Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lusia_99
27. máj 2010

ani 😀 dakujeeeeeeeeeem 😉 boooze blondina 😅

simonito
27. máj 2010

Vendul...fuuuuj, mě minule ke štěstí úplně stačila houpačka a i to se mi zvedal žaludek 😎

zmurkaz
27. máj 2010

@vendulacky ..ty si číslo !!!!!
tááákže: okuliare... už ani neviem - ale keď si pozrieš na koňovi sú aj v bazáre ... už neviem, ale sa mi zdá, že som ich tu videla.... a keď si dáš vyhľadať "predám kvalitné detské okuliare" ...tááááák toho budeš mať pre regiment detí 😅 😉
čo do lekárničky na dovolenku - tak my berieme úúúplne veľa :
* na teplotu
* od bolesti
* nejaký ten Panthenol - pri náhodnom spálení 😅
* od kašla - na vykašlanie aj na potlačenie
* na hnačku aj proti nej
* leukoplasty
odporúčajú sa niekedy aj očné kvapky - že je ostrejšie slniečko - ale my sme boli s Jurkom keď mal 4 a v pohode....
* proti alergii - u nás je to Fenistil - aj kvapky aj krém
* dezinfekciu
* ak máš nejaké tie neduhy tak aj proti hemoroidom - sa niekedy stáva, že človek "prechladne" 😒
*ak ti býva zle tak aj niečo proti nevoľnosti....

...a už neviem ... ale toto brávame my ... asi Lucim by ti vedela napísať lepšie 😅

brusinka.pusinka
27. máj 2010

takhle vypadaj Ven 😉

lusia_99
27. máj 2010

ok baby idem varit...papa a pekny slnecny dnik...dazd heš, heš

zmurkaz
27. máj 2010

@lusia_99 😅 ...šak kráááásna je jak andelík .... a tri roky nie sú až taký veľký rozdiel .... a aj sa už ako tak poznáme 😅 🙂 😀 😀

@ani3012 - a kam sa to má dávať? 😅

simonito
27. máj 2010

😎 Ty brýlky jsou asi praktické..jsme je chtěli koupit Šimonovi,ale vypadal v nich s prominutím jak malé pako,nebo jako plavec na souši,tož jsme koupili normální dětské CHicco

brusinka.pusinka
27. máj 2010

Simi však malá je jak mucha ale jedm do 5ecka a tak tam se určo hodí 😉

riusik
27. máj 2010

@vendulacky
ja som pred dovolenkou nechala v lekarni takmer 150eur a okrem opalovacich kremov a jednehoho rychlopbvazu pre manzelika sme nepouzili nic.. teda antibakterialne mydlo sme este pouzivali, ze pre istotu, predsa len egypt..

zmurkaz
27. máj 2010

@vendulacky - a čo sa týka plaviek - tak ma veľmi lákali tie krááásne maluškavé plavečky - ale keď som si to rozmenila na drobné tak som prišla na to, že:
1) bude mať plienku
2) bude mať tričko... 😅

...tak že móda sa u nás asi tento rok nekoná ☹ ...ale možno neodolám a niečo kúpim 😀 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
27. máj 2010

@brusinka.pusinka -jaska - super 😵 ....v Grécku budete hviezdy 😵 😵 😵

riusik
27. máj 2010

neviem, ci sa nemylim, ale zda sa mi, ze som kedysi citala, ze takto male deti by nemali pouzivat okuliare.. v podstate by sme ich stale mali mat chranene pred slnkom cele..

zmurkaz
27. máj 2010

...idem sa naraňajkovať? 😅

simonito
27. máj 2010

Brusi...kam že to jedete? řecka?...tak tam budete mít letos aspoň soukromí,ceny stejné a turisti žádní....ale vy tam máte rodinu ne?

riusik
27. máj 2010

plavky - ide o to, ze maju uv ochranu, tricko prepusti.. my sme nemali, na tu chvilu sa mi to zdalo zbytocne, nikdy nebola vo vode dlho, i ked chcela 😉

zmurkaz
27. máj 2010

@riusik - ale potom asi treba tie celé - také ako overalík - to neviem nazvať 😠

riusik
27. máj 2010

a je pravda, ze bola natreta takou vrstvou kremu 50+, ze netreba plavky s uv ochranou 🙂

riusik
27. máj 2010

@zmurkaz ano, su na tej stranek, co som davala link

zmurkaz
27. máj 2010

@riusik ...a neviem furt ... mi minulý rok dokina hovorila, že maluškavé deti majú byť oblečené - že to je pre nich tá ochrana .... (teda tie úplne malé ako sme boli my) ... tak si myslím, že keď nie sme vonku od 11:00 do tej 16:00 a až potom sa idem okupkať a aj to poriadne natretí .... tak už neviem, čo by bolo lepšie 🙄

zmurkaz
27. máj 2010

jééé tie sú krááásne - a sú tam aj okuliarky ako chcela ven 😉

riusik
27. máj 2010

@zmurkaz jasne, ze to tak staci.. ved, ked si pozries na tu cenu - moze si to kazdy dovolit? plus na to kvalitny krem.. a nejdes medzi 11 a 15 von, ved to je uz trojaka ochrana potom..

brinzulka
27. máj 2010

k okuliarom.....servuste...

ociar povedal mm , ze do 3rokov dieta nema nosit okuliare....a vobec nema byt na obed na slnku...myslim, ze to tak mozem dodrzovat doma...na jazera doobeda a vecer-u nas...
ze treba dat nieco, co ocka chrani-t.j.klobuk: jeho slova

riusik
27. máj 2010

hej, ved som to hned hodila, tie okuliare poznam, mali sme ich a stratili.. tomi ma normalne, z optiky uz

riusik
27. máj 2010

@brinzulka aj moje 😵

zmurkaz
27. máj 2010

@brinzulka -tak toto som presne počula aj ja - len som si myslela, že už je to staré 😅 ...takže ešte furt to platí ... 😵 😵 😵

riusik
27. máj 2010

idem od vas, papa, pekny dnik 😵

lucia32
27. máj 2010

ahojte...ako si tu pekne klábosíte 🙂 , my na dovolenku ninčen 😝 , možno deti pošleme k moru cez CVČ, ale my budeme s malou domka, max. na zahrade v bazéniku 🙂

brinzulka
27. máj 2010

chceli sme davidovi kupovat...kupili sme az po jeho tretom roku...dovtedy sme ho siltovkami, klobukmi...a tak....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre