Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
31. aug 2009

batt...tak potom neviem, ale u nás to bolo vždy bruško, alebo ked sa nedalo vykakať 😅

lucim
31. aug 2009

uz cumim na panelak, 🙂
docitavam vas, klikam na linky prevazne od traky a skor ako ste zacali riesit overaliky, ja som objednala nejake vecicky,aj jesenny overal. tento http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6361211

majkas, suhlasim zo samy, u nasho drobca sa to prejavuje presne ako to popisujes ty, funguje nam nosenie, vyvisena poloha, myslim, ze to fakt moze byt reflux ...
a idem este cumnut do quelle, teraz su bez postovneho....

lucim
31. aug 2009

jo ten jazycek moze byt zaha,niekde som o tom citala, matko to tiez robi ,u doktoriek tiez ten nazor.
... a odkedy dudluje a cuca rucicku,tak aj slinta.

battole
31. aug 2009

idem kuk panelak papa

inneska
31. aug 2009

konečne sme v postielke 🙂 idem na wc konečne 😀 😀 a niečo spapať....

josifek
31. aug 2009

Děvčátka přeji všem sladké sny jdu jěště povídat se synem a pak spinkat.Dobrou nočku a sladké sníčky 🙂

inneska
31. aug 2009

lu..krásny overalík..maťko bude macko na spapanie 😀 😀

aj náš erik vyplazuje jazýček 🙂 ale záhu asi zrejme nemá..bo je vždy pri tom vyškerený a vyplazuje ho väčšinou pred papaním, že daj jesť som hladný 😀

inneska
31. aug 2009

josi..tak papa a dobrú nocku..a pekne si popovídejte 😉

majkas
31. aug 2009

baby dik za nazory

lu a u vas tiez papate na etapy s placom? na tu zahu nieco existuje? lebo ona to robi vyslovene po papani

ja som si tiiez najprv myslela ze to bude jeden z prejavov koliky a ze sa kruti lebo ju boli brusko, ael po dlhsom pozorovani sa mi to s kolikou nespaja, to sa prejavovalo uplne inac, a dneska kakala dokonca dvakrat a potom sme hned isli papat takze z toho sa urcite nemohla krutit

reilyy
31. aug 2009

maji, batt, koliky to su, presne to mame aj my, simon ma recht

majkas
31. aug 2009

rei a co mam robit aby jedla v kuse? uz to ze vracia atd prezijem, ale to papanie je strasne... sak predtym papala krasne

inneska
31. aug 2009

rei..zrovna som na teba myslela, že ako sa máte 😉

lucim
31. aug 2009

maji ono ju to mliecko natravene, co sa vrati, moze drazdit. davala som gastrotuss, ale gastroenterologicka, co som s nou volala mi ho neodporucala, ze to este takemu dietatu netreba a odporucila mi davat vodu, tak sme matyska naucili pit vodu, z lyzicky to bol boj, tak cucka z flase po troske. je to lepsie a fakt uz nemame take tazke stavy, takze asi z toho fakt vyrasta.

reilyy
31. aug 2009

maji, moj to robi furt, uplne furt, a nic s tym nenarobis, maximalne odtrhnut cecik, pockat kym sa dokruti, ak mas pocit ze zabere odgrgnutie tak odgrgnut a potom dat znova....ale moj ked raz zacne tak to uz robi furt, takze este chvilu to vydrzim a potom proste prestanem dam odgrgnut a strcim dudlik...nepoblije sa s dudlikom

inn, je tu uz hodinu kamoska a cicika maleho 😀 som si stihla upratat a teraz konujem, som jej povedala ze kym neuspi tak neodide 😀 tak je este tu 😀

lucim
31. aug 2009

rei to mas dobru kamosku 😀

inneska
31. aug 2009

majka...tiež si myslím, že to bude prejav koliky..lebo neviem, z akého iného dôvodu by nechcela papať..a robí ti to úplne pri každom papaní?? skús ju dať na bruško, nech sa aj trochu pojeduje, aby sa jej to v brušku pohlo a možno to zaberie 🙂

inneska
31. aug 2009

majka...dávaš tamarke aj nejaké probio?? nám to po nich prešlo...krúti sa možno tak raz za týždeň, vtedy ked tlačí do plienky 🙂

rei..myslíš, že aj nabudúce príde tá kamoška?? 😀 😀

majkas
31. aug 2009

inn hej, posledny tyzdne a pol pri kazdom papani, sak keby to bolo len niekedy tak si poviem kolika, ale takto... a ona praveze chce papat, ja jej ten prsnik musim nasilu vybrat lebo by mi asi odkusila tu bradavku, jaky ma stisk
ked si odgrgne a ponosim ju tak zase papa chvilu a potom znova krutenie...

akoze 2 rozne diagnozy reflux a kolika maju rovnake prejavy? som z toho blba...

majkas
31. aug 2009

inn nie nedavam, zato ja kazdy den pohar acidka, ovocie a co najcastiejsie polievky a mala kaka
ked sa nemoze vykakat alebo si prdnut tak dviha zadok hore, to uz poznam, pri papani sa viac spina

alexarisko
31. aug 2009

Cvak, neska som tu skor, Lulu potvrdzujem ze pridem 1+ dite 😀

lucim
31. aug 2009

cau aleeeeex, sak si musis nadrobit, co si vynechala vecer kvoli sexiku 😀

majkas, kazdopadne, rada odbornikov je aj tak - vydrzat, tak vydrzme. 😒

alexarisko
31. aug 2009

rooozkaz sefe

majkas
31. aug 2009

lu 😒

uz prestavam, na nocnej sa rozoberaju vaznejsie temy, ze? 😀

lucim
31. aug 2009

majka este raz som si precitala co si pisala ... tamarka ma tie problemy len okolo kojenia? nie mimo, len tak? citam, ze jej v tom vlastne vies pomoct, dat odgrgnut, aby sa z nej vzduch dostal .... tak vydrzkajte, prejde to, ver tomu, ze ked pojde do skolky, uz ju nebudes davat na pleco 😝

a ake temy? mame na dnes vecer temu na nocnu smenu?

vcera po polnoci sme doriesili stretko a chipakov a ..dalej som zabudla 😝

lucim
31. aug 2009

jaaaaaaaj chipaci sa nam na stretko nevojdu, kedze ste chceli kazda jedneho. 😝

lucim
31. aug 2009

a vobec, ja som dnes vzducholod a matysek tiez .. dali sme si syrovu pizzu ale mrsky kuchari asi dali nejake aromaticke bylinky ci co, tak vypustame paru. tak v tej pizzerke uz do konca kojenia nebudeme ... predtym sme boli inde a uuuplne v poho.

lucim
31. aug 2009

si tu pisem sama? no dobre ....

majkas
31. aug 2009

lu sak uz si nahovaram ze to nic neni, mohlo byt aj horsie... ale na nervy som z toho tak ci tak, kedze dotera sme jedli norlmalne

ja som necitala vcerajsok, ale sak aupark je velky, urcite by sa vosli 😉

lucim
31. aug 2009

co si este neapisem? aaa lucim, ty si taka sikulka, dnes si aj stretko vybavila a nesla osobne, aj nemusela varit, prisla domov, aj novu vanicku mas a nemusela ist na postu pre nu, .... 😝

lucim
31. aug 2009

majka - to ti verim, ze si na nervy, ja som dnes chvilocku potisku pustila slzu, ked nechcel prestat mrncat, fakt som nevedela co, a to boli tie prdiky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre