• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
no ze pole ved to vyzera ako bazina :confused: :angry: no nemoze to stekat inam :rolling_eyes: :rolling_eyes:
23. máj 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nééé je to pudlík :wink: :wink: :wink: :wink: ale děsně uštěkaný a všeho se bojí :grinning:
23. máj 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nyky nemůže je to zkopce k nám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nikdy tak moc neteklo ale po těch deštích asi nikam už nemá jinam zem je děsně nacuclá :wink:
23. máj 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka tak to neni ziadna vyhra s tym kopcopolom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sluníčka jdu koukat a fandit našim hochům ozvu se vám zítra a cmukám drobce na obrou noc :dizzy_face:
23. máj 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este som chcela pochvalit macka :grinning: :grinning: :grinning: dnes mal spenatik s kuracinou a tak mu smakovalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zeby som mu ho davala stale,lebo inac nechcel jest adnes vsetko spapal aj obed aj olovrant :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. máj 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky ...tak som tu opäť na skok :frowning2: ...PC nemááááám :cry: :cry: :cry: :cry:
23. máj 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka tak dobru nocku :pensive: :pensive: a nech vyhraju :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
23. máj 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz uz tolko neskac a uz maj svoj pc :confused: :grinning: :grinning: ajoooj zmur :wink: :wink:
23. máj 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si idem odskocit s trhacom von :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dieta konecne ulozene, fotecky okuknute.
nyky maly je sibal, a kde je nejaka foto maminky? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aj trhaci su modely. :slight_smile:
brusi, karamelka je pohodacka nadherna, :slight_smile: a tie zaplavene miesta, je to smutne. :unamused:
ahoj sev a zmur. :slight_smile:
23. máj 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neskáčem - som tu :sweat_smile: ....som písala do inej témy ale šak môžem aj sem hodiť :sweat_smile: ...len to skopčím....
Brusi - Pusi - hrúúúúza :frowning2:
A ahóooj Lucííím :wink:
23. máj 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky z témy o budúcich prvákoch chceli nejaké masky - že budú mať maškarný ...tak sme sa s maminkou rozhodli, že tie naše požičiame
:wink:
...tekvička .... asi na 1 dieťa
...jabĺčko .... na asi 2 ročné
...myšička ... asi 2,5 ročné
...šašo .... asi 3,5
...černokňažník ...3-4 ročné
...víla.....asi 4 ročné
...kocúr ....asi 4,5 ročné
...vlk ....asi 5-6 ročné
...myš veľká ...5-6 ročné
...Napoleon ..5,5 ročné
...sultán (niečo ako v Aladinovi) ....6,5 ročné

No ak niektorá niečo chcete požičať bolo fajn radšej premerať - lebo náš Jurko je väčší... tak pre istotu
23. máj 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim no mamina bola fotograf :grinning: :grinning: no a trhaci su skoro ako moje deti :grinning: :grinning: nedam na nich dopustit :grinning: :grinning: bony je moj tien to je moj strazca a ricky tak toho sme si vzali ked som potratila tak ten je moj maznak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz a to mas vsetky tieto kostymi ty :wink: sak keby daco tak si mozem daco pozicat :wink: :wink: :wink: :sunglasses:
23. máj 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj Nyky :wink: ..tvoji trhači sú zlatí - len ten náš psisko by musel dávať riadny pozor aby im nič neurobil - bo by sa mu plietli pod nohy ... máme bernského (aj Inn má takého) ....a to sú také väščejšejšé psy :sweat_smile:
23. máj 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ááááno :sweat_smile: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: ...nem problém :wink:
23. máj 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz dúfam,že si na mňa nezabudla aj s maminkou :wink:
23. máj 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aleee to musime este podrast :grinning: :grinning: bo by sme chceli byt mysickou :grinning: :grinning: :grinning:
@zmurkaz
@zmurkaz neboj nasi maju radi vacsejsich psov :grinning: :grinning: :grinning: dnes na prechadzke sa pustili najprv do vlciaka a potom do bernardina :grinning: :grinning: riadna svorka strazili macka :grinning: :grinning: tak sme sa nasmiali s nasimi :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim no a kde si :confused: :confused:
23. máj 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic babulky macko place tak ficim :cry: :cry: :frowning2: dobru nocku a sladke snicky :pensive: :pensive: :pensive:
23. máj 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nyky ...dobrú
Ani ... už som ti napísal IP ... ešte hodím tú čarbanicu do môjho albumu
:wink:
23. máj 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halóoo - som tu :sweat_smile:
23. máj 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka :wink: , ani, lucim :slight_smile: ,..nyky...jaj furt mi smešno, ked povies trhaci :grinning: :grinning: :grinning: a som rada, ze buchty chutili :wink: , brusi krasne fotky karamelky :dizzy_face: ...a este som chcela..zrnikovcom posielame taaaaaaaaaaaake objatie, velmi na vas myslime, a verime, ze budete ok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. máj 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa prave vynorila z vane, kto ma to vola, ake nezne hlasky? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. máj 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta , ahoj, tu som :wink:

žehlila som :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a popritom kukám hokej
23. máj 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samozrejme zdravím aj ostatok :grinning:

a oslávenčekom prajem všetko naj :dizzy_face: , ešte som im dnes nezapriala
23. máj 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bratia cesi dotoho, uz len chvilku a je to vase.
zmur, mas to pofotene, tie kostymy? ze by som poobdivovala?
dobru nyky.
ahoj ozi.
cmuk traky.
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. máj 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok