• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
Vendul....no krása,Emma pohodářka takhle venku po čtyrech našěe Malí by se vztekala :sunglasses:
25. máj 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze a ake su tie deti uz velke....vsak len teraz sme tu funeli a funeli.... :grinning: :slight_smile:
25. máj 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor tak to ti asi dala číslo zásielky...oni už zistia kde sa zatúlala :slight_smile:
25. máj 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :sunglasses: já vím, občas píšu jako prase :grinning:

takže: volksfest - pouť, fest, jarmok :grinning:
bierzelt - velký stan, kde je podium, hraje většinou nějaká umcaca a pije se, hoduje a veselí...
kindernachmittag-dětské odpoledne

tak, na stretko se těším, jedem ten týden na domašu na vých. slovensko, máme tam chatičku, takže hned pozdravím naše vychodňarky :slight_smile: jinak stretko na domaše taky vítám, event. můžu někoho někam odvézt....
25. máj 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vendulacky ja kebyže nem na stretko do KE,kedže je cez týžden a ja som praci praci... tak na Domaši si ťa nájdem :grinning: hod do IP od kedy do kedy tam budete a kde....by sme prišli pokuki, možno :confused:
25. máj 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, no určitě!!!!! :slight_smile:
25. máj 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
25. máj 2010 o 11:05 • simonito
simo, jak to že by se vztekala? :sweat_smile:
emča si fakt hovnila, ty punčocháče můžu vyhodit :grinning: ještě po dešti nebylo úplně sucho, takže fakt čvachta :grinning:
jinak na tom traktoru, jak správná jezeďačka :grinning: :grinning:
25. máj 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vendul...no ona totiž Malí nechodí klasicky po čtyrech ona má jednu nohu pod zadkem a jde přísunem v před,druhou nohu má na chodidle....takže na nerovném terénu by jí to moc neklouzalooo.. :sunglasses:
25. máj 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my sme už lozili vonku po tráve, chodníku, naštastie nebolo mokro, takže tepláky to prežili :grinning: , kamienky musíme obchádzať, bo hned skončia v puse a schodíky okolo domu už máme zmáknuté aj štvornožky :slight_smile:
25. máj 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože, to je zas boj....malá se po ránu zes.ala tak, že si zamazala celej spacák...tak jsem jí ted musela uložit bez něj, no to je boj....lezla půl hodiny po postýlce, ted zž začala ječet a prostě jí nedostanu do polohy ležmo a opětovným pokládáním je furt podrážděnější a já taky, vrrrr
my prostě bez spacího pytle neusnem....teda ne v klidu
25. máj 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simonito...jaj tak to musí byť podarená, že prísunom vpred... :grinning:
vendy...tu je len jedno riešenie :grinning:
@simonito jo tak :grinning: no brzy nám začnou lítat, tak to bude úplně jiná.. :sweat_smile:

tak už je ticho, se vyčerpala už :sweat_smile: holky to je taková tryskomyš....včera byla jak kdyby byla pod proudem :grinning:

jo jinak naše je taky fajnšmekr, byly jsme na hřišti a nejlepší bylo sbírat klacíky, kamínky a vajgly....děsný čuně
25. máj 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak spíme, já jdu prát a trochu poklidit..odpo mě čeká sázení kytek na balkon, letos mám zpožďo, ale celej květen bylo tak hnusně, že nebyla ani nálada ani počasí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak zatím papa
25. máj 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendy...ty si naše slniečko, teba ked čítam, hned mi je veselo :grinning: , ku šťastiu mi už chýba len obed :grinning:
25. máj 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 luci, zrovna mé lúče dozářily :grinning: turbo je vzhůru, stačila jsem vynést ven vrhlíky...kurnik potřebuju 2 spacáky, ona je bez něj celá nesvá, musí bejt zabalená jak mumie

tak já se jdu věnovat...
25. máj 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme vonku, je krasne teplucko :slight_smile:
25. máj 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to frajerkoooo traky krasny :slight_smile: kolko deti nam uz beha tvoj Matik, Lilka od alex a kto este?
25. máj 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: ...a este karamelka
25. máj 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Obed za mnou :slight_smile:
traky...však akú peknú trávu máte pri dome :slight_smile: a aj super oranisko pieskovisko :grinning: Maťko si to užíva lepšie ako pobyt pri mori :grinning:
Idem kuk videjko, čo ste zas nakrútili :dizzy_face:
25. máj 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťko...neskutočný šikulko... :slight_smile: :dizzy_face: a už viem akú máte bránku, si vás nájdem :grinning:
25. máj 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LU...TAK BRANKU MAME SKAREDUUUU....MUSIM NATRIET...A TO ORANISKO TO JE PATKOVE POLE...NIEKEDY TAM BOLI POSADENE KVETY A PATKO ICH JEDNODUCHO ZRUSIL :grinning: ...TRAVU MAME..ALE VELMI KRIVA ZEM :angry: TREBALO BY VYROVNAT...
25. máj 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koleduješ si o vymazanie? :grinning:
25. máj 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: admin prepac...som si nevsimla velke pismena... :wink:
25. máj 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte babulky :slight_smile: :slight_smile: aj na mna spominate :sweat_smile: :sweat_smile: ja na vas stale len na konika sa nemozem dopracovat :wink: :rolling_eyes: stale vela roboty a macik akcny az moc :sunglasses: gratulko vsetkym oslavencom-vela zdravicka :wink: :wink: este vas musim docitat a vecer hadam pridem :wink: :wink: ak ovsem ma tu budete chciet :grinning: :grinning: zatial papa a pekny dnik :wink: :wink:
25. máj 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor dávam tomu životnosť :hodinku? :grinning:
25. máj 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta ale veď sa to upraví,neboj a potom nás prídeš kuk :wink:
25. máj 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simonito už vymazali...čo tam mala? dúhu? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok