• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
ahojkýýýý :wink:
24. máj 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás bouře a lijáááky :confounded:
24. máj 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak izba snád už bez mravcov, kočík zložený, vid foto...testnúť sme nestihli, chceli sme, do toho prišla búrka a bolo...pred chvílou dopršalo a svieti slniečko :sweat_smile: tak zajtra sa povozíme...

s tým časom by som si ani nebola všimla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@ani3012 prečo máš kuchyňu od vosku?? :confused:

@traktor tak paťko mal radosť z nákupu a darčekov :dizzy_face:
24. máj 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn - jéééééé a posledná foto jr najsamlepšia :dizzy_face: :dizzy_face:
24. máj 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in jeeej...ta kocik super :wink: , a patko mal samozrejme radost...som mu nechaa volnu ruku, sam si vybral co chcel, tak bol stastny ako blcha :slight_smile:
24. máj 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a erik je fesaaaaaaaaaaaak :dizzy_face: :dizzy_face:
24. máj 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trakyyy .... už sa mi dá prihlásiť na aukcie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. máj 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej zmurka tak hor sa na aukcie..len jedna rada, vzdy predtym ako kliknes, mrkni sa aj na hodnotenie...pretoze niektore ponukaju krasne veci a v hodnoteni potom maju vela nespokojnych zakaznikov, ktory zaplatia ale tovar uz nedostanu...
24. máj 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ze takym nespolahlivym nezrusia pristup :angry:
inn peknucky kocik a maaaxxximalne spokojny ericko. :slight_smile:
ahoj zmuuuur. :slight_smile:
traky a co si to ten patko vybral? mam nalistovat? :wink:
24. máj 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim tak oblecko, a loptu zltu...aby mu ladilaku kopackam a dres pre futbalistov, a zbiera taktoriky tak sivybral nove modely
24. máj 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi dietko zaspalo od 12:15 ...vtedy sa zobudila až o 18:00....tak už aj ruky mám voľné .....
24. máj 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mam kabel ... a dieta zahryznute na ponozke ... :grinning:
24. máj 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky, to si patko dobre vybral. :slight_smile:
zmur, zuzinka ma vydrz :wink: , u nas obcas tiez tak.
24. máj 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka :dizzy_face: , lucim :grinning: :grinning: :grinning: zahryznute na ponozke? :grinning:
24. máj 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim .... aj my máme radi ponožky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak im dajte jest daco poradne, neee? :grinning:
24. máj 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...to sú tie kojené deti :grinning: :grinning:
A ozaj - je tu téma ktorá má viac príspevkov ako my ? :confused: :grinning:
24. máj 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ale tu je taaaaaak super...ze az...sak zato tu furt kazdy nakukuje...aj zo sukromnych...a par ich tu aj ostane :grinning:
24. máj 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. máj 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som kukala kolko mame prispevkov...ty kokso..fakt veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela :grinning:
24. máj 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska krásny kočík :dizzy_face:
a ten vosk- Patrik sa hral so sviečkami.
Evička už spinká od pol ôsmej- nech si dobré zvyky zachová :grinning: Ešte Patrik a bude kľud :slight_smile:
24. máj 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukuk..já zrovínka taky nakukuju :sunglasses: ...ale máte tady už nějak pozdě,neee?V tuhle dobu už většinou spím :confused:

U nás po bouřce,děti se šly s taťkou provětrat a já jsem si nachystala oběd zase na pár dnů :sweat_smile:

Všem co dnes slavili.....hurá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A krásné fotky..Innes,Erik je chlapisko :dizzy_face:

..mravence spolehlivě likvidujeme kypřícím práškem :wink:
24. máj 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem dať do postele mladého .... mangelík práve odpratáva sedačku čaluníkovi - budeme novíííí :dizzy_face:
24. máj 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o a jedzte ovocie a zeleninu :stuck_out_tongue_closed_eyes: kukám Markízu
24. máj 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočík je zatial krásny, uvidíme či bude aj po prvej prechádzke :grinning:

a už spíme...a ešte zopár fotos z kúpania dnešného :slight_smile: som sa rozfotila, bo som doteraz moc nefoto, bo som mala rozladený foťák(fotil rozmazane a moc svetlo) a za ten svet som ho nevedela dať naspak...ale v sobotu ma osvietilo, tak zase fotím o 106 :grinning:
24. máj 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
*****julovo -červencove slniečka- stretko KOšICE*****
POZYVAM VAS NA DALSIE KOšICKE STRETKO, MIESTO A CAS SA ESTE UPRESNI...KTO MA NAPAD, SEM S NIM...PROSIM PRIPISTE SA ...
KEDY?29.7.2010
O KTOREJ?...upresnime
KDE?....upresnime
KTO? Ven +Emka
Rei+Petko
Traktor+Matko
24. máj 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte k oblečku z mmb... posledne som pre erika vydražila hnedú zamatovú súpravku...na foto super, aj v reáli super, len patentky boli pásikavé a biele pásiky zafarbené naružovo :angry: :angry: na teplákoch viac, na bundičke úplne slabunko, takmer nevidieť,tak to by mi neva, ale tie tepláky...na jej foto to vidieť nieje...ani to nespomenula :angry: keby to chcem pre dievča, tak ružová mi neva, ale pre chalana :confounded: tak som bola tiež nasr..dená..som si to všimla po niekolkých dňoch, ked som sa dostala k nej bližšie ju okuknúť(ked prišla, tak v tej rýchlosti som si to nevšimla a viacej som bundu okukovala)no čo, dalšie tepláky do záhrady :rolling_eyes:
24. máj 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in ..len fot, vsak mas koho..je rozkosny..radost pozriet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. máj 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky...neprovokujte so stretkoooom :grinning: :grinning: :grinning: aj ja by som chcela ísť, ale asi neeeem :sweat_smile:

simi...tie búrky boli asi skoro všade :sweat_smile:

ani, ale riadne umyté :wink:

a ja hlava dubová..som zabudla zagratulkovať výmesačníkom a našej sýkorke Eluške k meninkám :dizzy_face: :dizzy_face: cmuk cmuk cmuk
24. máj 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in pamätas, ked som tu dala tu supravu rifle a nike bunda...co som vydrazila pre matka?..ona pise..peckova, uplne ako nova, velkost 86/92...no prisla...bunda sama zmolinka..a velkost 80/86...a je nam uplne nadoraz...a pritom ma neskutocne vela dobrych hodnoteni... :angry:
24. máj 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok