Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
traktor
25. máj 2010
adamko fesaaak x-) x-) x-) ..in a kde su fotkyyy?
nykyta
25. máj 2010
dobry wecer babulky 🙂 🙂 tak takyto bude mat macik bazenik na terasu 😎 😎
inneska
25. máj 2010
adamko je fešáčik, si to užíval x-) x-)
inneska
25. máj 2010
trakyyy..nemala som foťák :-p
nykyta
25. máj 2010
a takto mame radi kable 😃 😃
lucim
25. máj 2010
my sme dnes boli len autom - na poradni, ked sme prisli, len sme vosli do altanku a spustila sa ohromna burka, sme na nu kukali uzasnuto, ked presla, tak sme vbehli do domu a papat - matko jedol - spagety poliate paradajkovou polievkou, hurraaa, jedol, rano ani tuk. 🙂 a potom prisla dalsia burka - tak nic .... von sa potom nedalo, lebo voda stekala po ceste.
traktor
25. máj 2010
nyky 😃 😃 😃 perfektny je x-) x-) x-) ...iiiin..to nemozes...fotak musis mat furt zbalenyyyy
inneska
25. máj 2010
nyky..supiš bazén, aj ja riešim, že aký...ale asi obyč gulatý :-N aby tam vošli min. 2 detičky 🙂
nykyta
25. máj 2010
a takto sa jasi v ohradke ked ma naladicku 😃 😃
lucim
25. máj 2010
nyky - bazen vyborny, kable chutne ... preco ich tie deti miluju? 😃
traktor
25. máj 2010
=-) preco mi svieti furt IP a kedkliknem tak sa neda otvorit? :-N
nykyta
25. máj 2010
@inneska to ma len tak aby mal tien,ale inac dolu ma velky bazen 😃 a v izbe ma aj muchotravku,ale nechce sa mi s nim trepat cez cely dom 8-(
nykyta
25. máj 2010
@lucim ved to co je na nich take chutne 😃 😃 a to musime schovavat aj nabijacky inac budeme vsetci off 😃 😃 😃
inneska
25. máj 2010
traky...ked mne sa ten obr foťák nosiť nechce :-p

nyky..presne toto aj náš erik furt obhrýza 😃

luci..hurá papaniu, aj my sme sa rozpapali, dnes komplet 6 chodov spapal 🙂
nykyta
25. máj 2010
@zmurkaz konecne mas pc 😉 😉
nykyta
25. máj 2010
@acerka adamko je aky fesak 😎 😎
traktor
25. máj 2010
pamätate? x-) x-) x-)
inneska
25. máj 2010
nyky, u nás frčí všetko, čo je čierne 😃 noťas, fony, káble, nabíjačky, dialkové, sluchátka 😃
zmurkaz
25. máj 2010
@traktor ... aj mne to niekedy robí ...hlavne keď dám že "dozadu" ...teda tú funkciu :-|
acerka
25. máj 2010
Adamko vam dakuje za pochvalu...ale ked zacalo prsat, ako sme padili aj s trojkolkou domo, som asi aj senicky rekord v behu s dietatom v naruci trhla 😃 😃 😃 😃
zmurkaz
25. máj 2010
jéééé a jakééé fotkýýý x-) x-) x-) x-)
nykyta
25. máj 2010
a som sa dnes nasmiala,lebo macik mal konecne prvy krat olupane jablcko jak mu smakovalo :-p :-p ked som mu ho isla zobrat tak prchal ako o zivot 😃 😃 tak ho chrumkal ako zajo a aj mrkvicku mal tak s nou behal ako so stafetou-vitazne 😃 😃
traktor
25. máj 2010
x-) x-) x-)
nykyta
25. máj 2010
@inneska a teraz fici na klucoch a mojom fene 😃 😃
inneska
25. máj 2010
@traktor čo či pamätáme??? =-)
nykyta
25. máj 2010
lucim
25. máj 2010
inn u nas to bol dnes jediny chod. 😃
traktor
25. máj 2010
no pamätate..a mali byt tie pidi fotky..len mi to tu blbne statocne..tak su inde .. :-N
inneska
25. máj 2010
aha 😃 x-) x-)
zmurkaz
25. máj 2010
@traktor x-) x-) x-) x-) x-) x-)

Začni písať odpoveď...

Odošli