Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

samayka
26. máj 2010

tak zajtra skúsime..

inač som dnes vytrieskala beku - proti svojim zásadám, ale zato poriadne... elinka dnes toho na obed moc nezjedla, jedli sme za pochodu a tak som tanierik nechala na sedačke a kým sme sa my uspávali, tak to tá potvora čierna zjedla. no chápete?? čo si to trúfla liezť niekomu do taniera... sviňucha, viem že domáci maznáčikovia to robia, ale ona to nerobievala... vrrrrr...

lucia32
26. máj 2010

samy...žeby žiarlila? 😝 😀

lucim
26. máj 2010

lu my sme take nic nedrzali, ani to po nas nikto nechcel, tak neviem, ci to nase distribucky maju.... si pozerala servitku? 😀

samy, beka si to uzcite zapamata, ale muselo to byt lakave, ked neodolala. 😉

lucia32
26. máj 2010

lucim....jj 😀
občas vieme kúpiť z JRD, len som si vždy myslela, že sa to zráža " klagom " 🙂

majkas
26. máj 2010

ahojki 🙂

vcera clovek nestiha docitavat a dnes je tu akosi mlkvo 🙂

som vam zabudla napisat ze cestou domov som absolvovala svoju prvu policajnu kontrolu a hned aj s pokutou za rychlost. ujo chcel 100e ale potom si to rozmyslel ze za polovicu a za tu druhu mame nieco kupit malej, no mily bol. skda ze ma zamerali tesne predtym jak som slapla na brzdu... 🙂

au nas sme tiez strasne umrncani, a strasne zamamickovani, cim dalej tym viac. to sa dokedy bude stupnovat?
dokonca dneskana cviceni bola na mne nalepena jak kliest vobec sa nesla hrat s inymi detickami ani si lozit po takej penovej drahe... ☹ dufam ze to nebude jej povahova crta ze bude taka ustrachana 😒

lucim
26. máj 2010

lu, aspom viem ,co to bolo v tej reklame ze kľagom kľagať 😀

majkas
26. máj 2010

a pred chvilkou sa spustil riadny lejak,mm ide z roboty a dazdnik nema, bude mokry jak mys

lucim
26. máj 2010

ahoj majka, ... urcite to je zase len nejake ich vyvojove obdobie, neboj. 🙂

inneska
26. máj 2010

ahoj lidi 🙂

ráno vychystaný von a začalo pršať 🙄 prišla poštárka, nesmierne ma potešila, doniesla šek na peniažky(nečakané) 😵 😵 😵 , potom prestalo pršať, tak sme utekali na poštu, nech nám euráčiky neujdú 😀 ešte sa zastavili ubabky a domov, teraz varím, dieťa zaspalo, po tiež 45m. prosteste a to sme aj vonku boli(v obchode, vytiahla som salámu z chladničky a ona pokazená, tak sme šli kúpiť novú)..erik už zaspáva a do toho sused pustil kosačku 😠 😠 okno dokorán, ma skoro vystrelo...a kosí furt,našťastie erik zaspal tvrdo, tak mu nevadí 😅

idem ešte doupratovať v kuchyni a prídem...

lucia32
26. máj 2010

majki...no fúúúj ujo policajt, takto okrádať mamičku s dieťatkom 😝 😀 Aj nás takto raz dostali, šoferoval mm, že no aby vám aj na nákupy ostalo...sme šli do KE 😅
U nás je mamičkovanie ako kedy...napríklad včera šla s ockom aj von na dvor 😎

lucia32
26. máj 2010

innes...to je ale sused 😠 a čo furt kosí? daždové kvapky? 😀 ...aj ja chcem nečakané peniažky 😀

majkas
26. máj 2010

ahoj lu, ahoj inn

nam prisiel preplatok za byt tak sa tiez vytesujeme

idem spravit mm cajik

samayka
26. máj 2010

aj my sa takto mojenkujeme.. ale je pravda že čoraz menej.

majka - vychutnaj si to, ono to prestane a bude nám to chýbať

a ten lejak čo bol včera u nás... krúpy padali velké ako čerešne. s eluškou sme najprv pozerali z okna ale keď začal rachot padali sme preč.. na druhej strane bytu to nebolo až také hlučné, tak som aj videjko spravila.. hodím nabudúce.. ale šupy to boli riadne... ežteže máme soplíky, lebo to bolo v čase keď sa túlame po vonku

lucim
26. máj 2010

majka blbe, ale aspon zlavili ... aj mne sa to tak stalo, ze dame vam za 50, za zvytok kupte nieco malemu. 🙂

lucim
26. máj 2010

majka, napisala som ta na piestanske stretko, mala som? 🙂 samy a ty sa pridas? 🙂

brusinka.pusinka
26. máj 2010

Ahojky sluníčka moje Oslavecovi nejsladší cmuk posíláme 😀
u nás počasí jak jojo jednou slunko pak kroupy a déšt hnus 😠
Jinak malá Karamelka dostala od tetinky dárek ke dni dětí kuk na nás jaké budem frajerky venku 😀

majkas
26. máj 2010

luci,hej zatial planujeme prist, uz som hovorila mm ze si spravime vylet. ked sa nieco zmeni tak dam vediet

len tiez budempotrebovat navigaciu kde je ten aupark, lebo asi tam sa bude parkovat,ci nie?

majkas
26. máj 2010

brusi ahoj,karamelka bude fakt frajerka 🙂 a jaka je kocka v tej riflovej sukni 😉

brusinka.pusinka
26. máj 2010

Majky ahojky jojo už se s ním hrnula ke dveřím jen to sluníčko nemáme 😉 a sukýnku máme dlouho je to velikost3-6 měsíců a pořád je nám dobrá 😀 😀

lucia32
26. máj 2010

Brusi ahoj....teraz budete so Simonkou kočíkovať obe 🙂 a máte aj bábo do kočiara? A ako je letno vymodená, my sme ešte ani triko s krátkym rukávom nemali 😝 ja ju furt babuším, nejak sa bojím aby nenachladla 😅

brusinka.pusinka
26. máj 2010

Luci jojo dostala lalinku hadračku, a my jen v tričkách pořád je spocená a pak je nevrlá spinká jen v bodynku a na peřině 😀 😀 😀 otužilec malej 😉

lucia32
26. máj 2010

jééé handrová bábika 🙂 , takú sme prednedávnom darovali a nemali sme úspech 😝 že sa nepáči...no asi sme mali kúpiť rovno notebook či PC 😀

brusinka.pusinka
26. máj 2010

Luci my mylujeme takové věci je to pro mimiše nejlepší hračka než nějaká umělá na to má čas později na Baby born atd. Nám byste radost udělali určitě a někteří si neumí vážit věci darovaných od srdce 😉

majkas
26. máj 2010

aj my mame take handrove babiky dve Gabiku a Zuzku a este mame aj pologumeneho Petrika coma len hlavu, ruky a chodidla gumene,telo ma handrove a chichoce sa a rozprava Mami I love you 🙂

brusinka.pusinka
26. máj 2010

Milujeme a né Mylujeme i když mylovat s tvrdým je fajn 😝 😀 😉

brusinka.pusinka
26. máj 2010

Majky supr jsou to takové ty mazlíci panenečky 😀

majkas
26. máj 2010

a na tych handrovy su nase najoblubenejsie vlasy a Petrik nam asituje pri kazdom jedeni ked Tami nechce jest tak akoze dame Petrikovi a hned aj Tami otvara usta 😀

brusinka.pusinka
26. máj 2010

supr metóda 😀 naše otvírá pusu pořád je jak malý nenajezený vrabčáček 😀

majkas
26. máj 2010

brusi u Tami zatial vyslovene maznanie s babikou ani s nijakou inou hrackou nevidno, ani pri spani aj ked ma v postielke macika

lucia32
26. máj 2010

tak ja idem, majte sa pekne...na dnes stačilo, páááá handrárky 😀 (milovníčky handrových bábik) 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre