Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
24. máj 2010

a sme doma..lahsi o par koruniek ale patko stastny ako blcha 😉 ...zmurka treba zbalit veci a napisat jej , nech vrati peniaze....mne sa zatial len v 2 pripadoch potvrdilo, ze aj vyborne hodnotenie nie je zarukou , ze tovar bude skvely 😠 ...a este ma mozno caka jedna som zvedava, ...uz 2 tyzdne cakam na vonasvky za vyse 600 korun a niv...a tiez ma vyborne hodnotenie 😅

traktor
24. máj 2010

jej pekne...aj ja ceeem 😀

laurajana
24. máj 2010

Lucia...škoda, že si to nie doporučene radšej v takom prípade..."nájdeš si ju a hotovo" ...zároveň prajem krásne vytvorenie takej zelene, fíha, nás to čaká, keď sa tu všetko okolo podokončuje a bude na to stavaný dvor 😉

držím palce pri nákupoch, čo sa netu týka...

ani3012
24. máj 2010

pekný deň prajem !!! 🙂

@alexarisko...................24.6................lilien má 11 mesiačikov 😵 😵 😵

Meniny oslavuje: Ela,
Meniny oslavuje v ČR: Jana, Inka, Vanesa

Eluške od @samayka prajeme všetko najlepšie !!!
A tiež všetko najlepšie Jankám do Čiech- @pirinka

Kalendárium:
♦ Európsky deň národných parkov (EUROPARC, oslavuje sa od 1999; v ten deň 1909 vo Švédsku vyhlásili prvý národný park v Európe)

lucia32
24. máj 2010

Doporučene som to poslala...tak dúfam, že ma neodrbe 😝
Zahradku len tak light skultúrniť...síce tam žijeme, ale nielen my sami....a sama to financovať nebudem, síce tu kríček, tam stromček, trošku kamienkov, ale ide to do peňazí.... 😝

traktor
24. máj 2010

tu kricek tam kricek a prazdna penazenka...juj aj nam by trebalo aj vyrovnat aj posadit aj vsetko.. 😅 ...ale neda sa ...raz...a zazvonil zvonec a rozpravky je koniec... 😀

lucia32
24. máj 2010

Traky...však ja viem...svokra oči ku mne upína, bo švagrovci, že nem majú peniaze a ja som čo? Mikuláš? 😅 Niečo že prispeje, ale neviem, či mi uverí, že jeden stromček aj 15€ stojí 😀 Kupovvali obyčko 2 malé tujky a že až 6€ dali...
😝

traktor
24. máj 2010

kebyze zistis, ze si ozaj mikulas 😀 ...tak dojdi aj ku nam, hej? 😀 😀 😀

lucia32
24. máj 2010

A ešte aj tento štýl sa mi páči....hlavne aby to nepýtalo vela " jesť " 😀

lucia32
24. máj 2010

Trak...okej...tak čakaj, možno aj tebe zatial narastie brada 😀
No velmi sa to nezväčšilo 😝

lucia32
24. máj 2010

ešte raz...

traktor
24. máj 2010

aj to je pekneee 🙂

traktor
24. máj 2010

a zmurka ...toto som chcela pre simonu.. http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2148904 dufam, ze sa jej bude pacit...ked nie...obrezem si sadielko a vtrepem sa do toho ja 😀

ani3012
24. máj 2010

@laurajana sa vydaril aj tatino aj Lauruška 😀

laurajana
24. máj 2010

ani 😀 😀 😀

lucia mamina dala za 0,30 centov sme mi kupovali tie biele kamienky 100kg na dekoráciu - biely mramor a čo sa týka tých farebných drevených štiepok to je asi na 25kg vrecko stálo asi 5 eur a fólia čierna pod to to ani cenu neviem, to by skôr svokruša vedela nie je doma...no a čo sa týka tých všelijakých tují a pod. na dekor, to sú dosť fin. náročné, ale dá sa to riešiť aj rôznymi rastlinkami ako do skalky...určite to bude príjemná zábava za dobrý peniaz...a potom budeš spokojná 😉

laurajana
24. máj 2010

0,30 centov za 1kg takže 30 eur za 100kg vrecko a vyšlo nám to na plochu tak na zhruba 3x3m, takže dosť toho človek potrebuje

laurajana
24. máj 2010

čo sa týka tej druhej foto, kde je aj trávnik tak to chceme nejak riešiť my - hlavne aby sa mali kde detičky hrať.... 😉

ani3012
24. máj 2010

@lucia32 to vieš,niektoré ženy peniaze na účte chcú mať hneď,ale ak to má isť naopak,tak to už nie 😠

ani3012
24. máj 2010

@traktor a čo pekné ste Patrikovi kúpili? 😕

ani3012
24. máj 2010

@brusinka.pusinka hej veľmi smutná správa 😔 😔 😔

ale gratulka k zlatej medaile !!!! 😉 🙂

traktor
24. máj 2010

boli sme v tescu a maju 25 percent zlavy na oblecko tak ma tricko, kratasy a siltku hot...neviem ako sa to pise vils 😀 , + sandalky+ sadu traktorov a futbalovu loptu za 4,99 eura a v sekaci sme nasli za 3 eura futbalovy dres...takze ma toho kopu a vyslo to len na nieco vyse 40 eur 🙂

traktor
24. máj 2010

a co sa stalo tomu mukovi?...viem, ze zomrel....smutne...on mal uz predtym dake psychicke problemy.....

traktor
24. máj 2010

no a prisli sme na to az doma...ze tie kratasy vlastne ani nie su kratasy ale plavky 😀 😀 😀 ...ale tak vyzeraju...takmy mame skratka kratasy..noo 😀

brusinka.pusinka
24. máj 2010

ahojky babulky byli jsme venku 😉
Ivko kuk http://www.novinky.cz/kultura/201098-zemrel-zpe...

ani3012
24. máj 2010

vraj sa mohol predávkovať liekmi,mal psych.problémy
" Štyridsaťpäťročný spevák sa netajil tým, že trpí depresiami, mal aj problémy s alkoholom a drogami. Jeho manželkou je Slovenka Eva, ktorá bola jeho najvernejšou fanúšičkou. Majú spolu dcérku Noemi. "
@traktor

ani3012
24. máj 2010

brusi a prečo sa mi neukázal tvoj príspevok? Som teraz jak blbá 😅 😝

traktor
24. máj 2010

smutneee...ale myslim, ze sa to dalo unho cakat....

ani3012
24. máj 2010

traky,tak to ste krásne nakúpili.
Akurát som dnes hovorila s mojou tetou.
Že dať za väčší nákup 1800 korún nebolo až také strašné ako dať teraz 60 eur 😀

lucia32
24. máj 2010

Ja mám posunutý čas na konovi o 2 hodiny 😅
Laura...kamienky sme teraz kupovali, bo sme robili dráhu pre auto,takže na tie viem kam... foliu máme tiež, bo sme kupovali pod jahody a nedali sme 😝 , na stromčeky a rastlinky som bola dnes kuk v Baumaxe, no záleží čo chceš, od 5€ až do 100 😀 Kôru sme niekedy už kupovali a kedže sme pod to nič nedali, všetká sa stratila v zemi 😅
Máme známu čo okolo toho behá, tak možno niečo vybavíme lacnejšie, ked pôjdu nakupovať...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre