Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
25. máj 2010

nyky..dobrú nocku, aj mackovi 😉

lucim
25. máj 2010

piestany su v tropickej oblasti. 😀
nyky ale pozor na priame fukanie ventilatorom, ja som tak pred par rokmi zaspala vedla ventilatora, dosla som uvarena z prace - praca furt v aute bez klimy, a nieco sa mi stalo, bolela ma noha strasne a este obcas to citim.

zaba2707
25. máj 2010

dobry vecer prajeme 🙂 riesi sa tu stretkooooo? kde a kedy teda?

lucim
25. máj 2010

zabi, tentoraz v piestanoch, som vravela, ze aj blavu by sme mohli spiskat, zatial tam neboli ziadne navrhy .... ja by som kludne aj tam aj tam sla, ale vyzera to tak, ze ideme do pn 🙂 na kupelny ostrov na travicku vencit deturence, niekedy v juni.

inneska
25. máj 2010

som sa zakukala do tých tortičiek od majky 😵 krásne...

zaba2707
25. máj 2010

lucimka ty si pisala ze tento vikend na partizanskej luke budete ... kedy presne a o kolkej v nedelu o 13,00 chodime plavat mozno by sme to stretko blavacke mohlli dat na partizanskej luke 😀

nooo a piestany by sa mi pacili toho 12. budeme u mojich rodicov - pri Topolcanoch tak do PN by sme zbehli 🙂

riusik
25. máj 2010

zdravim 😎
12. do piestan by som prisla aj ja..

zaba2707
25. máj 2010

waaaaaaaaaaaw tak to piestanske dajme na 12. juna 🙂

zaba2707
25. máj 2010

ahojki riusik ako sa mate ako saska ?

majkas
25. máj 2010

ahojte,

prave docitavam aspon dnesny vecer. luci, normalne som nechapala co sa tu spomina moje meno sak som zatialnic nenapisala 🙂

a piestany 12teho? no predbezne nemame nic extra na plane, spytam sa zajtra mm, teraz uz isiel spat

majkas
25. máj 2010

jej kolko sa nas tu zislo tych stratenych 🙂

lucim
25. máj 2010

jeeej, co to mame za den, ze sa takto zliezame? 🙂
ahoj riusik 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zabi - vlastne ani neviem, zajtra prezisitim, kamoska uz nie je na FB - oni to zistili, pozvali nas, ze skusime aj u nich v BA prespat od soboty a ze sa ideme s detmi bavit, a ze to tam nejaka polit. strana riesi, neva ... pockaj, nieco mozno pohladam . 😉

takze dame 12teho, super. super . super. ale obcianky, cestou do volebnej miestnosti, jo? : 😀 😀 -D

zaba2707
25. máj 2010

aj ja sa tesim ze vas tu vidim vsetky hihi a este k tomu super tema stretka 🙂 huraaaaaaaaaa

zaba2707
25. máj 2010

ja mam vybaveny volicsky preukaz odvolit mozem hooooocilenkde 😀

inneska
25. máj 2010
inneska
25. máj 2010

no krásne sa nám to utriaslo na toho 12.som velmo spokojná 😵 😵

lucim
25. máj 2010

ahoj majka, citam ti myslienky, ze si este na kona chcela kuknut. torticky su neskutocne. 🙂 🙂 🙂

zaba2707
25. máj 2010

innka ako pisete toho udenaca a zato meno a este k tomu na modro?

raona
25. máj 2010

uff, som uspala dieta v kociku 😀 😀 , sa dlho dlho len ukladala, len by ceckala mm, a furt mrncala.. chcela spat a nevedela ako, tak som doviezla kocik z garaze a sup ju tam.. a ona do 5 min. spiiii... 😝 no som zvedava do kedy, ale neva 😀 😀

zaba2707
25. máj 2010

kde a ake torticky micusky dajte ma troska do obrazu 😅 aj ja scem vidiet

lucim
25. máj 2010

zabi kukni si maily, majka poslala pred chvilkou 🙂

majkas
25. máj 2010

lu no veru citas

a co to tu je za novinku ze tu niekedy tak svieti cele meno aj so zavinacom pred nim? to jak funguje?

majkas
25. máj 2010

a som chcela pochvalit Tami ze nam 2krat po sebe prespala celu noc raz od pol9 a raz od pol10 az do 7 rana. len skoda ze to bolo u svokrovcov a doma sme sa vratili do starych kolaji...
asi to bude tymz e spala so mnou na posteli a doma ju stale prekladam do postielky

zaba2707
25. máj 2010

ahaaa mail si kuknem zajtra v praci na sluzobnom ntb teraz som na mojom aspon viem ako budem silno pracovat 😀 pri tortickach

nooo majki ja som sa tez pytala Innesky ze jako to robi tie udenace a mena na modro ?????

majkas
25. máj 2010

zabka teba nemam v mejloch ulozenu, posli mejl do IP a preposlem 🙂

zaba2707
25. máj 2010

maji este stale sa kojite? nas Fifo zalomi okolo osmej vecera a o siestej rano je budicek vecer zje za misu kase 😀

zaba2707
25. máj 2010
raona
25. máj 2010

taj funguje u svokry prespatie maji?? 😀 bo my mame ist v piatok k svokre spat 😀 😀 tak sa toho troska obavam, bo sme este mimo domu s malou nespali, ale tiez si myslim, ze v cudzom bude mozno lepsie spat..

lucim
25. máj 2010

v skratke napravo pri prispevku je Odpovedz, ked na to kliknes, vlozi sa ti to do textu .... potom tomu dotycnemu hore svieti, Kto ta spomina (v akej casti pokecu)

zaba2707
25. máj 2010

@lucim ahaaaaaaaaaaaaaa uz silno skuuuusam to je srandaaaaaaaaa hihi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre