• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
zlaty brat. :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ...no...u nas neboli velmi radi, ked bolo vela sladkosti a takych maskr..a zuvacky uz vobec...a jeden chalan mal podarenu mamu...ta vydlbala jablcko a tam dala zuvacky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...sme sa taaak tesili...inak to bola moja velka laska tam...ani domov sme nechceli ist :grinning:
25. máj 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule..

co noveho?
kukam lucim, experiment?? no my taky tak.. vstala o osmej rano, potom zaspala na 2,5 hod. o pol dvanastej a odvtedy sme len behali po vonku , vnutri, kupko sme dali skor,bo mala prist navsteva /nakoniec neprisla/ no a tak zaspala teraz, tiez som zvedava, ze ci uz je to nocny spanok alebo poobedny, ale pocitam ze poobedny.. :frowning2: :wink: :unamused:
25. máj 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my sme tu s Natuškou :slight_smile:
DAkUJeme za gratulky :slight_smile:
25. máj 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj - mám svoj PC :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. máj 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Naša drn da chrnela 2,5 hodiny od pol 2 do 4, tak som zvedavá kedy zalahne :grinning:
25. máj 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žmurka huráááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
YY& ;hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhy&yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
&
25. máj 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lu ahoj raona ahoj zmurka..huraaaaaaaaa pocitac :grinning: ...matko spi od 6tej...neokupany, ..som zvedava co bude...ci nieco bude...ked este nic nebolo :grinning: :grinning: :grinning: chapete? :grinning:
25. máj 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj jaaaj, pocujem plac :frowning2:
25. máj 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor :grinning: :grinning: :grinning: .mne to tak včera urobila malá ...a spala rovných 12 hodín :wink: ...
25. máj 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. máj 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj natynka :grinning:
a caute kocicky :slight_smile:
rao, tak nam drzim palce, nech spinkajuuuuuuuuuu do rana ... na cuckanie sa mozu budit, ale na lumpacenie po dome neprosime. :wink:
zmur, hurrraaaaaaaaa :wink: :wink: :wink:
25. máj 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rao :pensive: ..zmurka..tak matko zvykne spat aj veeeelmi dlho..tak uvidime...inak v noci sa vobec nebudi...a dnes bol dost vonku, vela chodil, tak ho to asi velmi zmohlo..a novinka..on normalne chodil aj v topankach, vobec mu nevadili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. máj 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deti ma vyhaňajú :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. máj 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj,kym som to napisala, sarka sa uz prebrala? :confounded: tak tu.... ani to nedopoviem ... pssst :confused:
25. máj 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. máj 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huráááá :grinning: :grinning:

hurá oslávenčekom, počítaču, spinkaniu :grinning:

aj my už spíme, dnes dal len 45min a 30 min...tak zalomil, teda po dlhom boji zaspal...strašne zle zaspáva..resp. je unavený(žmolí si oči, ušká, mrnká, zíva), ale ked ho položím do polohy ležmo, ako keby ho rezali..a nechce ani prsník, len znova na 4 a uchodí s plačom preč..a za minutu sa doplazí, že chce na ruky, začne sa mi ukladať, položím do postele a znova..a takto to skúšam aj 5x..potom ma to prestane baviť, tak ho dám na zem hrať, potom vždy čosi vyvedie, buchne sa, šmykne sa mu, tak sa vyplače a potom zaspí do minuty...som už občas zúfala z takého zaspávania :rolling_eyes:
25. máj 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn viem o com hovoris , presne ako u nasv poslednej dobe vecer, len ja sa snazim ho tam udrzat, lebo by salel este dalsiu hodinu minimalne, nateseny, ze vyhral.
zaujimave, ze cez den spi okamzite.
25. máj 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska ...poznáme :frowning2: :pensive: ....ale nie furt našťastie :wink:
25. máj 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne inn, aj u nas to tak byva

tak hereecka potrebuje doping, ale zacula zvucku ordinacie a prebrala sa riadne, tak to budeme este hodne dlho ficat :unamused:
25. máj 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás je to dosť často, aj cez deň niekedy, ale len ked sme doma...vonku v kočíku zaspí bezproblemov..snád z toho rýchlo vyrastie :sweat_smile:
25. máj 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ale aspoň v tom nie som sama :sweat_smile:

rao... :frowning2: škoda, ale toto sme mali v nedelu, malý pospal v aute 20min a potom frčal do 23h..
25. máj 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte maminy, pridavam par foto z nasich prechadzok
25. máj 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som bola aj ja ukladat, ale sedkal , dala som vycucnut druhy prs a zalahol.... uvidime ...
25. máj 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nase foto
25. máj 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este jedna
25. máj 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
acer adamko je zlatko :slight_smile:
25. máj 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dnes prvá jazda kočíkom...celkom fajn, erik si spokojne sedkal, po ceste domov nečakane zalomil :grinning: hlavne, mne sa išlo lahšie, nenamáhala som tolko ruky :sunglasses:
25. máj 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len som foto zabudla otocit :angry:
25. máj 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok