Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
25. máj 2010

U nás sa kuká futbal...ja sa maskujem za aukciu 😀

inneska
25. máj 2010

no niekedy v júni môžeme...do konca mája mám víkendy, teda nedele full..iba ak sobotu by som mohla 🙂

lucim
25. máj 2010

zmur, pozrie si v reprize 😀
ale co sa tyka tehotenstva, ja som mala fajn, prijemne, bezproblemove ... v inej teme mame opat niekolko tehul, a popisuju bublinky a sacok s vodou v brusku . jeeeeeee, som si musela pohladkat brucho.... ze preco nie? 😉 😵 😵

tak stretka - davajte navrhy na termin
tento vikend nie, to budeme na partizanskej luke v blave - program pre deti (a nejaka strana k tomu, ale to ma nezaujima) 😉

lucia32
25. máj 2010

Raona...ked sa darí, tak sa darí...my sme teraz vysolili 100€ za doladenie, bo sme menili rozvody a ako naschvál sa nám oddrbal centrál...na strane vodiča väčšinou nejdú otvoriť dvere 😝 , tak lozíme do auta ako užovky 😀 😝

inneska
25. máj 2010

u nás odsúdené 🙂

lucim
25. máj 2010

rao, dokelu, ked sa dari, tak sa dari 😖
pocasie uz sa ma lepsit, o termine uz mozeme uvazovat. 🙂 kupelny ostrov schvaleny. 🙂

lucia32
25. máj 2010

Mne kebyže chcel pánbožko ešte požehnať, tak prosím, prosím nie skôr ako o 5 rokov 😵 😵 , radšej budem stará škatula ale oddýchnutá 😀 ...trošku srandujem 😝 😝 😀

zmurkaz
25. máj 2010

@lucia32 to je dobréééé 😀 😀 😀 ...tie aukcie ... a to auto 😀 😅 😖
A j tomu stretku - podľa mňa je najlepšie v sobotu .. v nedelu sa dá ešte vyklusať 😀 😀 😀

A mačky sa nám tu totot 😕 🙄 hrooozny zvuk

A babulky idem si urobiť večeru a idem off som akási uťahaná ☹

dobrú noc 😉

inneska
25. máj 2010

len potom v PN nás budete musieť znavigovať, PN takisto neznáme 😀 myslím, že dakedy v tom júni to môžeme spáchať 🙂

rao..fakt smola ☹

inneska
25. máj 2010

@zmurkaz dobrú nocku 😉

@lucia32 chceš trakynu nasledovať v počte detí?? 😀

lucim
25. máj 2010

inak, sobota je fajn, mne je to uplne jedno, aky je to den, teraz mam vsetky volne, kludne aj utorok, keby ste inak nedali 🙂
aha ... ale 12. volby, 19. oslava ..... uups, sa zmensuju moznosti.

lucim
25. máj 2010

zmur dobruuuu 🙂

lucia32
25. máj 2010

inn...ja nie, ale vieš ako sa hovorí, človek mieni a pánboh mení...nejak mám pocit, že pánbožko nás má rád 😀 a ešte nám dopraje 😅 😝 😀

lucim
25. máj 2010

inn v PN stale rovno a na konci do lava 😀 dobre hovorim? 😀

raona
25. máj 2010

a nedame cez tyzden to stretko? vikendy su take rodinne, ci ne?
neboj inn, navigujeme ta urcite

lucia32
25. máj 2010

žmurki...dobrú, ja som dopapala jablko a dopíjam rannú kávu 😲

raona
25. máj 2010

dobre hovoris luci 😉 😀

lucim
25. máj 2010

rao stretko v tyzdni je pre mna fajn, ale niektore kocky asi potrebuju soferov, co inak asi pracuju, ze?

inneska
25. máj 2010

v podstate je to aj mne jedno, bárs aj v stredu, štvrtok stretko..nemusí to byť priamo víkend 🙂
@lucim no tak ja aj na tom rovnom zablúdim 😀
@lucia32 no aby vás nemal radšej ako trakynu a neobdaril vás ešte 2kami 😀

inneska
25. máj 2010

no mne je jedno, ja sa s novým kočíkom dostanem aj k vlaku bez pomoci..aj do vlaku, takže som aj za pracovný deň 🙂

lucia32
25. máj 2010

inn... nesranduj, nad takou alternatívou som ani neuvažovala...to akože dovi-dopo potom, matka na plný úväzok 😀

lucia32
25. máj 2010

Idem ešte preprať bodyčka, som ich nechala vyžrať Vanishu 😝 , zababrané pri golieroch od banánu, jablka 🙄 , ale pustilo... 😵 , kebyže sa už neozvem tak dobrú nocku 🙂
Jaj a ešte som chcela pochvaliť fotečky Adamka a Sárinky....chválim, chválim 😵

raona
25. máj 2010

jaaj vidis luci, na to som nemyslela.. vsak ok, sa dohodneme na daky termin cez vikend..

lucim
25. máj 2010

rao, takze myslim, ze zmur sa musi k tomu len vyjadrit ... pokial si pamatam, sev aj nyky su svojpomocne mobilne, ze?

nykyta
25. máj 2010

@zmurkaz dobru nocku 😔 😔

lucim
25. máj 2010

prvy navrh : sobota 5.juna
dalsi navrh: akykolvek prac.den okolo toho.

nykyta
25. máj 2010

@lucim ano lu pravda 😀 😀 bola som uspavat drobca zasa bude noc ukrutnica 😕 😕 😕 😕 chuda moje ☹ no nic babulky neni mi sudene tu byt ☹ ☹ ☹ tak musim ist off ☹ ☹ so stretkom ja nemam problem ja som doma 😀 😀 dobru nocku babulky 😔 😔

lucim
25. máj 2010

kto tam vlastne pisal ucast? ja, nyky, sev, rao, zmur, inn ... a este? ... napr. babyzuzana . 😝 a este?

nykyta
25. máj 2010

@lucim na kruhovom sa otoci a doprava 😀 😀 takze treti kruhac a potom doprava ked pojdes s dialnice 😀 😀 😀

lucim
25. máj 2010

nyky dobru a nerusenu noc, nech je co najviac kludna. 😵
u nas . zase maly docuc, budi sa po 1,5 ho 😵 dinach, ale dufam, ze ockovanie ho netrapi.
rao vy spite?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre