Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

riusik
17. aug 2009

lu: dik, zajtra idem do lekarne, sa spytam... a kupim pre istotu, jeden nikdy nevie

josifek
17. aug 2009

Karamelka spinká už od 19.30hod a vzbudí se až za hodinku, tak jsem si udělala nehty a pedikůru a nachystala na vaření na ráno, a teď už jen koňikujem 😉

zuzinaaa
17. aug 2009

hej Luci mame aj Anulu 😀 😉 šušlu

zaba2707
17. aug 2009

oki skusime zbombardovat vsetky okolite lekarne hihi 🙂

nic bambule idem zalomit lebo ja uz aj tak na 70% spim tu pri notebooku prajem vam krasnu noc aby drobcov a tym padom aj vas nic netrapilo ziadne bruska pridiky koliky ci refluxy a nech to nejako s drobatkami zvladneme

dobru nocku cmukycmuk

josifek
17. aug 2009

Dobrou i vám Zabka 😉

brinzulka
17. aug 2009

balmbulky...ja sa chystam spat uz od 19stej...snad sa to uz do pol hodiny podari...mm tancuje s malym kankan 😀 , rr vytresklo z brusa plno vzduchu 😖 ...neviem, co uskodilo

josifek
17. aug 2009

ahojky Brin , no hlavně že vyšlo a netrápí 😉

lucim
17. aug 2009

dobru zabi.
zuzina 😀 ale ze jeto zlaticko najsamkrajsie ? 🙂

mia, ja by som mala upratat kuchynu, a vlastne vsetko, ale kedze matko dnes potrebuje opatrovatelku na plny uvazok, tak co uz ... mozno zajtra pride kamoska a donesie dalsie vecicky. tak konikujem a hladkam a dudlikujeme.

lucim
17. aug 2009

brin cauuuu, tiez mam niekedy pocit, ze som porodila vzducholodicku. 😝

josifek
17. aug 2009

Lu však to je spravně práce není zajíc neuteče 😉 a maličký má přednost 😉

maximilian
17. aug 2009

Babeny ja vam všetkým prajem kľudnú noc, ak sa podarrí zajtra nakuknem, idem zalomiť k drobcom.
Inak malý zaspáva sám večer v postielke, žiadne zaspávanie na prsníku, to som mala pri maxovi a bolo to potom návykové dosť dlhú dobu, tak som chcela vyskúšať niečo iné. Dáme do postielky, pustíme kolotoč a šup spinkať. Uvidíme ako nám to dlho vydrží.
Tak papa a dobrú. 🙂

josifek
17. aug 2009

Dobrou Maxi 😉

brinzulka
17. aug 2009

on krasne prdi...ale dnes je stav plynu nejaky nestastny...a nemam pocit, ze som jedla nieco nafukujuce
ja keby ho dnes nemam in manduca..ani navarene, ani napecene...ani nic
a ahojte babusky
inqak mam prist na poradnu v stredu...20teho 😀 😀

josifek
17. aug 2009

No nic sluníčka, jdu okoupat vodu a pak počkám u tv na ty moje srdíčka 😉 Sladké sníčky přeji všem 😵 😵 😵 😵

lucim
17. aug 2009

mia hej, ale jumpol nam na zem kvetinac a kamoska pride aj s dvoma syncekmi, a to by mali hlinu aj za usami, aj umyvacka je plna a dalsie caka, aj pradlo je uz suche ... no, nieco mozno stihnem rano .... 😉
ale stihla som dnes 2 pracky, 2 jedla a pozbierat chaos z obyvacky. 😝 a tu nemocnicu a kupanie.

brin v stredu je 19tehooooooooooo povedz doktorke, nech pouziva tohtorocny kalendar. 😀 my budeme mat v stredu totiz 2 mesiace. 🙂

brinzulka
17. aug 2009

😀 😉

lucim
17. aug 2009

josi sladke snicky. 😵

brinzulka
17. aug 2009

ved som im volala, ze akoze, kedy to tam mam prist??
Maly nam kukadluje na zabu a vyskiera sa nu..idem umyt zub, ponuknut mu prso a spat? 😅
dobru nocku...Lucim sikula...

lucim
17. aug 2009

brin dobruuuu, to som tu ostala sama??? zeby som predsa len isla k tej umyvacke, kym sa krpcek zobudi? typujem pol hodinu, kym bude hladny.

aspine
17. aug 2009

zdravim vas v nocnim case 😵
rei jsem rada ze teply polstarek zabral 😉 nam to moc nepomahalo tak jsem rada ze nekomu zas ano 🙂

probiraly jste ruzne kapicky na prdiky.....moje zkusenost je ze BabyCalm se nam vubec nelibil. chudinka po nem ricela jeste vic takze to jsme vysadili. ted mame probiotika biogaiu a zda se ze zabiraji 😉 dneska je tomu tyden co je davame a zatim mame klid a uz tolik neplace pri prdikach. takze snad uspech 😅 nechci to zakriknout 😀

lucim taky mate skytku? my kazdou chvili 😒
a jsi se i koupala? ja se toho docela bojim abych neco nechytla nebo tak 😕 nevadi to treba prsum kdyz kojime? nemuze se do nich neco dostat? 😅

samay mas krasne fotecky a mala je krasna princeznicka 😵

alexarisko
17. aug 2009

Nocna smenaaaaa 😀

aspine
17. aug 2009

alex 😀
lucim nechod jeste 😉

alexarisko
17. aug 2009

aspi 😀 zdravime

Lucim, neserkaj, neodchadzaj

aspine
17. aug 2009

my vcera byli na posviceni tak jsem si dala kachnu s knedlikem a se zelim!!! 😀 a cekala jsem co se bude dit 😕 a cely vecer nic, celou noc nic no a pak rano trosku ricela, ale nebylo to tak strasny 😉
ale uz ji nebudu pokouset 🙂 jsem rada ze to zatim takhle je a s prdikama je to uz lepsi 😉

alexarisko
17. aug 2009

my sme neska cely den rucali jak najaty a vecer stojim so susedou pred domom, pekne kecame, cicikame nase ratolesti na rukach a mne zrazu z nicoho nic tecu hovienka po rukach, som sa len smiala 🙂 co mi ine ostavalo

babyzuzana
17. aug 2009

hoj babyyyy

lucim
17. aug 2009

som si aspon obrusila pazurky , caute nocne vily. 🙂

aspine
17. aug 2009

alex 😵 my meli dneska neco podobnyho....kdyz jsem ji vyndavala z kocarku ze se jdeme koupat tak se ozvala rana jak z dela a skrz plinu nam teklo to same co vam 😀 takze zase nemame kalhotky na kycle na sobe ale na susaku v koupelne 😀

aspine
17. aug 2009

zdarec lucim a baby 😉
mala nam spi asi od pul devaty....nechapu ze nejdu spat s ni a vzdycky tady cumakuju na tv anebo konikuju 😀 hlavne ze pres den bych spala....no budu se muset nad sebou zamyslet 😅

alexarisko
17. aug 2009

aspi 😀 sa na nas neska spikli

luciiiiiiiiiim, selma s obrusenymi nechtakmi 😀

Hoj Hoj Zuzka 🙂 ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre