Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

simonito
25. máj 2010

Vendul....no krása,Emma pohodářka takhle venku po čtyrech našěe Malí by se vztekala 😎

traktor
25. máj 2010

boze a ake su tie deti uz velke....vsak len teraz sme tu funeli a funeli.... 😀 🙂

lucia32
25. máj 2010

@traktor tak to ti asi dala číslo zásielky...oni už zistia kde sa zatúlala 🙂

vendulacky
25. máj 2010

ahojky 😎 já vím, občas píšu jako prase 😀

takže: volksfest - pouť, fest, jarmok 😀
bierzelt - velký stan, kde je podium, hraje většinou nějaká umcaca a pije se, hoduje a veselí...
kindernachmittag-dětské odpoledne

tak, na stretko se těším, jedem ten týden na domašu na vých. slovensko, máme tam chatičku, takže hned pozdravím naše vychodňarky 🙂 jinak stretko na domaše taky vítám, event. můžu někoho někam odvézt....

lucia32
25. máj 2010

@vendulacky ja kebyže nem na stretko do KE,kedže je cez týžden a ja som praci praci... tak na Domaši si ťa nájdem 😀 hod do IP od kedy do kedy tam budete a kde....by sme prišli pokuki, možno 😕

vendulacky
25. máj 2010

luci, no určitě!!!!! 🙂

simonito
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vendulacky
25. máj 2010

simo, jak to že by se vztekala? 😅
emča si fakt hovnila, ty punčocháče můžu vyhodit 😀 ještě po dešti nebylo úplně sucho, takže fakt čvachta 😀
jinak na tom traktoru, jak správná jezeďačka 😀 😀

simonito
25. máj 2010

Vendul...no ona totiž Malí nechodí klasicky po čtyrech ona má jednu nohu pod zadkem a jde přísunem v před,druhou nohu má na chodidle....takže na nerovném terénu by jí to moc neklouzalooo.. 😎

lucia32
25. máj 2010

Aj my sme už lozili vonku po tráve, chodníku, naštastie nebolo mokro, takže tepláky to prežili 😀 , kamienky musíme obchádzať, bo hned skončia v puse a schodíky okolo domu už máme zmáknuté aj štvornožky 🙂

vendulacky
25. máj 2010

bože, to je zas boj....malá se po ránu zes.ala tak, že si zamazala celej spacák...tak jsem jí ted musela uložit bez něj, no to je boj....lezla půl hodiny po postýlce, ted zž začala ječet a prostě jí nedostanu do polohy ležmo a opětovným pokládáním je furt podrážděnější a já taky, vrrrr
my prostě bez spacího pytle neusnem....teda ne v klidu

lucia32
25. máj 2010

Simonito...jaj tak to musí byť podarená, že prísunom vpred... 😀

lucia32
25. máj 2010

vendy...tu je len jedno riešenie 😀

vendulacky
25. máj 2010

@simonito jo tak 😀 no brzy nám začnou lítat, tak to bude úplně jiná.. 😅

tak už je ticho, se vyčerpala už 😅 holky to je taková tryskomyš....včera byla jak kdyby byla pod proudem 😀

jo jinak naše je taky fajnšmekr, byly jsme na hřišti a nejlepší bylo sbírat klacíky, kamínky a vajgly....děsný čuně

vendulacky
25. máj 2010

tak spíme, já jdu prát a trochu poklidit..odpo mě čeká sázení kytek na balkon, letos mám zpožďo, ale celej květen bylo tak hnusně, že nebyla ani nálada ani počasí... 😝

tak zatím papa

lucia32
25. máj 2010

vendy...ty si naše slniečko, teba ked čítam, hned mi je veselo 😀 , ku šťastiu mi už chýba len obed 😀

vendulacky
25. máj 2010

@lucia32 luci, zrovna mé lúče dozářily 😀 turbo je vzhůru, stačila jsem vynést ven vrhlíky...kurnik potřebuju 2 spacáky, ona je bez něj celá nesvá, musí bejt zabalená jak mumie

tak já se jdu věnovat...

traktor
25. máj 2010

boli sme vonku, je krasne teplucko 🙂

zaba2707
25. máj 2010

je to frajerkoooo traky krasny 🙂 kolko deti nam uz beha tvoj Matik, Lilka od alex a kto este?

traktor
25. máj 2010

😉 ...a este karamelka

lucia32
25. máj 2010

Obed za mnou 🙂
traky...však akú peknú trávu máte pri dome 🙂 a aj super oranisko pieskovisko 😀 Maťko si to užíva lepšie ako pobyt pri mori 😀
Idem kuk videjko, čo ste zas nakrútili 😵

lucia32
25. máj 2010

Maťko...neskutočný šikulko... 🙂 😵 a už viem akú máte bránku, si vás nájdem 😀

traktor
25. máj 2010

LU...TAK BRANKU MAME SKAREDUUUU....MUSIM NATRIET...A TO ORANISKO TO JE PATKOVE POLE...NIEKEDY TAM BOLI POSADENE KVETY A PATKO ICH JEDNODUCHO ZRUSIL 😀 ...TRAVU MAME..ALE VELMI KRIVA ZEM 😠 TREBALO BY VYROVNAT...

lucia32
25. máj 2010

Koleduješ si o vymazanie? 😀

traktor
25. máj 2010

😅 admin prepac...som si nevsimla velke pismena... 😉

nykyta
25. máj 2010

ajojte babulky 🙂 🙂 aj na mna spominate 😅 😅 ja na vas stale len na konika sa nemozem dopracovat 😉 🙄 stale vela roboty a macik akcny az moc 😎 gratulko vsetkym oslavencom-vela zdravicka 😉 😉 este vas musim docitat a vecer hadam pridem 😉 😉 ak ovsem ma tu budete chciet 😀 😀 zatial papa a pekny dnik 😉 😉

ani3012
25. máj 2010

@traktor dávam tomu životnosť :hodinku? 😀

ani3012
25. máj 2010

@nykyta ale veď sa to upraví,neboj a potom nás prídeš kuk 😉

lucia32
25. máj 2010

simonito už vymazali...čo tam mala? dúhu? 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre