

laurajana
22. máj 2010

ahojte, neviete poradiť nejakú autosedačku za prijateľnú cenu, aby mala certifikát kvality, polohovateľná a od 9-36kg? Bráška potrebuje...a nechce sa mi hľadať po nete...ak ste náhodou niektorá riešili niekedy teraz posledné dni túto otázočku 😀 budem Vám vďačná...vďaka...

acerka
22. máj 2010

cafte, len vas rychlo pozdravim a idem si lahnut k TV
oslavencekom 3x hura 😵
tak pekny vecer, mozno sem 😀 este nakuknem

nykyta
22. máj 2010

dobry wecer babulky 😉 😉 macik ma svoje obdobie tak je to hruza ☹ ani jest ani spat stale len mrci a vymysla ☹ vera v noci sme oka nezazmurili a dnes na rychlo som prisla vas pozdravit ☹ no moc sa ani neohrejem bo uz place takze dalsia kruta noc pred nami ☹ myslim na vas a chybate mi ☹ ☹ tie nestastne zubadla ☹ ☹ prajem pekny wecer 😉 😉 mozno este nanuknem ked sa bude dat 😉 😉

ozi
22. máj 2010

ahojky všetky 😉

oslávenčekom všetko naj!!! 😵 😵 😵

Tak my už chodíme, sa tešíme, ale vylezie nám už všade, tak musím mať oči na stopkách, aby náhodou nespadla, aj keď už aj dobre zlieza, takže je to fuška, stále ju kontrolovať

u nás sa kuká finále LM 😕 , tak popritom môžem aj písať 🙂

ozi
22. máj 2010

nyky, fúha, aj nás trápia zúbky, len cez deň by na mne najradšej stále visela 😕 , ale v noci celkom fajn, takže sa to dá

lucim
22. máj 2010

@nykyta juuuj, luty luty pre vas vsetkych, aj pre uboleneho macka, aj pre rodicov, ktori sa popri tom namakaju. 😨
ozi, tak to velka gratulacia, dalsia chodkyna, perfis. 🙂 🙂 🙂
ja som nejaka unavena, matko sice uz nejaky cas spi, ale dalo to zabrat. aj tak je to moje zlatinecko. 🙂
aspar, tak nabuduce tam pojdes vyzbrojena cislami aj heslami. 😵

hathor1231
22. máj 2010

mame doma straaasne hice, takze mala spinka pri ventilatore 😀 chuda moje 😀

hathor1231
22. máj 2010

sakra...

hathor1231
22. máj 2010

@perla200 aj my sme na sojovom,ale my mame na kravsku bielkovinu a stale ju kojim...

ozi
22. máj 2010

ahoj Lucimka 😉

ja musím povedať, že moje detičky našťastie vedia, že ôsma hodina je ich čas 😉 , ale to je len zvyk, naučili sa, a tak o ôsmej je väčšinou kľud 😵 , dokonca aj Maťo ešte prednedávnom chodil spávať o ôsmej, samozrejme už je tretiak a všetci spolužiaci chodia spávať aj o jedenástej, tak sme mu povolili o pol desiatej, väčšinou pozerá futbal alebo si číta, na moje prekvapko už číta štvrtú knihu, tak sa teším, lebo za ten svet som ho nemohla donútiť nič navyše prečítať a zrazu chodíme do knižnice každý týždeň, lebo za tri-štyri dni knihu dočíta 😉

ozi
22. máj 2010

hat, teda rozkošne spinká 😉 , mne sa to tak páči, keď búvkajú na brušku 😵

ozi
22. máj 2010

no tu ako mŕtvo, tak nič, dobrúúúúúúúúú 😔

pirinka
22. máj 2010

Ahojky všem 🙂
jsem stihla prolítnout jen pár příspěvků nazpátek, ale koukám že tu asi máme epidemii mršek zubů co nechtějí ven. U nás to samý ☹ . Už skoro 2 týdny má malá zase zhoršené noci a budí se častěji s kňouráním a párktát už to byl i pěkný nářek...takže gel, viburcol případně nurofen je v pohotovosti. Už aby se jim ty zubiska prořezaly co?

jo a samy. Jestli by měl být vyřazený někdo z klubu, tak asi já páč těch "áček" mám teď požehnaně 😀 😔
ale snažím se Vás občas alespoň dočítat, ale většinou už nemám čas nebo sílu psát, takže se mooc omlouvám

tak už jdu hají a dneska nám prosím držte pěstičky ve finále 😉

papapa

perla200
23. máj 2010

dobré ránko....hathor a vy ste v uk že? no my intoleranciu laktozy ale neznesieme absolútne žiadne umelé mlieko len sojové...

hathor1231
23. máj 2010

bre ranko 😉

ozi, dakujem 😵

perla,som v uk. a co teda papate? alebo mate nejake vitaminy na doplnenie? lebo je to dieta bez kalcia 😖 ja malej davam sojove len raz denne 260ml vecer na kasu... inak ju kojim,ale to len 2-3x a potom este odstriekavam trosku do prikrmov... tiez to nie je nic extra... ja uz ani nedrzim taku prisnu dietu lebo mala je vpohode ked si dam trochu cokolady alebo kusok syra... my ideme az ked bude mat rok ku detologovi na testy,tak dufam,ze bude vporiadku 😉

zmurkaz
23. máj 2010

Ahooooojte 😵 😵 😵 😵 😵
@lucim .... nie ale nemám svoj PC a tak som úúúplne mimo - vôbec neviem čo sa tu robí ... a keď nakuknem tak len rýchlo skontrolovať bazár a vám napísať jednu dve vety ☹
A super že trávnik zasiaty - urob čáry - máry a do rána je vonku 😉

no kočičky tak krásu nedeľu 😉

traktor
23. máj 2010

ahooojte 🙂 ..gratulujem oslavencom dnesnym, vcerajsim aj predvcerajsim 🙂 😵 😵 lucim, uz vam cez noc vyrastol tentravnik aspon trosicku 😀 😀 😉 ...tak nech si pohne , nech sa moze matko na nom pekne hrat 🙂 ..lu...tak uz to ma chlapec za sebou 😵 , inak krasne fotecky deticiek 🙂

traktor
23. máj 2010

no idem upiect tortu, poobede budeme grilovat...konecne slnkoooooooooo 😀 😉 ...tak peknu nedelu vsetkym 😵

ani3012
23. máj 2010

Matúško a Max majú dnes 10 mesiačikov 😵 😵 😵

jajona..................23.7...................Matúš
katica5................23.7....................Max

Meniny oslavuje: Želmíra, Želmír, Želimír
Meniny oslavuje v ČR: Vladimír , Vladěna, Vladimíra, Ždan, Ždana, Želibor, Želimír, Želimíra, Želmír, Želmíra

Kalendárium:
♦ Svetový deň korytnačiek (American Tortoise Rescue, iniciovaný v 2000)

vtip-príbeh

Králik a pes

Sedím jedného dňa na dvore, keď tu zbadám, ako môj pes niečo vlečie popod susedov plot. Bol to králik. Na svoje veľké zhrozenie som si uvedomil, že je to miláčik desaťročnej susedovej dcéry. Každý deň som pozoroval, ako vždy keď prišla zo školy, pribehla rovno ku klietke, vypustila ho von a hrala sa s nim až do večera.
Psa som ani nepotrestal. Bolo treba pracovať rýchlo.
Králik bol dosť špinavý, tak som ho najprv opral v pračke, potom učesal hrebeňom, vyfúkal fénom a nakoniec trochu navoňavkoval lesnou vôňou, pretože už začínal zapáchať.
Potom som preskočil plot a dal ho spať do klietky, dúfajúc, že si susedia budú myslieť, že zomrel prirodzenou smrťou. Len tak tak som to stihol,
než sused priviezol dcérku zo školy. Malá vybehla ku klietke ako zvyčajne.
Ibaže kúsok pred ňou sa zastavila a zarevala, až sa hory otriasali: \"OOOOOTTEEEEECCCKKKOOOOOOOOOO !!!!!\" Jej otec s hrôzou na tvári
podišiel ku klietke. Ako dobrý sused som sa hneď spoza plota opýtal,
čí sa niečo stalo a ako by som mohol pomôcť. Jej otec len ticho prehovoril:
\"To by som chcel vedieť, ktorý debil je schopný urobiť takéto niečo malému
dievčatku.
Vykopať králika a dať ho spať do klietky...\" 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre