• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
ano, to sa niekedy stava.. plakaval velmi po narodeni?
26. máj 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz preco nemozes pisat? ha? toto sa nerobi starym kamaratkam :wink:
26. máj 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som "škrabkala" mangelíka po chrbte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale už išiel pozerať TV :fearful:
26. máj 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mám veľmo zlý pocit - že mi opäť odchádza PC! :rolling_eyes: :angry:
26. máj 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaale, zuzanka!! :grinning: :grinning:
a kam ti odchadza? chyt za ruku a nepusti
26. máj 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha koceny co som nasla :wink: :wink: :wink:
26. máj 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz to snad nie :confused: :confused: :confused:
26. máj 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riusik no neplakaval moc :frowning2: dalo by sa povedat ze nie :frowning2: nemam to radsej povedat dokimu :confused: bo to ma len dva tyzdne inak ho maval pekny :confused:
26. máj 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojteeeee babulky,
ako sa mate?
zdravim vsetkych a vsetko co ste pisali a fotky pridavali su krasne a gratulujem oslavencom :wink:

A my mame novinku spravili sme "PRVE TRI KROKY", sa tesim tak som ho vybozkavala, na druhej strane asi sa uz nezastaviim ale zase aspon schudnem :grinning: :grinning: :grinning: konecne, pri jeho rychlosti, dovidenia :wink:
26. máj 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...a neviem o čom je reč :confused:

@riusik :grinning: :grinning: :grinning: ...šak sa snažím - a nič :unamused:
26. máj 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a navytahujte tie fotky malickych deticiek!!!!
ja bych zase chcela take male miminko, aj hned uz sa tesim aj ked este to nejako vazne neriesime :sweat_smile:

a stretko no duuufam ze sa podari ist aj mne len ja mam este skusky takze neviem ci nebudem mat nejaku uzasnu skusku:-/
26. máj 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta no, to by som povedala, ked to nemal.. pytala som sa na ten plac, lebo synovec to mal od zaciatku take a ked plakal, tak viac..
a spominame, spominame?? treba si urobit dalsie asi :sunglasses:
@sevzuz :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulka Lukimu .... a aj maminke.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a čo ho tak očarilo - že sa sám vybral?
@sevzuz ....jééé ... skončia skúšky a bude druhé mimi? :slight_smile:
26. máj 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz a preco mas pocit, ze odchadza? co sa deje?
@riusik ...a čo máte? :confused:
@riusik blbne mi obrazovka - akoby som ju mala posunutú - sa mi nechce ukázať horný riadok ... ale keď vypnem internet tak ikony na ploche sú ok :rolling_eyes:
26. máj 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sevzuz tak je to najlepsie, nie velmi riesit.. aka skuska najblizsie?
26. máj 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz co mame? nerozumiem..
horny riadok? v tom neporadim a p nie je doma :unamused:
26. máj 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sevzuz ajooj :wink: gratulko lukimu :wink: :wink: dnes na plavani bolo super a dokonca macik presiel cely ponton a skocil do vody :grinning: :grinning: ziadne stvornozkovanie sa postavil a davaaaj :grinning: :grinning:
26. máj 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz a o com je rec :grinning: :grinning:
26. máj 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riusik tak teda to poviem dokimu :wink: diky :wink: :wink:
26. máj 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@riusik ste tu niečo hovorili že akýsi plač .... :sweat_smile: a že to nemal... :sweat_smile:
26. máj 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riusik no spominam a aj nachadzam take fotecky na ktore som aj zabudla,ze som fotila :wink: :wink: a s tym druhym este pockaam :grinning: :grinning:
26. máj 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz nyky pisala, ze maly ma pupik vyduty..
26. máj 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riusik :confused: ...no ja som tiež za také, že radšej zbytočne ako neskoro .... max. je všetko OK... čo by som vám zo srdca želala :wink:
26. máj 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme za gratulky odovzdam lukaskovi, a ani neviem co ho tak zaujalo len mu mm pustal gummibeara a taky bol oplaseny ze sa rozhodol ze dnes to vyskusa :grinning: a najprv to ukazal len jemu a ten krical ze :"Jeeeeezis on chodi!!!"
a ja som zametala a mi bolo luto ze som to nevidela a mne to samozrejme ukazat nechcel ale potom som sa skovala a zrazu pozeram na neho a opat sa vybral :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@riusik @zmurkaz tak tak netreba to velmi riesit predtym som to riesila a cakal som rok na //, jeeejda to je doba to je daaaavno :zipper_mouth:
@nykyta tak sa tesim, dnes som na vas intenzivne myslela aj mi bolo luto ale co uz mozno pojdeme v septembri :slight_smile:
26. máj 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a k tým fotkám - musím sem hodiť ultrazvukovú ako je malá vyškerená a takú usmiatu keď mala asi 4 mesiace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. máj 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sevzuz ...kamoška tak čalala na prvé bejby 5 rokov ... tak keď malá mala 1 rok si povedali, že by bolo načase začať ... nech to nejako stihnú a ono sa podarilo na 1šup :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - tak majú 2 ročný odstup ... trošku náročné - ale sú šťastný že ich majú :slight_smile:
26. máj 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak babulky idem off :wink: dobru nocku a sladke snicky :pensive: :pensive: :pensive: macik sa nejak vrti tak asi pojde spat k nam do postele :pensive: :pensive:
26. máj 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok