Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
27. máj 2010

lu, chudak natynka, tolko prezliekania do 10 pancusiek. 😀
mala by som sa ist obliect, matko papa s tatom kuriatko (sa divim, ze je, ale potisku sa tesim) . 🙂 🙂 🙂

lucim
27. máj 2010

on papa aj ryzu, to asi zapisem do kalendara, ze moje dieta nieco je... posledne dni boli hrozne. 😉

lucia32
27. máj 2010

lu...všade podlahy tak my sme pančuškové, ja som zmrzloch tak aj Naty babuším 🙂 a teškám sa s tebou, že Maťko papá, my papáme o 106 🙂

ani3012
27. máj 2010
lucia32
27. máj 2010

Ani...no strašné čo sa to deje 🙄 človek aby sa už bál z domu nos vystrčiť 😝

lucia32
27. máj 2010

U nás prší....fúúúj, idem domov...ešteže mám auto 😝 😉

traktor
27. máj 2010

...u nas neprsi, u nas leje...hotova prietrz mracien..neskutocne a tak hrmi a take blesky su, ze som to v zivote este nevidela.....v zahrade stoji voda...co bolo zasadene je mu amen..po ulici ide prudom voda...

asparaguska
27. máj 2010

Do kelu Traky, práve som hľadala tel. číslo na teba, že či Vás nezalialo. U nás už prietrž bola, ale nad Vami ešte riadne mračná sú.... 😖

ani3012
27. máj 2010

som pozerala na SHMU , čo sa na vás valí 😒 Ale ja mám búrky rada 🙂 ale to po búrke nie ☹
mňa dnes baby tak strašne bolela hlava.Dala som si Ibalgin 400. Nepomohlo,tak po hod. zase. A teraz som strašne ospalá 😀
ale spať nemôžem,bo sa idem dnes pobiť za trojkolku 😵 No a bola som včera na gynde a nevyzerá to dobre. Mám nejaký zápal,ten sa mi momentálne lieči a ani kŕčok maternice sa mu nepáčil,tak na cytológiu a potom prídu na rad zrasty (tomu som moc nerozumela-čo to je?)

traktor
27. máj 2010

aspi mi sme aj mobil od strachu vypli 😅 ..to bolo strasne, neskutocne...ani..taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak ti drzim prsty nech skonci u vas...budem to ostro sledovat, lepsie ako telka...teda ked sa bude dat..ked sa to cudo zas nevrati

traktor
27. máj 2010

a inak aj ja budem mat asi zapal abo co..prvy krat v zivote...ked pisam a uz som po, tak mam pocit , ze mi furt treba, je to take neprijemne...mozem sa liecit aj sama ci musim ist k dokymu 😅

ani3012
27. máj 2010

traky, pokiaľ je to v začiatkoch-prechladnutie,tak aj doma: brusnice, urolog.čaj a teplo.No a hodne piť vodu.Vždy po wc vypi aspoň 2 deci vody. To mne ohromne pomáha.Aj keď pred dvoma týždňami ma museli preliečiť ATB,lebo inak sa už nedalo

ani3012
27. máj 2010

ale mne nespomínal,že by to mali byť chlamídie,ale podľa toho,čo tam je napísané,tak by to aj pasovalo.....cytológiu mi bude robiť,až keď mi vylieči zápal,potom budem múdrejšia.Ale zase na druhú stranu,výtoky ani nič také nemám

traktor
27. máj 2010

mam to len odvcera..nie je to nic strasne, vlastne pokial nejdem na WC tak ani neviem, ze mi nieco je

traktor
27. máj 2010

ani....pokial ja viem, zrasty su aj zo zapalu...nemusia to byt len chlamidie, nemusis mat vytok..aspon moja suseda ma s tym vecny problem...

ani3012
27. máj 2010

tak ako ti vravím,vždy vypi po wc vodu.Takto si to ani neuvedomíš a vypiješ viac ako keby si si odpila len sem tam

ani3012
27. máj 2010

zrasty budú pravdepodobne pooperačný problém po sekcii. Ale aj ja som mala urologické problémy pred dvoma týždňami.totiž už 4 týždňami-na prvého mája som brala ATB

traktor
27. máj 2010

ani dakujem 😉 ..a nech aj tebe vysetrenie dopadne nac1 🙂 ...inak oznamujem, ze akurat som objednala baldachyn tak mi uz netreba...myslim nyky mi mala pozriet...tak dakujem, vsade je to nedostatkovy tovar teraz...vsetko vypredane, maju prist komare tak kazdy nakupuje

inneska
27. máj 2010

ahojte 🙂

ani, fuj..a to sme dnes boli na pošte, aj s babami ☹ ísť tam poobede, tak to mohlo byť o nás 😖 človek asi aby len doma na zadku sedel 😒

brusinka.pusinka
27. máj 2010

traky ahoky ať jsi brzy fit a opravdu vypít i 5 litrů denně , nejlépe brusinkový nebo urologický čaj a čistou vodu 😉
Ani ať jsi ok, držíme palušky a určo to někdy bývá že je žena náchylná na močák po císařaku , kamarádka má problém vždy na jaře a na podzim 😉
Ivi u nás v Ikei jsou baldachýny ale byli by zbytečně drahé z česka na slovensko 😉

ani3012
27. máj 2010

ďakujem baby 😵
no už som zistila od rei (ani o tom nevie 😀 ) čo sú to zrasty a ako vyzerajú atď.
kto je zvedavý nech sa tiež kukne,ale není to pekný obrázok ani keď tam zrasty nie sú 😀 😝
http://www.srusty.cz/sk/co-jsou-srusty-adheze/

nykyta
27. máj 2010

ajojte koceny 🙂 sme sa vratili z vonku a tak posielam par fotecek 🙂 🙂 trocha poosklbaval kvetenstvo 😀 😀 😀

ani3012
27. máj 2010

čau Nyky! ako mu svietia tie dva dolné zúbky ,keď sa usmeje 🙂

nykyta
27. máj 2010

@traktor pi cajik nech si rychlo zdravucka 😉 😉 😉

nykyta
27. máj 2010

@ani3012 ajoj 🙂 keby tak ukazal aj tie vrchne 😀 😀 😀

nykyta
27. máj 2010

@traktor ok tak uz nebudem sliedit 😎 😎

nykyta
27. máj 2010

no a dnes som nic nepresadila bo som nestihla mm neni doma tak sa neda 🙄 🙄 ale posielam fotos aspon palmy 😀 😀

nykyta
27. máj 2010

tak idem sa hrajkat 😀 😀 vidime sa wecer 😀 paaa

ani3012
27. máj 2010

@nykyta a to je akože u Vás doma? šak to je jak stvorené na stretko júlovo-červencových slniečok 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre