• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
už tu sedím nerušene - tak 30min :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...vybavila som 2 inzeráty, do 2 tém prispela, skontolovala FB ... .jááááj - a furt je kľud - Zuzi spíííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...a včera spala v postieľke od 21:30 cca do 1:20 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - ja som si táááák pospala - som nikoho podvedome nestrážila :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:

No a vygruntovala som 2 izby :sweat_smile: ...a idem na ďalšie :rolling_eyes: ...to asi škodí - nemať PC :grinning: :grinning:
23. máj 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka ...No niektoré mám - ale všetko je v mojom PC ...ktoré má vírusa :angry: :angry: :angry:
23. máj 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ale chcem to všetko odfotiť :wink:
23. máj 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka potom hod...zvedavost nepusti...musim vidiet :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky lucim :wink:

držím palce bratom čechom :wink:

deti spia, bodaj by nie, Maťo dnes vstával o piatej, Samko dnes cez obed nespal :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Saška poobede spala 20 minút :angry: :angry: :angry: , takže zalomení už o ôsmej, aspoň, že tak :confused:
23. máj 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trakuš ...jasné - ale tento tatinov PC ...som tam do albumu pre Ani niečo naškrábala a som to sem súkala 15 min :rolling_eyes:
ozi ...tak tomu sa hovorí zaslúžený oddych
23. máj 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz , to Ti poviem, a keby si videla, aký mrakodrap ožehlených vecí som od ôsmej urobila, tak ozaj zaslúžený :wink:

a to si tie kostýmy šila sama? :confused:
23. máj 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozi - príííííď aj k nááám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...aj kávičku a zákusok ti urobím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
...nie - sa pýšim maminkiným perím :sweat_smile: ...ale po dohode s ňou ...šak by bolo škoda si to nechať pre seba na povale :grinning: :grinning: :grinning:
...no a ešte máme kuchára ...ten Jurkovi strašne išiel ... aj s vysokou čapicou :slight_smile:
23. máj 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strajkuje mi net ... sorry za odmlku :confounded: ... ale ten hokej je dramaticky. :slight_smile:
ozi uuuuf, tak to by ma zlozilo. u nas bol boj s poobednym uspatim, bol neskor, ale bol. spanok.
23. máj 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty brďo dráma... :confused:
23. máj 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz , no ja ešte budem zajtra pokračovať, to vieš tri deti :wink: , a to som ešte prezliekala postele, takže niečo navyše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. máj 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6 sekund
23. máj 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sestry cesky, gratulujeeeeeem , dobre ste to hrali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. máj 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
česi sú majstriiiiii!!!!
23. máj 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratuľujem našim bratom a sestrám :wink:
23. máj 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...graulka :wink:

....babulky idem off...už som bola aj narýchlo o poschodie vyššie kojo.... tak už si idem aj lahnúť....zajtra mám toho veľa - tak uvidím, kedy sa sem dopracem :frowning2:
...pááá
23. máj 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja, som tiez stale nejaka slabsia. tak idem dobijat baterky. dobru nocku slniecka srdiecka. :slight_smile:
23. máj 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz dobrúúúú :wink:

ja už tiež idem :pensive:

zajtra idem na pohreb :frowning2: , kamarátke zomrel ocinko, som ho dobre poznala a robil nám aj vedúceho v klube :cry: , taký priamy človek to bol, čo na srdci, to na jazyku, žiadne keci poza chrbát, preto som ho mala rada, mal rovných 60 :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. máj 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim dobrúúú :pensive:
23. máj 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvy krat kukam particku..je to supeeeer :grinning: :grinning: :grinning: ....tak a kedze slniecka isli spat tak zhasnem...dobru noc :dizzy_face: ......a bola .....tmaaaaaaaaaaaa
23. máj 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky ako citam poslednych par riadkov uz ste zhasli, ale ja som vas chcela aspon kuknut. Vcera sme boli opekat v prirode bolo super (Fifo sice stratil tenisku a to uz druhy par) ale aj tak bolo super. Dnes sme boli na prechadzke, potom plavat .. dlho sme mali iba dva zubky potom sa zacala tlacit horna prava jednicka no a za nou ta druha a spodne dvojky ... tak je toho v celku dost. Ale je to herec zvlada to fajn :slight_smile:
23. máj 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru nocku vsetkym cmuk
23. máj 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic babulky zase som vas nestihla a to je heslo mojich poslednych dni NESTIIIHAM nic na nervy
a zabi aj u nas to je otazka casu kedy udeme hladat nejaku tenisku alebo nieco, co uz ked su taky akcny :unamused:
zelam dobru noc vsetkym
24. máj 2010 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :dizzy_face:
Oslavenčekom minulym aj terajšim prajeme všetko naj naj najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. máj 2010 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásné raníčko všem a Oslavenkyňi Lilince Od Alex k jejím 11 měsícům všechno nej nej nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Děkuji za pochvalu malé a naši zlatí kluci byli skvělý až na ten závěr :wink: :grinning:
24. máj 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrééé ránko, Lilinke všetko naj :dizzy_face:
24. máj 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, oslavencom gratulujem :dizzy_face: , a halo , halo, kde ste vsetky?...je tu niekto kto moze potvrdzovat aukcie a bude tu okolo 12tej?
24. máj 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
traky, ja idem asi na urad, inak by som ti to oklikala, ale dam ti vediet, ci vyrazim a kedy.
a Lili chodiacej vymyselnicke zlaticku malemu vasetko naaaaaj :slight_smile:
24. máj 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem lucim, dakujem in :dizzy_face: ...nakoniec sme mesto presunuli na neskor, tak si to odkliknem a mozme vyrazit :grinning: :wink:
24. máj 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kočky

oslávencom gratulujem, aj minulým :grinning:

chválim hromadne fotenky.

a my máme doma miesto mišky malého miška. Pribudli sme do klubu ostrihančekov. :grinning:
24. máj 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok