Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
24. máj 2010

ahojkýýýý 😉

zmurkaz
24. máj 2010

u nás bouře a lijáááky 😖

inneska
24. máj 2010

tak izba snád už bez mravcov, kočík zložený, vid foto...testnúť sme nestihli, chceli sme, do toho prišla búrka a bolo...pred chvílou dopršalo a svieti slniečko 😅 tak zajtra sa povozíme...

s tým časom by som si ani nebola všimla 😝

@ani3012 prečo máš kuchyňu od vosku?? 😕

@traktor tak paťko mal radosť z nákupu a darčekov 😵

zmurkaz
24. máj 2010

inn - jéééééé a posledná foto jr najsamlepšia 😵 😵

traktor
24. máj 2010

in jeeej...ta kocik super 😉 , a patko mal samozrejme radost...som mu nechaa volnu ruku, sam si vybral co chcel, tak bol stastny ako blcha 🙂

traktor
24. máj 2010

a erik je fesaaaaaaaaaaaak 😵 😵

zmurkaz
24. máj 2010

trakyyy .... už sa mi dá prihlásiť na aukcie 😵 😵 😵

traktor
24. máj 2010

jej zmurka tak hor sa na aukcie..len jedna rada, vzdy predtym ako kliknes, mrkni sa aj na hodnotenie...pretoze niektore ponukaju krasne veci a v hodnoteni potom maju vela nespokojnych zakaznikov, ktory zaplatia ale tovar uz nedostanu...

lucim
24. máj 2010

a ze takym nespolahlivym nezrusia pristup 😠
inn peknucky kocik a maaaxxximalne spokojny ericko. 🙂
ahoj zmuuuur. 🙂
traky a co si to ten patko vybral? mam nalistovat? 😉

traktor
24. máj 2010

lucim tak oblecko, a loptu zltu...aby mu ladilaku kopackam a dres pre futbalistov, a zbiera taktoriky tak sivybral nove modely

zmurkaz
24. máj 2010

mi dietko zaspalo od 12:15 ...vtedy sa zobudila až o 18:00....tak už aj ruky mám voľné .....

lucim
24. máj 2010

uz mam kabel ... a dieta zahryznute na ponozke ... 😀

lucim
24. máj 2010

traky, to si patko dobre vybral. 🙂
zmur, zuzinka ma vydrz 😉 , u nas obcas tiez tak.

traktor
24. máj 2010

zmurka 😵 , lucim 😀 😀 😀 zahryznute na ponozke? 😀

zmurkaz
24. máj 2010

Lucim .... aj my máme radi ponožky 😀 😀 😀 😀

traktor
24. máj 2010

šak im dajte jest daco poradne, neee? 😀

zmurkaz
24. máj 2010

😀 😀 😀 😀 ...to sú tie kojené deti 😀 😀
A ozaj - je tu téma ktorá má viac príspevkov ako my ? 😕 😀

traktor
24. máj 2010

nieeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 ..ale tu je taaaaaak super...ze az...sak zato tu furt kazdy nakukuje...aj zo sukromnych...a par ich tu aj ostane 😀

zmurkaz
24. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀

traktor
24. máj 2010

som kukala kolko mame prispevkov...ty kokso..fakt veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela 😀

ani3012
24. máj 2010

@inneska krásny kočík 😵
a ten vosk- Patrik sa hral so sviečkami.
Evička už spinká od pol ôsmej- nech si dobré zvyky zachová 😀 Ešte Patrik a bude kľud 🙂

simonito
24. máj 2010

Kukuk..já zrovínka taky nakukuju 😎 ...ale máte tady už nějak pozdě,neee?V tuhle dobu už většinou spím 😕

U nás po bouřce,děti se šly s taťkou provětrat a já jsem si nachystala oběd zase na pár dnů 😅

Všem co dnes slavili.....hurá 😵 😵 😵

A krásné fotky..Innes,Erik je chlapisko 😵

..mravence spolehlivě likvidujeme kypřícím práškem 😉

zmurkaz
24. máj 2010

idem dať do postele mladého .... mangelík práve odpratáva sedačku čaluníkovi - budeme novíííí 😵

ani3012
24. máj 2010

o a jedzte ovocie a zeleninu 😝 kukám Markízu

inneska
24. máj 2010

kočík je zatial krásny, uvidíme či bude aj po prvej prechádzke 😀

a už spíme...a ešte zopár fotos z kúpania dnešného 🙂 som sa rozfotila, bo som doteraz moc nefoto, bo som mala rozladený foťák(fotil rozmazane a moc svetlo) a za ten svet som ho nevedela dať naspak...ale v sobotu ma osvietilo, tak zase fotím o 106 😀

traktor
24. máj 2010

*****julovo -červencove slniečka- stretko KOšICE*****
POZYVAM VAS NA DALSIE KOšICKE STRETKO, MIESTO A CAS SA ESTE UPRESNI...KTO MA NAPAD, SEM S NIM...PROSIM PRIPISTE SA ...
KEDY?29.7.2010
O KTOREJ?...upresnime
KDE?....upresnime
KTO? Ven +Emka
Rei+Petko
Traktor+Matko

inneska
24. máj 2010

a ešte k oblečku z mmb... posledne som pre erika vydražila hnedú zamatovú súpravku...na foto super, aj v reáli super, len patentky boli pásikavé a biele pásiky zafarbené naružovo 😠 😠 na teplákoch viac, na bundičke úplne slabunko, takmer nevidieť,tak to by mi neva, ale tie tepláky...na jej foto to vidieť nieje...ani to nespomenula 😠 keby to chcem pre dievča, tak ružová mi neva, ale pre chalana 😖 tak som bola tiež nasr..dená..som si to všimla po niekolkých dňoch, ked som sa dostala k nej bližšie ju okuknúť(ked prišla, tak v tej rýchlosti som si to nevšimla a viacej som bundu okukovala)no čo, dalšie tepláky do záhrady 🙄

traktor
24. máj 2010

in ..len fot, vsak mas koho..je rozkosny..radost pozriet 😵 😵 😵

inneska
24. máj 2010

traky...neprovokujte so stretkoooom 😀 😀 😀 aj ja by som chcela ísť, ale asi neeeem 😅

simi...tie búrky boli asi skoro všade 😅

ani, ale riadne umyté 😉

a ja hlava dubová..som zabudla zagratulkovať výmesačníkom a našej sýkorke Eluške k meninkám 😵 😵 cmuk cmuk cmuk

traktor
24. máj 2010

in pamätas, ked som tu dala tu supravu rifle a nike bunda...co som vydrazila pre matka?..ona pise..peckova, uplne ako nova, velkost 86/92...no prisla...bunda sama zmolinka..a velkost 80/86...a je nam uplne nadoraz...a pritom ma neskutocne vela dobrych hodnoteni... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre