• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
nyky..dobrú nocku, aj mackovi :wink:
25. máj 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piestany su v tropickej oblasti. :grinning:
nyky ale pozor na priame fukanie ventilatorom, ja som tak pred par rokmi zaspala vedla ventilatora, dosla som uvarena z prace - praca furt v aute bez klimy, a nieco sa mi stalo, bolela ma noha strasne a este obcas to citim.
25. máj 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer prajeme :slight_smile: riesi sa tu stretkooooo? kde a kedy teda?
25. máj 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi, tentoraz v piestanoch, som vravela, ze aj blavu by sme mohli spiskat, zatial tam neboli ziadne navrhy .... ja by som kludne aj tam aj tam sla, ale vyzera to tak, ze ideme do pn :slight_smile: na kupelny ostrov na travicku vencit deturence, niekedy v juni.
25. máj 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa zakukala do tých tortičiek od majky :dizzy_face: krásne...
25. máj 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucimka ty si pisala ze tento vikend na partizanskej luke budete ... kedy presne a o kolkej v nedelu o 13,00 chodime plavat mozno by sme to stretko blavacke mohlli dat na partizanskej luke :grinning:

nooo a piestany by sa mi pacili toho 12. budeme u mojich rodicov - pri Topolcanoch tak do PN by sme zbehli :slight_smile:
25. máj 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim :sunglasses:
12. do piestan by som prisla aj ja..
25. máj 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waaaaaaaaaaaw tak to piestanske dajme na 12. juna :slight_smile:
ahojki riusik ako sa mate ako saska ?
ahojte,

prave docitavam aspon dnesny vecer. luci, normalne som nechapala co sa tu spomina moje meno sak som zatialnic nenapisala :slight_smile:

a piestany 12teho? no predbezne nemame nic extra na plane, spytam sa zajtra mm, teraz uz isiel spat
25. máj 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej kolko sa nas tu zislo tych stratenych :slight_smile:
25. máj 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, co to mame za den, ze sa takto zliezame? :slight_smile:
ahoj riusik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

zabi - vlastne ani neviem, zajtra prezisitim, kamoska uz nie je na FB - oni to zistili, pozvali nas, ze skusime aj u nich v BA prespat od soboty a ze sa ideme s detmi bavit, a ze to tam nejaka polit. strana riesi, neva ... pockaj, nieco mozno pohladam . :wink:

takze dame 12teho, super. super . super. ale obcianky, cestou do volebnej miestnosti, jo? : :grinning: :grinning: -D
25. máj 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa tesim ze vas tu vidim vsetky hihi a este k tomu super tema stretka :slight_smile: huraaaaaaaaaa
25. máj 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam vybaveny volicsky preukaz odvolit mozem hooooocilenkde :grinning:
25. máj 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. máj 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no krásne sa nám to utriaslo na toho 12.som velmo spokojná :dizzy_face: :dizzy_face:
ahoj majka, citam ti myslienky, ze si este na kona chcela kuknut. torticky su neskutocne. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
innka ako pisete toho udenaca a zato meno a este k tomu na modro?
uff, som uspala dieta v kociku :grinning: :grinning: , sa dlho dlho len ukladala, len by ceckala mm, a furt mrncala.. chcela spat a nevedela ako, tak som doviezla kocik z garaze a sup ju tam.. a ona do 5 min. spiiii... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no som zvedava do kedy, ale neva :grinning: :grinning:
25. máj 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde a ake torticky micusky dajte ma troska do obrazu :sweat_smile: aj ja scem vidiet
25. máj 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi kukni si maily, majka poslala pred chvilkou :slight_smile:
25. máj 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu no veru citas

a co to tu je za novinku ze tu niekedy tak svieti cele meno aj so zavinacom pred nim? to jak funguje?
25. máj 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a som chcela pochvalit Tami ze nam 2krat po sebe prespala celu noc raz od pol9 a raz od pol10 az do 7 rana. len skoda ze to bolo u svokrovcov a doma sme sa vratili do starych kolaji...
asi to bude tymz e spala so mnou na posteli a doma ju stale prekladam do postielky
25. máj 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa mail si kuknem zajtra v praci na sluzobnom ntb teraz som na mojom aspon viem ako budem silno pracovat :grinning: pri tortickach

nooo majki ja som sa tez pytala Innesky ze jako to robi tie udenace a mena na modro ?????
25. máj 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka teba nemam v mejloch ulozenu, posli mejl do IP a preposlem :slight_smile:
25. máj 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji este stale sa kojite? nas Fifo zalomi okolo osmej vecera a o siestej rano je budicek vecer zje za misu kase :grinning:
taj funguje u svokry prespatie maji?? :grinning: bo my mame ist v piatok k svokre spat :grinning: :grinning: tak sa toho troska obavam, bo sme este mimo domu s malou nespali, ale tiez si myslim, ze v cudzom bude mozno lepsie spat..
25. máj 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v skratke napravo pri prispevku je Odpovedz, ked na to kliknes, vlozi sa ti to do textu .... potom tomu dotycnemu hore svieti, Kto ta spomina (v akej casti pokecu)
25. máj 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ahaaaaaaaaaaaaaa uz silno skuuuusam to je srandaaaaaaaaa hihi
25. máj 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok