• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
@traktor : ja som zistila,že Evi mi preto ani nechcela papať,lebo sa nasýtila sušienkami a kuk.chrumkami.Potom nebola dostatočne hladná.a dne s sa aj rozplakala,keď som jej povedala,že ideme papať
24. máj 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, máš 100% pravdu...to je také krásne, ked si spokojne odfukuje :dizzy_face: :dizzy_face: ako aj teraz :dizzy_face: :dizzy_face:
no najkrajsie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a este ked povie mama a tak krasne na mna pozrie a prituli sa...aaaaaaaaach :dizzy_face:
@traktor už je dnes !!!!!!! :grinning:
no traky,inak Matej je veľmi šikovný :slight_smile: :dizzy_face:
traky, u nas by som to spraskala ja - a na buduce by mu to supli, kym by som sa nepozerala.
ale tie najblizsie susedy su zlate, respektuju ma, aj ked oni to robili inak a .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lentilky joooooooj :astonished: a nemohol by ich teda aj zapijat colou? :angry: :grinning:
24. máj 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyhodte ma ktosi do sprchy :stuck_out_tongue_closed_eyes: resp. na balkon, leje ako šibnuté, tak berem šampon a uterák a letím von, kým nezastavia kohútik :grinning: :grinning:
24. máj 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani..nasho matka presla chut na chrumky...uz ani burizony nechce...len jablcko, a varenu stravu...zeby sa chcel zdravo stravovat? :grinning: ...asi to tak pride...ochutnat musia vsetko,nieco zachuti ..az sa toho prejedia a podme na dalsie jedlo...
24. máj 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. máj 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in :grinning: :grinning: :grinning: ani...ta kde je tabulka ked je uz dalsi den :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....lentilky...marnost...my sme lentilky davali az ked boli uz riadne velky...
24. máj 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale malá nechce ani ovocie,ani det.výživu- také slané čipse alebo tyčinky to áno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
lebo miška papa lentilky, tak či môžu dať malému...šak bez ohladu nato, že je to čoko a samé farbivo, by sa s tým skôr zakuckal, ako to zjedol :confounded:
ani otras...a sam si zapalil..ze? :angry: . tych rodicov by som zavrela za to...
24. máj 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky dakujem za pekne slova...fakt ste mi dodali novu odvahu...inak bola som chvilku v sprche lebo som uz taka znicena ze chodim s mastnymi vlasami, bobriky pod pazuchou no hruza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bola som s tym pobojovat kedze krpcek mi to umoznil...teraz sa uz len musim dat dokopy a pokracovat s tym mojim krpcom aby sme sa znovu zosuladili :slight_smile: on je zlatucky len nechce spinkat...ja ale strasne nerada pocuvam veci o hyperaktivite a podvyzive a neviem com zlom, vzdy mi to zoberie kopec energie...viem ze to nesmiem vzdavat a ze si najdeme s krpcom nejake to zosuladenie zase...
traky, mamtkovi posielam veeelku pusu, sikovnicek, uz pise. jeeej. :slight_smile:
a mojkaci su to nasi, lasky velike, aj ked spia, aj inokedy. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
chrumky u nás idú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ivka, šak ani ju dala tú tabulku :slight_smile:

my zatial papáme všetko, konečne, tak som rada...dak dám aj chrumku, za odmenu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. máj 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem na ten balkon, už uťahujú kohútik :grinning:
24. máj 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jaj, chudak chlapec. :unamused:
klari, hocikedy, radsej sa vykecaj u nas, ako pocuvat premudrele tetky. :wink:
24. máj 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim...ja furt hovorim, ze je to preto, ze to odpozoruje od deti...uz patko taky bol... :wink: ...inak uz spime na normalnej posteli...zatial ani raz nespadol...a rano...otvoria sa dvere a uz cupka...pocujem na dlazbe krociky :grinning: :grinning: :grinning: ...sam krasne zlezie a hlada nas...jaj velmi ho lubim...si ho veeeelmi uzivam, vsak je posledny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ivka chce tabulku vymesacnikov, ked nam to tu pise, ze je po polnoci. :grinning:
@inneska ale Ivanka myslela tabuľku oslávencov :grinning:
24. máj 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klara nech si tetky kecaju...ti zavidia krasneho mladeho :dizzy_face:
24. máj 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooooooooo presne...nech mozme gratulovat, ne?..nech si na to dam kus kolaca...nech mam dovod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to kašlem ! Zamrzne mi kôň a než mi odošle príspevok,tak ďalšia odpovie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. máj 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: dakujem este raz babky za podporu...dnes uz idem spat...som kaput...ale zajtra ak maly dobre zaspi pridem pokecat viac...prajem prijemnu a pokojnu nocku :wink:
24. máj 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslem ti moju kobylku nech ho ohreje...kona jedneho stareho :grinning:
traky uz aj my neriesime postel ci postielku - matulo spava na manzelskej, v poslednej dobe sa ku mne chodi v noci tulit, vcera sme na jednom kraji boli macka ja aj matko, naco nam je velke letisko? :slight_smile: a rano si sadka a zacne dzavotat a bud na mna pocka, alebo krasne zide a tapkaju rucicky po zemi. :slight_smile:
klara dobru nocku :wink: ...a chodte dakto vytiahnut inku z toho balkona..bo nam prechladne...ten anin kon tu doniesol zimu...
24. máj 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim :dizzy_face: ...uzivajme si ich, kym sa da...je to krasne , ked sa pritulkaju, ..a kazdy den sa menia pred ocami, viac dokazu... :dizzy_face:
24. máj 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj super Matej ! Ale akú stabilitu má! by som nepovedala,že má len 11 mesiacov
24. máj 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok