• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
U nás sa kuká futbal...ja sa maskujem za aukciu :grinning:
25. máj 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no niekedy v júni môžeme...do konca mája mám víkendy, teda nedele full..iba ak sobotu by som mohla :slight_smile:
25. máj 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmur, pozrie si v reprize :grinning:
ale co sa tyka tehotenstva, ja som mala fajn, prijemne, bezproblemove ... v inej teme mame opat niekolko tehul, a popisuju bublinky a sacok s vodou v brusku . jeeeeeee, som si musela pohladkat brucho.... ze preco nie? :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak stretka - davajte navrhy na termin
tento vikend nie, to budeme na partizanskej luke v blave - program pre deti (a nejaka strana k tomu, ale to ma nezaujima) :wink:
25. máj 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Raona...ked sa darí, tak sa darí...my sme teraz vysolili 100€ za doladenie, bo sme menili rozvody a ako naschvál sa nám oddrbal centrál...na strane vodiča väčšinou nejdú otvoriť dvere :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak lozíme do auta ako užovky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás odsúdené :slight_smile:
25. máj 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rao, dokelu, ked sa dari, tak sa dari :confounded:
pocasie uz sa ma lepsit, o termine uz mozeme uvazovat. :slight_smile: kupelny ostrov schvaleny. :slight_smile:
25. máj 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne kebyže chcel pánbožko ešte požehnať, tak prosím, prosím nie skôr ako o 5 rokov :dizzy_face: :dizzy_face: , radšej budem stará škatula ale oddýchnutá :grinning: ...trošku srandujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. máj 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 to je dobréééé :grinning: :grinning: :grinning: ...tie aukcie ... a to auto :grinning: :sweat_smile: :confounded:
A j tomu stretku - podľa mňa je najlepšie v sobotu .. v nedelu sa dá ešte vyklusať :grinning: :grinning: :grinning:

A mačky sa nám tu totot :confused: :rolling_eyes: hrooozny zvuk

A babulky idem si urobiť večeru a idem off som akási uťahaná :frowning2:

dobrú noc :wink:
len potom v PN nás budete musieť znavigovať, PN takisto neznáme :grinning: myslím, že dakedy v tom júni to môžeme spáchať :slight_smile:

rao..fakt smola :frowning2:
@zmurkaz dobrú nocku :wink:

@lucia32 chceš trakynu nasledovať v počte detí?? :grinning:
25. máj 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, sobota je fajn, mne je to uplne jedno, aky je to den, teraz mam vsetky volne, kludne aj utorok, keby ste inak nedali :slight_smile:
aha ... ale 12. volby, 19. oslava ..... uups, sa zmensuju moznosti.
25. máj 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmur dobruuuu :slight_smile:
25. máj 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn...ja nie, ale vieš ako sa hovorí, človek mieni a pánboh mení...nejak mám pocit, že pánbožko nás má rád :grinning: a ešte nám dopraje :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
inn v PN stale rovno a na konci do lava :grinning: dobre hovorim? :grinning:
a nedame cez tyzden to stretko? vikendy su take rodinne, ci ne?
neboj inn, navigujeme ta urcite
25. máj 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žmurki...dobrú, ja som dopapala jablko a dopíjam rannú kávu :astonished:
dobre hovoris luci :wink: :grinning:
rao stretko v tyzdni je pre mna fajn, ale niektore kocky asi potrebuju soferov, co inak asi pracuju, ze?
25. máj 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v podstate je to aj mne jedno, bárs aj v stredu, štvrtok stretko..nemusí to byť priamo víkend :slight_smile:
@lucim no tak ja aj na tom rovnom zablúdim :grinning:
@lucia32 no aby vás nemal radšej ako trakynu a neobdaril vás ešte 2kami :grinning:
25. máj 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne je jedno, ja sa s novým kočíkom dostanem aj k vlaku bez pomoci..aj do vlaku, takže som aj za pracovný deň :slight_smile:
25. máj 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn... nesranduj, nad takou alternatívou som ani neuvažovala...to akože dovi-dopo potom, matka na plný úväzok :grinning:
25. máj 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem ešte preprať bodyčka, som ich nechala vyžrať Vanishu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , zababrané pri golieroch od banánu, jablka :rolling_eyes: , ale pustilo... :dizzy_face: , kebyže sa už neozvem tak dobrú nocku :slight_smile:
Jaj a ešte som chcela pochvaliť fotečky Adamka a Sárinky....chválim, chválim :dizzy_face:
25. máj 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj vidis luci, na to som nemyslela.. vsak ok, sa dohodneme na daky termin cez vikend..
25. máj 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rao, takze myslim, ze zmur sa musi k tomu len vyjadrit ... pokial si pamatam, sev aj nyky su svojpomocne mobilne, ze?
25. máj 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz dobru nocku :pensive: :pensive:
25. máj 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvy navrh : sobota 5.juna
dalsi navrh: akykolvek prac.den okolo toho.
25. máj 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ano lu pravda :grinning: :grinning: bola som uspavat drobca zasa bude noc ukrutnica :confused: :confused: :confused: :confused: chuda moje :frowning2: no nic babulky neni mi sudene tu byt :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak musim ist off :frowning2: :frowning2: so stretkom ja nemam problem ja som doma :grinning: :grinning: dobru nocku babulky :pensive: :pensive:
25. máj 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto tam vlastne pisal ucast? ja, nyky, sev, rao, zmur, inn ... a este? ... napr. babyzuzana . :stuck_out_tongue_closed_eyes: a este?
25. máj 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim na kruhovom sa otoci a doprava :grinning: :grinning: takze treti kruhac a potom doprava ked pojdes s dialnice :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky dobru a nerusenu noc, nech je co najviac kludna. :dizzy_face:
u nas . zase maly docuc, budi sa po 1,5 ho :dizzy_face: dinach, ale dufam, ze ockovanie ho netrapi.
rao vy spite?
25. máj 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok