• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
zuz aj tak gratulko, pri narocnom dejvovi si zvladla kojit 9 mesiacov, to najdolezitejsie dostal. :wink: :dizzy_face:
25. máj 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule idem off, dat sprchu, preniest k posteli kocik a spat :wink:
keby sa daco menilo ohladom stretka alebo co, dajte mi vediet pls do IP, budem nakukovat kazdy den ak sa bude dat, len nie vsetko budem stihat docitavat :wink:
25. máj 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooo dakujem Luci a ja cakam na august :grinning: mam ti nieco pripomenut :sunglasses:
25. máj 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bruu noc vsetkym
25. máj 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj, p mi vzal ntb a vy ste tolko toho popisali :sweat_smile:
25. máj 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehehehe to je co hore ta nova ikonka, ze kto ma spomina :grinning: to sa mi paci :dizzy_face:
25. máj 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim jasne, ze dobre a mudro pises, lucka, ako vzdy :wink:
25. máj 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja off, oči klipken :sweat_smile:

dobrú nocku...a tešákujeme na stretko :dizzy_face:
25. máj 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru inn, rao :dizzy_face:
zuz, co mi mas v auguste pripomenut??????
rius :wink:
25. máj 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked sa tu v zaciatkoch riesilo kojenie tak sme sa zhodli, ze to je len o hlave a ty si vyhlasila nieco v takom zmysle, ze proste budes kojit a budes a ze sa ta na buduci rok (to ako tento) v auguste na to mame spytat :wink:
25. máj 2010 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaaaa :grinning: ty mas teda pamat :grinning: na ten august som teda aj ja zvedava :grinning: u mna jun teda este snad ano.... dalsie mesiace su bonus :wink: ... to som tusim tiez kedysi vravela :slight_smile:
idem najst pyzamko a ine ... tak sa idem lucit. a cmuk, ze si prisla kecalkovat. :slight_smile:
25. máj 2010 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, tak dobru nocku vsetkym
pridem castejsie :wink:
25. máj 2010 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ránko!

@nina41 .................26.6..................Riško má dnes 11 mesiačikov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Riškovi posielame báčenko :slight_smile:

Meniny oslavuje: Dušan
Meniny oslavuje v ČR: Filip, Filipa

Kalendárium:
:diamonds: Európsky deň susedov (prvý Deň susedov sa uskutočnil v Paríži v 1999, iniciovaný Európskou federáciou miestnej solidarity ako európsky deň sa uskutočňuje od 2003)

vtip: + 18 :sweat_smile:
Kamarát sa pýta kamaráta:
”Aký máš vzťah ku skupinovému sexu?”
”Kladný, ako každý moderný človek.”
”Dobre, tak si ťa zapíšem.”
”A kto sa zúčastní?”
”Ja, ty a tvoja žena.”
”Hm. Tak s tým ja ale nesúhlasím.”
”Fajn, tak teba si škrtám.”

Prebieha milostný akt. Lord súloží, komorník drží sviečku. Lord sa pýta:
"Lady, ste ukojená?"
"No, my Sir."
Po chvíli:
"Lady, ste ukojená?"
"No, my Sir."
Lord hovorí komorníkovi:
"James, teraz ty budeš súložiť a ja budem držať sviečku."
Po chvíli:
"Lady, ste ukojená?"
"Oh yes, my Sir."
"Vidíš, James, takto sa drží sviečka."

Kovboj vyjde zo saloonu a predtým než nasadne na koňa, pristúpi k nemu zozadu, zdvihne chvost a pobozká ho priamo na ritný otvor. Ostatní kovboji čumia:
"Čo to robíš?"
"Aaale, mám popraskané pery."
"A to pomáha?"
"Ani nie, ale aspoň si ich menej oblizujem."
26. máj 2010 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim za kojo- ja si tiež myslím,že veľa robí psychika.Ja som napr. bola po cisárskom,malú som si ani raz nepriložila,iba odstriekavala a mliečko sa mi tvorilo-lebo som zjedla aj tú hmotu ,čo nám dali k obedu a vravela si,že je to dobré pre mlieko. Tak telo aj poslúchlo :grinning:
A prsia mám malé.
To už pri Patrikovi ma babička nahnevala,keď povedala,že budem ho kojiť len mesiac. A do mňa jedy a povedala som si,že jej ukážem.A nakoniec to bolo 13 mesiacov :slight_smile:

a ide búúúúúrka !!!!! :dizzy_face:
26. máj 2010 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je po búrke a tu stále nikde nikoho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@traktor - na budúce,ak sa niečo niekde zomelie,tak ma volajte,hej ? :grinning:
26. máj 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko....
Riškovi všetko najlepšie k meninám.....
Ani...vtipy 100 bodov :grinning:
26. máj 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :dizzy_face:
Dakujeme za gratulky :dizzy_face:
Unas každy den prši :stuck_out_tongue_closed_eyes: už chcem teplo
Ani vtip :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
breee ranko kocenky :wink: vsetko naj oslavencovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no riadna mela je vonku :rolling_eyes: :rolling_eyes: ciernava az musim svietit bo je ako vecer :rolling_eyes: :rolling_eyes: hnuuus :rolling_eyes: no idem bo macko ma tu sticuje a pridem o posledne vlasy :grinning: :grinning: tak zatial :wink: :wink: a to stretko nemalo byt najprv v auparku v detskom kutiku :grinning: :grinning: a potom sa malo ist na ostrov :grinning: :grinning: papa
26. máj 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. máj 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikde nikto? :sunglasses:
26. máj 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte len na skok idem.. som bola vonku pokocikovat, Sarinka zaspala, tak ja idem cosi porobit...
Nyky, jasne, najprv sa stretneme v auparku, dame tu dobru kavu, co tam vraj maju a tam kludne mozeme nechat auta zaparkovane, no ne? a odtial ist peso na ostrov...
26. máj 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aa jasne Riskovi a ostatnym oslavencom vsetko najlepsie a najkrajsie.... a nech nam uz vsetkym svieti len slniecko bez dazda a burok.. bo dneska rano tu bola otrasna burka.. brr.. :wink:
26. máj 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
furt ste tu neboli? tak aspon nas posuniem na prednu stranu :wink: ideme kuk na ihrisko kym zas nezacne prsat :wink:
26. máj 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tu Raona, len dnes tu mrtvo a sama nechcem tapetovať :grinning:
26. máj 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mooorning, teda, dobry den, nase male dnes trosku hicuje, trosku je lepive :unamused: , prave zahajilo druhy spanok - reakcia po ockovani ... :slight_smile:
riskovi vsetko naj a aj duskom, ak nejakych pozname. :dizzy_face:
tu prsi uz asi 4ty krat, uz doooost, uz mame pozalievane, dakujemeeee. :fearful:
26. máj 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim - no my máme fakt tie deťúšiky na seba nejakovsky prepojené.. práve som ju po 45 minutovom boji uložila spať... a to odkveckávala už pred druhou... plačuuuu - toho bolo hodne. nám asi lezie nejaký ďalší žub... si to ináč vysvetliť neviem... zabral až panadol a calgel - ten som jej tuším napatlala až po osmičky.

dievčatá - dávali ste už kukuricu? ja by som jej chcela spraviť nejakú zmenu... hrášok nám šmakuje tak že či už aj kukuričku môžeme skúsiť.
26. máj 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy, ano, od druhej si zmolil oci , potom tristvrte hodina v posteli , kym zabral. :slight_smile: ma v sebe nurofen.
a u nas sa stale nepapa, bude aj dokumetacia video.
samy kludne ju vyskusaj, vsak kukuricne chrumky a kasu uz papaju ... trosku na zaciatok. :wink:
26. máj 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte holkyyyy :slight_smile:
U nás zatial pršalo len raz cez obed...ale sa aj ochladilo...bueeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Samy...ja som už kukuričku dávala, akože v kombinácii s inou zeleninkou, nič zlé som nepostrehla, možno viac prdkala, možno, ale nemyslím, žeby ju bruško bolelo...bola spokojná :dizzy_face:
26. máj 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme mali par nahodnych kukuriciek, v zeleninovej zmesi , a citala som ju aj v obsahu nejakej flasticky, aj 2 druhy fazule.
ahoj luuuuuuuuuuuuu :slight_smile:
26. máj 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim predáva sa v lekárni syridlo? By som chcela robiť syr, či nebudem za debka ak sa opýtam? :grinning: Bo ked nie, tak vraj v drogerke môžu mať, na nete sa dá objednať, ale posielajú kuriérom, to drahé cestovné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok