• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
lauri....úlovky pekné...malá je kočka...ja momentálne nič nelovím...len pančušky :grinning: , som klikala na bodynka, ale šli vysoko, tak som to nechala...ale aj tak ich vyhrala júlovka k1k2k3....ked si ju pamätáte...
25. máj 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééé :grinning: :grinning: ..no ostane to v rodine :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žmurka, že v rodine :grinning: ale na nosené už tolko neprihadzujem, lebo nie vždy je foto reálna skutočnému stavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: radšej prihodím o pár eurá viac a máme nové :slight_smile: aj ked na doma stačia používané...ked už bude chodiť do škôlky, tak to už bude inéééé...jaj rozmýšlam už dopredu :grinning:
25. máj 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som to mzslela že v júôpvkovej rodine :wink:
25. máj 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
morgen :slight_smile: ...lucia píše na FB, že jí zdochol koň, tak jsem ho přišla resuscitovat :grinning:

tak jsme po víkendě u babičky zase doma....bylo to super náročné :sweat_smile:
V sobotu jsme vyrazily, booože, to bylo zas radosti :grinning: Hlavně druhej den, když emča vstávala v 7 ráno :grinning:

Máme tady v de jinak pouť neboli Volksfest, tak asi zejtra zajdu s emčou na labutě :grinning: Je tam kindernachmittag, tak jí zapojím do nějaký soutěže.... A v sobotu přijde mamuch hlídat, tak si asi půjdem do bírceltu zajódlovat :grinning:
25. máj 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no anik ja sa tiez nestiham cudovat, nechce ma do papulky pustit nakuknut ale ked odsavame sople ktore mame cely cas co lezu zuby tak som nahliadla a nemohla som tomu uverit ze zrazu uz tak vela ich ma vonku :grinning:
25. máj 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vendul...já ti NEROZUMÍÍÍÍÍM....ale určitě se budete mít dobře :sunglasses: :grinning:
25. máj 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 ale veď viem,že to nie naschváľ.Keď som ti minule ja prihodila,tak tiež som bola jak blbá.Hlavne,že si sem aj link nahodila,že sa ti to páči :sweat_smile:
25. máj 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam taky nerffff, este 2.5 som vyhrala na aukcii parfemy za 22.50 , hned som aj peniaze previedla, baba potom hned odpisala ze ich uz ma na ucte a ze balicek poslala....a stale nic..som jej pisala a ze to moze tak dlho cestovat...moze? :confused:
25. máj 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám vybavenú dobierku z piatka
@traktor
25. máj 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ven obcas ani ja nerozumiem :grinning: ..ale je super...rada ju citam....a uz o chvilku aj uvidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :grinning: :grinning: :grinning:
Traky....zjisti si cestu balíčku,podle podávacího čísla,bys měla na netu najít,kde se teď balíček nachází....
ani lu...sak ...mozte si ju aj poziciavat....jeden tyzden u jednej, jeden u druhej... :grinning: :grinning:
25. máj 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky tak ty uvidíš Vendul na živo?????,a kdepak se vy holky jedny ušaté potkáte?hmmm?pak se těším na fota :wink:
25. máj 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laura pekne ulovky, malaje zlatunka :slight_smile:
25. máj 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
*****julovo -červencove slniečka- stretko KOšICE*****
POZYVAM VAS NA DALSIE KOšICKE STRETKO, MIESTO A CAS SA ESTE UPRESNI...KTO MA NAPAD, SEM S NIM...PROSIM PRIPISTE SA ...
KEDY?29.7.2010
O KTOREJ?...upresnime
KDE?....upresnime
KTO? Ven +Emka
Rei+Petko
Traktor+Matko
25. máj 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj zas som skončila na bazárikoch :grinning: , kukám tieločka a bodynka na leto...ale na budúci pondelok pôjdem do KE a naživo si okuknem v H&M , ich bodynká mám najradšej
:slight_smile:
traky...no ja čakám od 13.tiež na prachy za reklamačku, dúfam, že ma neodrbká...ma kopec cez 1300 hodnotení a samé pozitívne...a tiež nie malá suma 26€ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vendy....tak to ty si nám oživila koňa? zlatá venduš, zlatááááá....a že sa máme stretkovať v KE...síce moja polovička sa vyjadrila, že nikdy viac, ale ja sadnem na motorového koňa a nájdem si vás...abo dôjdeme na Domašu :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
žabuš...ja už 2 tt čakám kedy vyrazia horné jedničky a ništ, dasienka plné, len vyskočiť a nem...ani nesoplí, aj dobre spí....no dočkám sa ja? :sweat_smile:
25. máj 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a joooo Košice :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...sem to tu včera vlastně zaregistrovala :sweat_smile:

Mám se ptát,co to je ,že jste někdy modré a se zavináčem :confused:
25. máj 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...baby musím ísť off... dietko je vyspané, pošta vybavená ... tak idem :frowning2: ...možno večer :slight_smile:
25. máj 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu aj ta moja ma straaasne vela dobrych hodnoteni...tak uvidime...len uz mi to pride baaaaars dlho...
25. máj 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.............. a se dívám,že v tu dobu se zrovna chystáme na dovolenouuuu
25. máj 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..a ja uz radsej nic nekukam...bo furt to tak dopadne, ze penazenka prazdna :grinning:
25. máj 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to modre...to je ked niekto chce tebe konkretne napisat nieco...tak nemusis hladat...kuknes hore na stranku a tam ti to svieti...ze...kto ma spomina
25. máj 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riuškovci sú v Egypte? Paráda...hned by som si dala povedať :grinning: , aj ked po nedelnej ceste s Natuškou do PO by som určo váhala :stuck_out_tongue_closed_eyes: , cesta tam ešte o.k, polovicu prespala, v nemocnici pol hodinový rev so strašným vzlykaním a naspäť len na rukách :sweat_smile:
25. máj 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simonito a my sme ťa ešte nezasvetili ?
25. máj 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pár fotek ze slunné neděle u babičky :sunglasses:
25. máj 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...eště neee,ale vlastně teď už jooo :sweat_smile:
25. máj 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vendulacky jaj malí farmári :grinning:
25. máj 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi ta baba teraz napisala, dala dake cislo...to mam len na poste povedat a oni uz budu vediet co s tym? :sweat_smile:
25. máj 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven uzasne...krasne fotky :dizzy_face: ..a to je super, ze mozu byt takto spolu...aspon sa nenudia :wink:
25. máj 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok