Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

riusik
26. máj 2010

ano, to sa niekedy stava.. plakaval velmi po narodeni?

riusik
26. máj 2010

@zmurkaz preco nemozes pisat? ha? toto sa nerobi starym kamaratkam 😉

zmurkaz
26. máj 2010

som "škrabkala" mangelíka po chrbte 😀 😀 😀 😀 😀 ...ale už išiel pozerať TV 😨

zmurkaz
26. máj 2010

a mám veľmo zlý pocit - že mi opäť odchádza PC! 🙄 😠

riusik
26. máj 2010

aaale, zuzanka!! 😀 😀
a kam ti odchadza? chyt za ruku a nepusti

nykyta
26. máj 2010

aha koceny co som nasla 😉 😉 😉

nykyta
26. máj 2010

@zmurkaz to snad nie 😕 😕 😕

nykyta
26. máj 2010

@riusik no neplakaval moc ☹ dalo by sa povedat ze nie ☹ nemam to radsej povedat dokimu 😕 bo to ma len dva tyzdne inak ho maval pekny 😕

sevzuz
26. máj 2010

AHojteeeee babulky,
ako sa mate?
zdravim vsetkych a vsetko co ste pisali a fotky pridavali su krasne a gratulujem oslavencom 😉

A my mame novinku spravili sme "PRVE TRI KROKY", sa tesim tak som ho vybozkavala, na druhej strane asi sa uz nezastaviim ale zase aspon schudnem 😀 😀 😀 konecne, pri jeho rychlosti, dovidenia 😉

zmurkaz
26. máj 2010

@nykyta 😵 😵 😵 😵 ...a neviem o čom je reč 😕

@riusik 😀 😀 😀 ...šak sa snažím - a nič 😒

sevzuz
26. máj 2010

a navytahujte tie fotky malickych deticiek!!!!
ja bych zase chcela take male miminko, aj hned uz sa tesim aj ked este to nejako vazne neriesime 😅

a stretko no duuufam ze sa podari ist aj mne len ja mam este skusky takze neviem ci nebudem mat nejaku uzasnu skusku:-/

riusik
26. máj 2010

@nykyta no, to by som povedala, ked to nemal.. pytala som sa na ten plac, lebo synovec to mal od zaciatku take a ked plakal, tak viac..
a spominame, spominame?? treba si urobit dalsie asi 😎

zmurkaz
26. máj 2010

@sevzuz 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 gratulka Lukimu .... a aj maminke.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a čo ho tak očarilo - že sa sám vybral?

zmurkaz
26. máj 2010

@sevzuz ....jééé ... skončia skúšky a bude druhé mimi? 🙂

riusik
26. máj 2010

@zmurkaz a preco mas pocit, ze odchadza? co sa deje?

zmurkaz
26. máj 2010

@riusik ...a čo máte? 😕

zmurkaz
26. máj 2010

@riusik blbne mi obrazovka - akoby som ju mala posunutú - sa mi nechce ukázať horný riadok ... ale keď vypnem internet tak ikony na ploche sú ok 🙄

riusik
26. máj 2010

@sevzuz tak je to najlepsie, nie velmi riesit.. aka skuska najblizsie?

riusik
26. máj 2010

@zmurkaz co mame? nerozumiem..
horny riadok? v tom neporadim a p nie je doma 😒

nykyta
26. máj 2010

@sevzuz ajooj 😉 gratulko lukimu 😉 😉 dnes na plavani bolo super a dokonca macik presiel cely ponton a skocil do vody 😀 😀 ziadne stvornozkovanie sa postavil a davaaaj 😀 😀

nykyta
26. máj 2010

@zmurkaz a o com je rec 😀 😀

nykyta
26. máj 2010

@riusik tak teda to poviem dokimu 😉 diky 😉 😉

zmurkaz
26. máj 2010

@nykyta 😀 😀 😀 😀

@riusik ste tu niečo hovorili že akýsi plač .... 😅 a že to nemal... 😅

nykyta
26. máj 2010

@riusik no spominam a aj nachadzam take fotecky na ktore som aj zabudla,ze som fotila 😉 😉 a s tym druhym este pockaam 😀 😀

riusik
26. máj 2010

@zmurkaz nyky pisala, ze maly ma pupik vyduty..

zmurkaz
26. máj 2010

@riusik 😕 ...no ja som tiež za také, že radšej zbytočne ako neskoro .... max. je všetko OK... čo by som vám zo srdca želala 😉

sevzuz
26. máj 2010

dakujeme za gratulky odovzdam lukaskovi, a ani neviem co ho tak zaujalo len mu mm pustal gummibeara a taky bol oplaseny ze sa rozhodol ze dnes to vyskusa 😀 a najprv to ukazal len jemu a ten krical ze :"Jeeeeezis on chodi!!!"
a ja som zametala a mi bolo luto ze som to nevidela a mne to samozrejme ukazat nechcel ale potom som sa skovala a zrazu pozeram na neho a opat sa vybral 😵 😵 😵
@riusik @zmurkaz tak tak netreba to velmi riesit predtym som to riesila a cakal som rok na //, jeeejda to je doba to je daaaavno 🤐
@nykyta tak sa tesim, dnes som na vas intenzivne myslela aj mi bolo luto ale co uz mozno pojdeme v septembri 🙂

zmurkaz
26. máj 2010

a k tým fotkám - musím sem hodiť ultrazvukovú ako je malá vyškerená a takú usmiatu keď mala asi 4 mesiace 😵 😵 😵

zmurkaz
26. máj 2010

@sevzuz ...kamoška tak čalala na prvé bejby 5 rokov ... tak keď malá mala 1 rok si povedali, že by bolo načase začať ... nech to nejako stihnú a ono sa podarilo na 1šup 😅 😵 😵 😵 😵 - tak majú 2 ročný odstup ... trošku náročné - ale sú šťastný že ich majú 🙂

nykyta
26. máj 2010

tak babulky idem off 😉 dobru nocku a sladke snicky 😔 😔 😔 macik sa nejak vrti tak asi pojde spat k nam do postele 😔 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre