Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
23. máj 2010

už tu sedím nerušene - tak 30min 😵 😵 😵 ...vybavila som 2 inzeráty, do 2 tém prispela, skontolovala FB ... .jááááj - a furt je kľud - Zuzi spíííí 😵 😵 😵 ...a včera spala v postieľke od 21:30 cca do 1:20 😵 😵 😵 - ja som si táááák pospala - som nikoho podvedome nestrážila 😵 😵 😀 😀

No a vygruntovala som 2 izby 😅 ...a idem na ďalšie 🙄 ...to asi škodí - nemať PC 😀 😀

zmurkaz
23. máj 2010

Lucka ...No niektoré mám - ale všetko je v mojom PC ...ktoré má vírusa 😠 😠 😠

zmurkaz
23. máj 2010

...ale chcem to všetko odfotiť 😉

traktor
23. máj 2010

zmurka potom hod...zvedavost nepusti...musim vidiet 😀 😀 😀

ozi
23. máj 2010

ahojky lucim 😉

držím palce bratom čechom 😉

deti spia, bodaj by nie, Maťo dnes vstával o piatej, Samko dnes cez obed nespal 😝 a Saška poobede spala 20 minút 😠 😠 😠 , takže zalomení už o ôsmej, aspoň, že tak 😕

zmurkaz
23. máj 2010

trakuš ...jasné - ale tento tatinov PC ...som tam do albumu pre Ani niečo naškrábala a som to sem súkala 15 min 🙄
ozi ...tak tomu sa hovorí zaslúžený oddych

ozi
23. máj 2010

@zmurkaz , to Ti poviem, a keby si videla, aký mrakodrap ožehlených vecí som od ôsmej urobila, tak ozaj zaslúžený 😉

a to si tie kostýmy šila sama? 😕

zmurkaz
23. máj 2010

Ozi - príííííď aj k nááám 😵 😵 😵 😵 ...aj kávičku a zákusok ti urobím 😵 😵 😵 😵
...nie - sa pýšim maminkiným perím 😅 ...ale po dohode s ňou ...šak by bolo škoda si to nechať pre seba na povale 😀 😀 😀
...no a ešte máme kuchára ...ten Jurkovi strašne išiel ... aj s vysokou čapicou 🙂

lucim
23. máj 2010

strajkuje mi net ... sorry za odmlku 😖 ... ale ten hokej je dramaticky. 🙂
ozi uuuuf, tak to by ma zlozilo. u nas bol boj s poobednym uspatim, bol neskor, ale bol. spanok.

ozi
23. máj 2010

ty brďo dráma... 😕

ozi
23. máj 2010

@zmurkaz , no ja ešte budem zajtra pokračovať, to vieš tri deti 😉 , a to som ešte prezliekala postele, takže niečo navyše 😝

lucim
23. máj 2010

6 sekund

lucim
23. máj 2010

sestry cesky, gratulujeeeeeem , dobre ste to hrali 😵 😵 😵 😵 😵

ozi
23. máj 2010

česi sú majstriiiiii!!!!

ozi
23. máj 2010

gratuľujem našim bratom a sestrám 😉

zmurkaz
23. máj 2010

🙂 😵 😵 😵 ...graulka 😉

....babulky idem off...už som bola aj narýchlo o poschodie vyššie kojo.... tak už si idem aj lahnúť....zajtra mám toho veľa - tak uvidím, kedy sa sem dopracem ☹
...pááá

lucim
23. máj 2010

idem aj ja, som tiez stale nejaka slabsia. tak idem dobijat baterky. dobru nocku slniecka srdiecka. 🙂

ozi
23. máj 2010

@zmurkaz dobrúúúú 😉

ja už tiež idem 😔

zajtra idem na pohreb ☹ , kamarátke zomrel ocinko, som ho dobre poznala a robil nám aj vedúceho v klube 😢 , taký priamy človek to bol, čo na srdci, to na jazyku, žiadne keci poza chrbát, preto som ho mala rada, mal rovných 60 ☹ ☹ ☹

ozi
23. máj 2010

@lucim dobrúúú 😔

traktor
23. máj 2010

prvy krat kukam particku..je to supeeeer 😀 😀 😀 ....tak a kedze slniecka isli spat tak zhasnem...dobru noc 😵 ......a bola .....tmaaaaaaaaaaaa

zaba2707
23. máj 2010

ahojte bambulky ako citam poslednych par riadkov uz ste zhasli, ale ja som vas chcela aspon kuknut. Vcera sme boli opekat v prirode bolo super (Fifo sice stratil tenisku a to uz druhy par) ale aj tak bolo super. Dnes sme boli na prechadzke, potom plavat .. dlho sme mali iba dva zubky potom sa zacala tlacit horna prava jednicka no a za nou ta druha a spodne dvojky ... tak je toho v celku dost. Ale je to herec zvlada to fajn 🙂

zaba2707
23. máj 2010

tak dobru nocku vsetkym cmuk

sevzuz
23. máj 2010

no nic babulky zase som vas nestihla a to je heslo mojich poslednych dni NESTIIIHAM nic na nervy
a zabi aj u nas to je otazka casu kedy udeme hladat nejaku tenisku alebo nieco, co uz ked su taky akcny 😒
zelam dobru noc vsetkym

nina41
24. máj 2010

Dobre ranko 😵
Oslavenčekom minulym aj terajšim prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵

brusinka.pusinka
24. máj 2010

Krásné raníčko všem a Oslavenkyňi Lilince Od Alex k jejím 11 měsícům všechno nej nej nej 😵 😵 😵

Děkuji za pochvalu malé a naši zlatí kluci byli skvělý až na ten závěr 😉 😀

ozi
24. máj 2010

dobrééé ránko, Lilinke všetko naj 😵

traktor
24. máj 2010

ahojte, oslavencom gratulujem 😵 , a halo , halo, kde ste vsetky?...je tu niekto kto moze potvrdzovat aukcie a bude tu okolo 12tej?

lucim
24. máj 2010

Dobre ranko 🙂
traky, ja idem asi na urad, inak by som ti to oklikala, ale dam ti vediet, ci vyrazim a kedy.
a Lili chodiacej vymyselnicke zlaticku malemu vasetko naaaaaj 🙂

traktor
24. máj 2010

dakujem lucim, dakujem in 😵 ...nakoniec sme mesto presunuli na neskor, tak si to odkliknem a mozme vyrazit 😀 😉

monr
24. máj 2010

ahojky kočky

oslávencom gratulujem, aj minulým 😀

chválim hromadne fotenky.

a my máme doma miesto mišky malého miška. Pribudli sme do klubu ostrihančekov. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre