• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
hathor - na svk je speci mlieko vyrába ho nutrilon a ma vsetko čo ma mat je na sojovej bielkovine postavené a ma aj kalcium..... vola sa nutrilon soya

http://www.nutrilon.sk/sk/riesenie-kazdeho-problemu/nemliecna-dieta/nutrilon-1-soya/
23. máj 2010 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobry den, matuskovi aj maxikovi vsetko naaaaj :slight_smile:
u nas sa spinka, travnik normalne do rana nevyrastol, kde sa stala chyba? :angry: :grinning:
23. máj 2010 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucim že by málo pršalo? :confused: :grinning:
23. máj 2010 o 16:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte dakujeme za priania :slight_smile: aj my prajeme vsetko naj oslavencom minulym aj dnesnemu oslavencovi..
Maxovi idu 4 horne zuby naraz tak sa trosku trapime, inac je strasne aktivny vsede lezie a stvera sa vsade hore kde sa len da...
23. máj 2010 o 16:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnesne pocasie bolo ako besne :grinning: , aj lialo, aj bolo horuuuco, medzitym prisiel vietor...tak zo vsetkeeho po troche...ale aj tak sme grilovali :wink: ..aj torta bola skvela..a nebudem robit ziadne pokusy farebne, ostanem verna nasej klasickej domacej torte...aj matko si pochutil :slight_smile: , katica, tak nech su uz tie zubky von, nech netrapia :slight_smile: ,...lucim..a posadili ste travnik? :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2010 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobry wecer babulky :wink: predovsetkym gratulko vsetkym oslavencom :slight_smile: dnesnym aj tym minulym :slight_smile: :slight_smile: s mackom je to stale boj,ale aspon dnes uz jedol :sweat_smile: aj verajsia noc bola o nieco lepsia :wink: dnes sme nastartovali kocik a isli sme na prechadzku aj s babkou,dedkom a trhaci :wink: bolo veselo aj sme sa zastavili na kofce a macko papal zas v prirode a aj vsetko zjedol,len sa tak zaprasilo :wink: naspat ho uz musel dedko niest na rukach,lebo v kociku ho to omrzelo :confused: potom prihodim fotecky :wink: teda idem ich stiahnut :sunglasses:
23. máj 2010 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@traktor buchty boli fantastikus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: este raz dik za recept :wink:
23. máj 2010 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak tu su fotecky :grinning: :sunglasses:
23. máj 2010 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a tuto este aj trhaci si uzivali :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2010 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kde ste babulky :confused:
@lucim
@traktor
@ani3012
23. máj 2010 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a samozrejme aj
@ozi
@acerka
23. máj 2010 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak sa na vas tesakujem bo mozem trochen pokecat a tu nikoho :confused: :confused:
23. máj 2010 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zmurkaz a ty sa kedy vratis k svojmu pc :wink: :wink: :wink:
23. máj 2010 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nocne sovicky ja tu na vas cakam,len dufam ze sa dockam :sunglasses: :sunglasses: ked sa macik zobudi tak tu uz asi nempridem a to budem mat ale smolu :confused: :confused: :rolling_eyes:
23. máj 2010 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krásný večer přejeme a všem oslavencům cmuk a Matějkovy zrníkovému hodně zdravíčka a veliké štěstí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
moc bylo fajn na chalupě :wink:
23. máj 2010 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a takhle to vypadalo po sobotní 20 minutové průtrži :frowning2:
23. máj 2010 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brusinka.pusinka ajoj konecne som sa dockala :wink: prve fotecky karamelka je nadherna ako je jej fajn :sunglasses: nadhera :sunglasses: a tie druhe fotky no co povedat :sweat_smile: katastrofa :frowning2: to bolo roboty :frowning2:
23. máj 2010 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
23. máj 2010 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a co to tam aka biela ofina trci :grinning: :grinning: to tam mate akeho psika :wink:
23. máj 2010 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nyky ahojky jojo ale hodně se střebalo a odteko samo jsme na kopečku a díky za Karamelku
ahojky SEv :wink:
23. máj 2010 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sevzuz ajooooj :wink: komplimentos k trojkolke :wink: :wink: :wink:
Nyky to je pejsek švagrové :grinning: :grinning: :grinning: domácí mazel :grinning:
Sev my máme také Zopu carreru sedajdu :grinning: :grinning: :grinning: a trojkolka supr :wink:
23. máj 2010 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brusinka.pusinka tak chvalabohu to dopadlo ok :wink:
23. máj 2010 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a co to je za rasu vyzera ako nasi trhaci :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2010 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jj moc nás to neplaví ale to vše stéká z pole co je za chaloupkou
23. máj 2010 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty nějakej pudlík trpasličí nebo něco podobného, gaučový pes :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2010 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sevzuz kde si zmizla :confused:
tz toho pole :angry: :unamused:
tak to neni maltezak,ale aj tak podla ceciny vyzera pekne :grinning: :grinning:
23. máj 2010 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok